Win de nieuwe 20 roman van exemplaren- Tatiana de Rosnay! ^izzieni op de boidevards van Vlissingen W TATïANA DE rosnay Word gratis lid, doe mee en win Een Parijse affaire! w Alphahulpen Vakantiemedewerker Dizzie.nl, de leukste boekencommunity van Nederland. Al je favoriete boeken op één plek! 438-2acvlissingen Restaurant polskin' NSGK Beter Samen Zorg van mens tot mens Curadomi "Als kinderen samen opgroeien, vinden ze het later ook gewoon om met elkaar te leven." Een Parijse affaire Alles voor boekenliefhebbers: Recensies Boekennieuws Blogs Winacties Beste Vlissingers, Hierbij roep ik u op om deel te nemen aan het duinden project. Om de boulevards te verfraaien staan er reeds 5 dllilldcilIlCll O Ja. ik doneer Naam: Email: Handtekening: Adres: Postcode: Reacties inleveren per mail: fleBUiiiiig61@icloud.com Per post: HCR Solski 11/ FIcmniiiigBlcijcnbcrg Boulev ard Bunkert 58 C 't Hotel Bekijk het verhaal van India Nienke. De Faam woensdag 8 juli 2015 10 INFORMATIE VAN"^ DE GEMEENTE VEERE Wijziging bekendmaken Bekendmakingen van de gemeente Veere vindt u vanaf 1 januari 2014 zoveel mogelijk digitaal. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk; U vindt deze dan terug in een extra advertentie op deze pagina. Officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen altijd en overal bekijken via onze website www.veere.nl onder het kopje Bestuur - Gemeenteberichten - Bekendmakingen. U wordt dan doorverwezen naar het digitale gemeenteblad op de website www.officielebekendmakingen.nl. U kunt op verschillende manieren zoeken op deze site. Zo kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Gentrale Publieksbalie in het gemeentehuis aan de Traverse 1 in Domburg, tel. (0118) 555 444. thuiszorg Hulp bij Huishouden Alphahulpen voor Middelburg. Het aantal uren is in over leg en afhankelijk van de indicatie van de cliënt. Vakantiemedewerker Hulp bij Huishouden voor Middelburg/Vlissingen, week 31 tot en met week 35. Met het oog op de identiteit van Curadomi zoeken wij collega's met een christelijke identiteit. Meer informatie? Ella de Kok (0113) 33 30 34 hhgoes@curadomi.nl. Solliciteren en meer info over deze en andere vacatures: leliezorggroep.nl. Curadomi is onderdeel van Lelie zorggroep (leliezorggroep.nl). gratis advertentie www.nsgk.nl/verhaal1 Duinden O www.de-faam.nl GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 1E HERZIENING BESTEMMINGS PLAN BUITENGEBIED De gemeenteraad heeft op 11 juni 2015 het ontwerp 1 e herziening bestemmingsplan Buitengebied gewijzigd vastgesteld. Daarbij heeft de gemeenteraad geen exploitatieplan vastgesteld. De 1e herziening van het bestem mingsplan omvat onder andere aanpassingen als gevolg van de uitspraak van de Raad van State op 24 december 2014. Ten opzichte van het ontwerp is het bestemmingsplan op diverse onderdelen gewijzigd. De gewijzigd vastgestelde 1e herziening bestemmingsplan Buitengebied en het besluit van de gemeenteraad liggen van 9 juli t/m 19 augustus 2015 ter inzage. De digitale gewij zigde vastgestelde 1e herziening van het bestemmingsplan is vanaf 8 juli 2015 beschikbaar gesteld op www.ruimtelijke- plannen.nl onder plannummer NL.IMRO.0717.0085BPBgbGh- VG01Ook is de gewijzigde vastgestelde 1e herziening van het bestemmingsplan vanaf dan in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder "Wonen en (ver)bouwen - Ruimtelijke plan nen buiten de kernen - Buiten gebied, 1e herziening bestem mingsplan Buitengebied". Van 9 juli t/m 19 augustus 2015 kunnen belanghebbenden, die tijdig een zienswijze hebben ingediend bij de gemeenteraad, een beroep schrift indienen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. De vastgestelde 1e herziening van het bestem mingsplan treedt in werking op 20 augustus 2015, tenzij bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend en daarop is beslist. VERORDENING INDIVIDUELE STUDIETOESLAG VEERE Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 11 juni 2015 de "Verordening Individuele Studietoeslag" heeft vastgesteld. Deze vaststelling heeft betrekking op het toeken nen van een toeslag voor mensen die een arbeidshandicap hebben en een extra steuntje in de rug nodig als het gaat om studeren. Voor hen is de drempel om te lenen een stuk hoger, omdat de kans op een baan later lager is. Een studieregeling stimuleert mensen om toch de stap te zetten om naar school te gaan of een studie te gaan volgen. ONTWERP- OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidingsprocedure) Zoutelande - Westkapelseweg 24,24A, 26 en 26A het brandveilig gebruik van de panden Wij zijn voornemens om een omgevingsvergunning te verlenen voor het brandveilig gebruik van de panden. De aanvraag met de daarbij behorende stukken en de ontwer- pomgevingsvergunning liggen van 8 juli tot en met 18 augustus 2015 ter inzage. Tijdens deze termijn kan een ieder een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken met Peter Walraven, telefoonnummer: 0118-555343 of e-mail: JP.Walraven@veere.nl. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het definitieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belanghebbende bent. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen kunt u inzien bij de centrale publieks balie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openings tijden van de balie zijn op maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdagavond tot 20.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken) en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 444 of per e-mail gemeente@veere.nl. Kijk ook eens op www.veere.nl. Domburg, 8 juli 2015 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2015 | | pagina 12