Verkoop uw De Looff Cross Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Tel: 0118 - 62 88 34 www.minauto.nl Autobedrijf van Weele Westweg5 Tel 0113 502010 4413 EE Krabbendijke info@autobedrijfvanweele.nl Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! WOENSDAG 22 JULI Harald Veenstra: Liedjes van toen en nu Locatie: Woonzorgcentrum De Gouwe Tuyn in Oost-Souburg, aanvang: 14.30 uur. Zomeravondconcert Oostkapelle Met Lydia van Mourik - fluit, Gerlinda van de Berg - piano en Maurice van Dijk - trompet. Locatie: Dorpskerk Oostkapelle, aanvang: 20.00 uur. DONDERDAG 23 JULI In Concert: Stefan Knuijt Na een korte onderbreking gaat de serie miniconcerten in de Koorkerk in Middel burg verder op donderdag 23 juli met een optreden van de jonge Zeeuwse musicus Stefan Knuijt. Tijdens dit concert bespeelt hij achtereenvolgens de piano en de tuba, waarbij hij muziek ten gehore brengt van Schubert, Ginastera, Bach en Von Koch. Stefan Knuijt kreeg pianoles van Leen de Broekert en Rien Balkenende en be speelde meerdere blaasinstrumenten bij de muziekvereniging ONDA. Sinds 2010 studeert hij tuba aan het conservatorium in Den Haag bij Hendrik Jan Renes. Hij speelt geregeld mee in het Zeeuws Orkest en is vaste tubaspeler van de Marinierska pel. Het miniconcert is een activiteit van het Lange Jan ProjectDe toegang is vrij, collecte bij de uitgang. Locatie: Koorkerk in Middelburg, aanvang: 15.00 uur. VRUDAG 24 JUU Middagpauze-orgelconcert met Mathieu Meijs Locatie: Sint Jacobskerk Vlissingen, aan vang: 12.00 uur. ZATERDAG 25 JULI Amuse maakt het orgel sexy Deze zomer komt Harm Jan Schenkel naar Zeeland en Zuid-Holland met zijn muzi kale voorstelling Amuse. Als publiek stap je in de wereld van deze eigentijdse com ponist en ontdek je hoe de werelden van jazz-, pop- en klassieke muziek bij elkaar komen. Amuse is een cocktail van een concert en cabaret voor iedereen die van muziek houdt. Tijdens een intieme voor stelling laat Harm Jan Schenkel zien en horen hoe het leven van een componist eruitziet. Amuse is muziek, afgewisseld met persoonlijke verhalen over de waarde van muziek, over improviseren, over de worsteling van het componeren, over het verleiden van dé muze en nog veel meer. Hij doet dit op orgel, piano en andere in strumenten. Alle muziek is door Harm Jan Schenkel gecomponeerd of wordt tij dens de avond geïmproviseerd. Amuse is nieuw, maar zeker ook herkenbaar en toe gankelijk voor iedereen die van muziek houdt. Locatie: Gereformeerde Kerk Vrijg. in Vrouwenpolder, aanvang: 20.00 uur. De Hollandse Hit party Live on stage: Rob Ronalds, bekend van o.a. de hit Kleine Blonde Mariandel. DJ Bee (bekend van talloze grote feesten en evenementen) draait de beste NL-talige muziek en in de foyer draait DJ H@ns ech te gouwe ouwe Nederlandse hits. Dres- scode: Rood-wit-blauw! Locatie: Arsenaaltheater Vlissingen, aan vang: 21.00 uur. ROLR - Raiders of the Lost Rock Rockcoverband. Zanger Kees Moerland is een persoonlijkheid op zich. Met zijn rui ge strot pakt hij het hele publiek in! Verder bestaat de band uit nog eens vier doorge winterde rockers: Renzo, Jan, Dennis en Driek. Zet deze jongens bij elkaar en het feest is gegarandeerd! Op de klanken van o.a. AC/DC, Alice Cooper, Guns 'n Roses, Van Halen, Led Zeppelin, Wolfmother en ZZTOP gaan ze beestachtig tekeer! Lo catie: Café De Concurrent in Vlissingen, aanvang: 23.00 uur ZONDAG 26 JULI Dorothee Oberlinger (blokfluit) en En semble 1700 Blokfluitiste Dorothee Oberlinger is een van de werkelijk grote barok-vertolkers van dit moment. Haar cd's en live-per formances laten daarover geen enkele twijfel bestaan. Hoewel de zomerserie in de Grote Kerk Veere toch vooral over de klassieke canon gaat, moet men daarin niet dogmatisch zijn en zo nu en dan ook terug durven te gaan naar een eerder, niet minder vruchtbaar tijdvak, zeker als het om een dergelijke top-muzikante gaat. Locatie: Grote Kerk Veere, aanvang: 15.30 uur. WOENSDAG 29 JULI Zanger/entertainer Peter Dons Peter Dons is een bekende binnen Ter Reede. Hij verzorgt weer een muzikale middag. Locatie: Ter Reede in Vlissingen, aanvang: 14.30 uur Zomeravondconcert Oostkapelle La Favilla Ensemble met Isabel Favilla - baroque bassoon en Qiulio Quirici - the- orbe. Locatie: Dorpskerk in Oostkapelle, aan vang: 20.00 uur O www.de-faam.nl J)e Faam woensdag 22 juli 2015 14 K\ r ts ZEEUWSEPODIA MOBIEL MINflUTO B Direct www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg 1 Stefan Knuijt in Concert op donderdag 23 juli in de Koorkerk in Middelburg op donderdag 23 juli Muzikale voorstelling Amuse op zaterdag 25 juli in de Gereformeerde Kerk (vrijg.) in Vrouwenpolder Concert Dorothee Oberlinger (blok fluit) en Ensemble 1700 op zondag 26 juli in de Grote Kerk in Veere O www.wvozorg.nl O www.zomeravondconcerten.com O www. langejanproject. wordpress. com O www.sintjacobskerk.nl O www.ajlschenkel.com O www.facebook. com/pages/De-Hollandse- Hit-party O www.conc.nl O www.muziekpodiumzeeland.nl O www.wvozorg.nl O www.zomeravondconcerten.com

de Faam | 2015 | | pagina 14