Verkoop Direct De Looff MIDDELBURG tm woongoed 0118-62 88 34, dan komen wij Tel: 0118 - 62 88 34 111 n Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! MAKELAARDIJ O.G Huurprijs: 950,- p.m. SCHULTING WOENSDAG 8 JULI Trio Parnasse, 'One Trio playing Five In struments' In Montparnasse, de beroemde Parijse kunstenaarswijk werd in de jaren twin tig van de vorige eeuw le Groupe des Six gevormd. Ook Darius Milhaud, die het prachtige trio le Voyageur sans Ba gage voor viool, klarinet en piano schreef, hoorde bij deze inspirerende groep van componisten. Zijn trio is door Janneke, Mark en Wouter al meerdere tientallen keren uitgevoerd. Vandaar dat ze sinds januari 2014 samen verder gaan onder de naam Trio Parnasse. Het programma be vat werken van Robert Schumann, Wil- liam Alwyn, Charles Ives en Piazzolla. Locatie: Dorpskerk Oostkapelle, aanvang: 20.00 uur. VRIJDAG 10 JULI Wekelijkse orgelbespeling verzorgd door Peter Ledaine uit Oostende Op het programma staan werken van Bach, Buxtehude en Flor Peeters. Het con cert begint om 12 uur, en duurt ongeveer een half uur. De toegang is vrij. Locatie: St. Jacobskerk Vlissingen, aan vang: 12.00 uur. Galaconcert Marinierskapel der Konink lijke Marine De Koninklijke Harmonie 'Ons Genoegen' bestaat dit jaar 125 jaar en dit concert is één van haar jubileumactiviteiten. De ge meente Vlissingen heeft dit initiatief van harte ondersteund omdat het uitstekend past in de reeks van evenementen ter ge legenheid van haar Jubileumjaar: 700 jaar stadsrechten. Bij het grote publiek is de Marinierska pel vooral bekend geworden door de vele concerten en presentaties in binnen- en buitenland en de talrijke plaat- en cd-op- namen. Als een ware 'specialist in veelzij digheid' wordt hierbij een diversiteit aan muzikale stijlen gedemonstreerd. Met groot succes is de afgelopen jaren onder meer opgetreden in New York, Berlijn, Oslo, Moskou en Londen. Chef-dirigent is majoor Peter Kleine Schaars en daarnaast wordt regelmatig met gastdirigenten ge werkt. In Vlissingen staat de kapel onder leiding van Jos Schroevers, een aanstor mend talent in de symfonische wereld. Locatie: St. Jacobskerk Vlissingen, aan vang: 20.00 uur. ZATERDAG 11 JULI Urker Mannen van Martin Mans presen teren DVD Twaalf mannen in traditionele Urker kleding zingen in prachtige kerken, o.l.v. de bekende organist en dirigent Martin Mans. Ze brengen het nieuwe repertoire ten gehore dat onlangs werd opgenomen voor hun nieuwe DVD 'Geloof, hoop en liefde'. Het is indrukwekkend hoe de mannen van de Urker MANS Formatie met hun stoere stemmen de grootste ker ken kunnen vullen, maar ook op gevoeli ge wijze kunnen zingen over het heimwee van de vissers op zee. De Urkers verrassen met een breed repertoire. Op deze DVD gaat het om liederen als: 'Liefde (Perhaps love), Keerpunt, Rots der Eeuwen, Santo, Where no one stands alone'. In totaal 21 nieuwe titels. Bijzonder is daarbij dat de mannen elk een of meerdere solo's vertolken, waar door hun unieke stemmen nog meer tot hun recht komen. De meesten zingen van jongs af aan onder professionele lei ding en enkelen zijn beroepszangers. De gedreven dirigent Martin Mans smeedt deze krachtige stemmen tot een eenheid. Ondanks de hoge kwaliteitseisen die aan de zangers worden gesteld, is er tijdens de concerten sprake van een ongedwongen sfeer. Tijdens het concert wordt de orgel begeleiding verzorgd door het jonge talent Mark Brandwijk. De zangers Ioan Micu en Palle Jorgenson bespelen, naast hun zang, respectievelijk een taragot en een altviool. Locatie: St. Jacobskerk in Vlissingen, aan vang: 19.30 uur. ZONDAG 12 JULI Arthur en Lucas Jussen (piano) met werk van Chopin, Mozart, Beethoven Schu bert Arthur en Lucas Jussen beleefden hun Zeèuwse première in de St. Jacobskerk te Vlissingen ruim een jaar geleden. Voor een substantieel gevulde kerk, met vooral vrouwelijke leeftijdsgenoten op de eerste rijen, zaten ze in trance Ravel te spelen, waarna de achterdeur op het podium plotsklaps open ging en een verlaat pu- bliekslid zich meldde. Tja, Wim T. Schip pers is nooit ver weg, zo blijkt maar weer. De gebroeders hebben dit incident bui tengewoon laconiek over zich heen laten komen, hetgeen hen siert. Alle media- aandacht, die ze de laatste jaren over zich heen hebben gekregen, van DWDD tot di verse concerten voor het koninklijk huis, heeft hen nooit weerhouden serieuze mu sici te zijn en serieus muziek te bedrijven. Samen vormen zij een pianoduo met een inmiddels ook indrukwekkende staat van dienst: studenten van Maria JoaÈo Pi- res, Jan Wijn, Menahem Pressler en Ton Hartsuiker, samenwerkingen met Michel Tabachnik, Jan Willem de Vriend en Jaap van Zweden, een platencontract sinds 2010 bij Deutsche Grammophon en in middels een platinum en gouden plaat op hun naam plus een Edison Klassiek. Locatie: Grote Kerk Veere, aanvang: 15.30 O www.de-faam.nl De Faam woensdag 8 juli 2015 14 www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg TER VESTELAAN - Te huur voor onbepaalde tijd - Zorgeloos wonen in fijn appartement! In opdracht van Woongoed Middelburg bieden wij appartementen aan welke zeer geschikt zijn voor senioren en/of mindervaliden. Momenteel beschikbaar Ter Vestelaan 55: op de 3e verdieping gelegen zeer ruim apparte ment met balkon (ca. 145 m2). Het jonge appartementencomplex is onder meer uitgerust met een lift. Een gedeelde fietsenberging staat direct naast het gebouw. Op korte afstand treft u winkels, uitvalswegen en het centrum van Middelburg. Vereisten om te kunnen huren zijn: minimum leeftijd 55 jaar een vast dienstverband/vaste inkomsten van bruto minimaal 4 keer de maandhuur De bijkomende servicekosten bedragen 28,47 per maand. Oplevering kan snel. Neemt u contact met ons op voor de overige voorwaarden. Schulting Partners, makelaars-taxateurs o.z. Londensekaai 39 PÜJ 4331 JH Middelburg nvm TELEFOON Tel. 0118-616617 info@schulting-partners.nl www.schulting-partners.nl ZEEUWSEPODIA Het concert van Trio Parnasse, 'One Trio playing Five Instruments', is te bewonderen op woensdag 8 juli in de Dorpskerk in Oostkapelle. De Urker Mannen van Martin Mans spelen op zaterdag 11 juli in de St. Jacobskerk in Vlissingen. Arthur en Lucas Jussen geven op zondag 12 juli een concert in de Gro te Kerk Veere, met werk van Chopin, Mozart, Beethoven en Schubert. O www.zomeravondconcerten.com O www.sintjacobskerk.nl C www.khog.nl O www.martinmans.nl O www.muziekpodiumzeeland.nl

de Faam | 2015 | | pagina 16