Circus Renz in subtropische tuin i Kijkje tussen de vrachtschepen 1 Koop je favoriete krant nu met 20% korting! 3* A bruna kortingspas IN DE REGIO u c 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! fSAVE THE CHILDREN ZOEKT VRIJWILLIGERS! Wat regelen bij dementie? JU m m Fietsend aan de rommel voorbij dag 18 juli om 19.00 uur. Op voorstelling om 15.00 uur en kaartverkoop op www. zaterdag 18 juli is er ook een op zondag 19 om 14.00 uur. renzinternational.nl WESTKAPELLE - In Westkapel- le is woensdag 15 juli gere lateerd aan alles wat wielen heeft, met in de hoofdrol de fiets. Van 11.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers met de fiets deelnemen aan de 'fiets- rommeltocht' route; deze fietstocht brengt de sportie- velingen langs de mensen die weer klaar zitten met hun rommel. Dit kan zijn in de garage, de schuur of op de oprit. Ook op diverse campings proberen de gas ten hun waar te verkopen. Bij de parkeerplaats aan de Joossesweg is gedurende de hele dag een kofferbakver koop. Hier staan zo'n 20 tot 30 deelnemers die vanuit hun auto allerlei tweede handse spullen aan de man brengen. De route kan vanaf 10.00 uur gratis opgehaald worden bij het Polderhuis museum aan de Zuidstraat 154-156. MIDDELBURG - In 't Gasthuis aan Noordpoortplein 2 in Middelburg is zaterdag 11 juli weer een Alzheimercafé van 14.30 tot 16.30 uur. De zaal is geopend vanaf 14.00 uur. Gastspreker is deze keer Marcel Oonk, notaris van Sauer Oonk Notaris sen. Het onderwerp is 'de mentie en wat moet ik rege- VROUWENPOLDER - Circus Franz Renz International presenteert volgende week in Vrouwenpolder zijn tra ditierijke circusshow met acrobaten, jongleurs, tra pezewerkers, clownerie en dieren. Publiek kan genieten van indrukwekkende vrij heidsdressuur van prach tige paarden begeleid door Franz Renz junior. Verder is er een unieke groep exo- ten bestaande uit kamelen en Watussie koeien en een grandioze hondenshow. Het belooft een spektakel te wor den voor jong en oud. Het twee uur durende program ma wordt gepresenteerd in een circustent met ruim achthonderd zitplaatsen. De circustent staat volgende week aan de Fort den Haak- weg bij de suptropische tuin in Vrouwenpolder. De voorstellingen zijn van dinsdag 14 tot en met zater- len?'. Na de presentatie is er ruim gelegenheid om vragen te stellen aan notaris Oonk en aan andere professionals en vrijwilligers in*de zaal. Het is mogelijk lotgenoten te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. Ook worden boeken uitgeleend. Uiter aard ontbreken een hapje en een drankje niet. VLISSINGEN - In juli en au gustus zijn er weer rond vaarten door de haven van Vlissingen. De vertrektijden zijn 12.30 en 15.30 uur, de rondvaart duurt ongeveer twee uur. De rondvaart is een unieke belevenis voor zowel Zeeuwen als (dag)recreanten. Tijdens de rondvaart vertelt de gids uitgebreid over de bedrij vigheid die in de haven van Vlissingen te zien is. Vlis singen is de derde haven stad van Nederland. Grote containerschepen varen van alle kanten langszij en ook over de Westerschelde wordt het één en ander verteld. Het toegangsbewijs voor de rondvaart geeft in 2015 ook nog eenmaal gratis toegang tot het muZEEum en de ka zematten in Vlissingen. De rondvaart kost 14,50 euro per persoon. Kinderen tot en met 3 jaar varen gratis mee en voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar kost een en treebewijs 10,00 euro. www.vvvzeeland.nl/rond- vaarthavenvlissingen. Boeken-en kledingbeurs VLISSINGEN - Ruitersport- vereniging De Scheldestad houdt zaterdag 11 juli van 10.00 tot 13.00 uur een boe ken- en kledingbeurs op haar terrein aan de Gebran- dystraat 180 te Vlissingen. Iedereen is van harte wel kom. Ruud Huijbregts geeft concert MIDDELBURG - Op dinsdag 14 juli geeft Ruud Huijb regts een orgelconcert in de Oostkerk in Middelburg, aanvang 20.00 uur. Ruud Huijbregts studeerde orgel, klavecimbel en koordirectie aan het Brabants Conserva torium in Tilburg. Hij gaf vele concerten in binnen- en buitenland, en verzorgde di verse radio- en televisie- en CD-opnamen. Het program ma omvat composities van Marchand, Bach, Mendels- sohn, Boëly en Rheinberger. Zomertoernooi OOSTKAPELLE - De Dam- en Schaakclub Oostkapelle houdt op donderdag 16 juli het traditionele zomertoer nooi. Het toernooi is in de Zionskerk aan de Duinweg 36a in Oostkapelle. De in schrijving start om 18.30 uur en sluit om 19.00 uur. Het toernooi is vooral be stemd voor de thuisspelers, vakantiegangers en clubspe lers in de provincie. Iedere dammer of schaker is wel kom op die avond. 11*. f J dé Weekkrant is overal welkom wÊ Hl Scan deze kortingspas in de Bruna winkel en ontvang direct je korting 8 717439 79 96 De Faam woensdag 8 juli 2015 19 w www.de-faam.nl Circus Franz Renz slaat volgende week de circustent op in Vrouwenpolder. Foto: Pr O Meer info over de WGGGNGR Media Save the Children redt kinderlevens, vecht voor hun rechten en helpt kinderen groeien. Wil jij jouw kennis, ervaring of talent ter beschikking stellen en zo een bijdrage leveren aan Save the Children? Je kunt dit doen door evenementen en activiteiten te organiseren, gastlessen te geven op scholen of mee te helpen tijdens campagnes van Save the Children. Meld je vandaag nog aan. Ga naar: www.savethechildren.nl/vrijwilligers Save the Children Actie geldig t/m zaterdag 29 augustus 2015, exclusief bij Bruna. Op vertoon van deze kortingspas ontvangt u, exclusief bij Bruna, 20% korting op onderstaande kranten.' Deze actie loopt van 22 juni t/m 29 augustus 2015

de Faam | 2015 | | pagina 21