P '«A1 34% ZOMERK! RRR KORT NIEUWS Terrasconcert op het Bellamypark VLISSINGEN - De Koninklijke Harmonie Ons Genoegen geeft zondag 12 juli een gratis terrasconcert op het Bellamypark in Vlissingen. Het orkest, dat onder leiding staat van de Belgische diri gent Ward de Ketelaere, be staat dit jaar 125 jaar. Tijdens het jubileumjaar organiseert de Vlissingse muziekvereni ging verschillende evene menten gedurende het hele jaar. Zondag begint het concert, waarbij onder andere film muziek, popmuziek en klas sieke muziek op het pro gramma staat, om 13.00 uur. Busheid Stijn is Mbo-uitblinker MIDDELBURG - Stijn van Ker- vinck, student juridisch Medewerker Openbaar Bestuur aan Scalda Col lege voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening, is door het College van Be stuur van Scalda benoemd als Scalda's Mbo-Uitblinker 2015. Hij werd door het col lege benoemd vanwege zijn initiatief en inzet bij zijn campagne 'Zeg NEE tegen de Zeeuwse Dienstregeling'. Met deze campagne haalde hij meer dan 13.000 handte keningen op van Zeeuwen die ontevreden waren over het openbaar vervoer in Zeeland. Stijn mag Scalda nu vertegenwoordigen in de landelijke uitblinkerverkie zing. Om in de finale van 15 ok tober te belanden, moet hij eindigen in de top 10 van meeste stemmen. Expo Spooner Vleeshal Markt MIDDELBURG - In Vleeshal Markt is vanaf deze week het tweede deel van de so lotentoonstelling van Cally Spooner (1983, Engeland) te zien. Parallel aan en in dia loog met de solotentoonstel ling van Cally Spooner in Vleeshal Markt vindt er in Vleeshal Zusterstraat (voor heen De Kabinetten van De Vleeshal) een groepsten toonstelling plaats met de titel Violent Incident, die samengesteld is door Cally Spooner en Roos Gortzak. Kermis met één euro middag VLISSINGEN - Vanaf vrijdag 17 juli 2015 tot en met zondag 26 juli is de kermis weer in Vlissingen. Dit jaar is er voor het eerst een 'euro' kermis. Bezoekers betalen voor alle attracties op de Zeilmarkt en bij het Arsenaal 1 euro. Wethouder Dick Verboom opent de ker mis vrijdag 17 juli om 14.00 uur. Deze middag zijn alle attracties (ook op de Nieu- wendijk, de Ruyterplein en het Bellamypark) tot en met 19.00 uur 1 euro. Dit jaar is er een tekenwed strijd voor de kleintjes. Ie dereen die vóór 15 juli de kleurplaat inlevert maakt kans op gratis muntjes voor de kermis. Huttenbouw in de zomerweken MIDDELBURG - Volgende week begint de zomervakantie. In Middelburg is dan de start van De Bouwspeelplaats (ook wel bekend als hutten- bouw) voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Met een aanbod van hutten bouwen, sport spel, handvaardigheid, theater en muziek spelen jaarlijks ongeveer 600 kin deren drie dagen lang in een zelf gemaakt houten dorp. Op maandag 20 juli is de start op het speelveld aan de Geersesweg. Kinderen van 4 tot 7 jaar kunnen dagelijks terecht van 10.00 tot 13.00 uur. Vanaf 7 tot 12 jaar mo gen ze blijven tot 15.30 uur. De kosten per deelnemend kind zijn 2 euro per dag en 5 euro voor drie dagen. Vrijwilligers vanaf 16 jaar zijn welkom om te komen helpen. Aanmelden kan via st.calimero@zeelandnet.nl. LaDress in het Boutiquehotel MIDDELBURG - LaDress komt 20 en 21 juli met haar rond reizende pop-up concept, LaDress Boutique, naar Bou- tiquehotel The Roosevelt in Middelburg. Iedereen is van harte welkom in deze Bou tique. Tijdens deze Boutique wordt een exclusieve col lectie van LaDress getoond. Bestaande uit outlet, laatste maten en Unique LaDresses. Meer informatie via www. ladress.com. Boeken en oude ambachten VLISSINGEN - De Oude Markt in Vlissingen staat vrijdag 17 juli in het teken van boe ken, oude ambachten en creativiteit. Ook cd's, dvd's en posters worden aangebo den. Verkoop gebeurt vanaf marktkramen. Verder mag alles wat zelfgemaakt is (be halve etenswaren), aange boden worden op de markt. De verkoop is van 10.00 tot 16.00 uur. Meer info of een kraam vastleggen kan via 06 31193847 en victor@zee- landnet.nl. Keuringsarts in Buitenrust MIDDELBURG - Senioren, chauffeurs met rijbewijs C/D/E en overige automo bilisten die voor verlenging van hun rijbewijs moeten worden gekeurd, kunnen hiervoor terecht bij de Rij bewijskeuringsarts op 22 juli in het Verpleegcentrum Buitenrust, Buitenruststraat 221. Info en afspraak via het landelijke afsprakenbureau op 036-7200911. Zelf reser veren kan via www.rijbe- wijskeuringsarts.nl. Bestel nu op weekkrant.nl/webwinkel Tot wel korting Comfortabel buitenleven De zomer is gearriveerd en we gaan steeds meer tijd buiten doorbrengen. Geniet nu nog meer van uw terras, zonder storende insecten of onkruid. Met deze collectie maakt u van uw tuin of terras weer een fijne plek om te vertoeven. En met een terrasverwarmer kunt u nog langer van die heerlijke zomeravonden genieten! O www.de-faam.nl O Scalda roept alle Zeeuwen op te stemmen op Stijn via www.stemopstijn.nu. O Meer informatie op www. vleeshal.nl. -/at: Bij Manege De Eendracht aan de Rijkebuurtweg 8 in Vrouwenpolder zijn zaterdag i8 en zondag 19 juli de jaarlijkse menwedstrijden. Bijna 70 mencombinaties uit Zeeland en van ver daarbuiten, strijden om de eerste plaats in hun klasse. De beste mencombinatie die in zijn of haar klasse wint, gaat naar de landelijke kampioenschappen. Dressuur, vaardigheid en de marathon zijn de onderdelen waarop de menners met de grooms laten zien wat ze kunnen. O De kleurplaat is te vinden op www.vlissingen. nl/toerist/evenementen/ kermis-vlissingen-2015 De Faam woensdag 15 juli 2015 16 elders 5495 lezersprijs Elektrische terrasverwarmer Q-time 2000S Dit staande model bestaat uit een kwartslamp met een capaciteit van 1000-2000 Watt. Uitstekend geschikt voor balkon, veranda, tuinhuis, serre of terras. x Fly Away insectenbestrijder 54:95 22,95 SZ-8-UQ-21.141.2 x Elektrische Q-time 2000S 5995 44,95 SZ-8-UQ-334203 x Elektrische onkruidborstel 5995 44,95 SZ-8-UQ-248104 Man Geslacht: Vrouw Naam: elders lezersprijs Straat nr.: Woonplaats: Postcode: Telefoon: E-mail: IBAN: NL Handtekening Fly Away insectenbestrijder De ultra-violette lampen lokken de insecten zodat u er geen last meer van heeft. elders 59,95 lezersprijs Elektrische onkruidborstel Deze elektrische onkruidborstel borstelt door middel van een ronddraaiende nylon borstel al het onkruid grondig tussen de voegen vandaan. J Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag 6,95 verzendkosten) te incasseren van Vragen? Bel 0900 - 2021352 (45 cent p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurt tot 10 werkdagen na ontvangst betaling. Lees de overige voorwaarden op wrww.weekkrant.nl/webwinkel Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Webwinkel lezersservice. Antwoordnummer 10008, 5680 VB Best

de Faam | 2015 | | pagina 16