Officiële Mededeling DAMES EN HEREN NACHTKLEDING 40% KORTING O Mindfulness www.meditatiezeeland.nl DE VLIJT LINNEN O van de Provincie Zeeland NATUUR EN LANDSCHAP MILIEU nazomer-training Middelburg Gravestraat 3 Tel.: (011 8 63 38 30 webshop: www.bed-linnenshop.nl Vlissingen - Kaiffstraat 5 Vraagprijs 169.500,- k.k. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 1 juli 2015 11 Aanwijzing artikel 67 Flora- en faunawet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 26 in het kader van artikel 67 van de Flora- en faunawet de volgende aanwij zing hebben verleend. Aanwijzing om damhert en ree welke zodanig ziek of verwond zijn, zodat er sprake is van ondragelijk en uitzichtloos lijden en zij binnen afzienbare tijd zullen overlijden, te doden en daarbij gebruik te maken van het kogelgeweer, mes en kunstlicht op alle gronden binnen de provincie Zeeland. De aanwijzing is verleend aan 34 personen van het regionaal bijstandsteam valwild. Bezwaar De aanwijzing ligt van 2 juli tot en met 13 augustus 2015 ter inzage bij de provincie Zee land, Abdij 6. Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting en kopieën van ter inzage ge legde stukken kunt u zich wenden tot de heer P. Sinke (tel. 0118-631136) of mevrouw L.Wijgman (tel. 0118-631984). Belanghebbenden kunnen gedurende 6 weken (uiterlijk tot en met 13 augustus 2015) be zwaar tegen de aanwijzing indienen bij: Gedeputeerde Staten van Zeeland Postbus 6001 4330 LA te Middelburg. Krachtens artikel 6.16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hier op kan, gelijktij dig met of na het indienen van een bezwaar, ingevolge artikel 8.81, lid 1 van de Algeme ne wet bestuursrecht bij de president van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht. Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening Worden ingediend, in dien - gelet op de betrokken belangen - onver wijlde spoed dit vereist. Kennisgeving ontwerp beschikking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Uitgebreide voorbereidingsprocedure Gedeputeerde Staten van Zeeland maken be kend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn om vergunning te verlenen: Voor: De op- en overslag van non-ferro concentraten bij Verbugge Scandia Ter minals Activiteiten: Milieu (vergunning) Locatie: Luxemburgweg 2 te Nieuwdorp De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 1 juli 2015 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis te Terneuzen. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken zijn in te zien gedurende de openings tijden van het gemeentehuis. Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk zienswijzen worden inge bracht. Zij moeten worden gericht aan ons col lege en worden verzonden aan de gemeente Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. In deze periode kunnen ook zienswijzen mon deling worden ingebracht. Hiervoor wordt een hoorzitting georganiseerd na telefonische af spraak met de heer L. Zaal, telefoonnummer 0115-745 100. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Verleende uitgebreide omgevingsvergunning voor Verbrugge Zeeland Terminals B.V Gedeputeerde staten van Zeeland maken be kend dat zij aanvragen hebben ontvangen om vergunning ingevolge de Wet algemene bepa lingen omgevingsrecht van Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Het betreft het wijzigen van de inrichting. De ontwerp vergunningen ligt ter inzage vanaf 2 juli t/m 12 augustus 2015 bij de publieksbalie van de gemeente Terneuzen en RUD Zeeland, Stadhuisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 16.30 of gedu rende openingstijden in het gemeentehuis van Vlissingen. Een ieder kan tot en met 12 augustus 2015, schriftelijk, zienswijzen- over de ontwerpver- gunningen indienen bij RUD Zeeland, postbus 35, 4530 AA, Terneuzen. Hierbij kan worden verzocht persoonlijke gegevens niet bekend te maken. In deze periode kunnen ook monde linge zienswijzen worden ingebracht. Hiervoor wordt gelegenheid geboden na telefonische afspraak. Enkel belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingediend of belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ont- werpvergunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerpvergun- ning kunnen later beroep instellen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot J.M. Olijslager, tel 0115-745132 van RUD Zee land. Verleende reguliere omgevingsvergunningen voor Van Citters Beheer B.V. Gedeputeerde staten van Zeeland maken be kend dat zij de omgevingsvergunning voor het wijzigen van een indirecte lozing, hebben ver leend aan Van Citters Beheer B.V De vergunning kan worden ingezien tot en met 12 augustus.2015 bij de publieksbalie van de gemeente Terneuzen en RUD Zeeland, Stad huisplein 1 in Terneuzen van maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot J 6.30 uur gedu rende openingstijden in het gemeentehuis van Vlissingen. Belanghebbenden kunnen tot en met 12 au- gustus.2015 tegen het besluit schriftelijk be zwaar maken bij Gedeputeerde staten van Zeeland. Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Alleen zij die een bezwaar schrift hebben ingediend kunnen om een voor lopige voorziening vragen. U richt het verzoek aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team be stuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor de behandeling van het verzoek is griffie recht verschuldigd. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot J.M. Olijslager, tel 0115-745132 van RUD Zee land. Informatie over Provincie Zeeland: www.zeeland.nl Provincie Zeeland 8 maandagavonden (2,5 uur) terugkomsessie 31 aug. t/m 19 okt. 2015 6-12 personen Gapinge Joke de Vrieze psychosociaal therapeut Tel. 06-22868392 THÉEUEN PARTNERS tpmakelaars.nl OPEN HUIS DONDERDAG AVOND 2 JULI 19.00-21.00 UUR - eengezinswoning - fijne beschutte achtertuin - woonoppervlakte 120 m- - aan doodlopende straat - 4 slaapkamers - nieuwe keuken

de Faam | 2015 | | pagina 11