Van Firma Konrad via de Formido naar de Praxis 20% bruna kortingspas BEDRIJVIGHEID Scan deze kortingspas in de Bruna winkel en ontvang direct je korting Beachhotel Zuiderduin ontvangt zilveren prijs ffJR' «sf i MIDDELBURG - Nooit heeft Sjaak overwogen om ergens anders te gaan werken. Sjaak werd onlangs 65 en was al aan het afbouwen. Vrijdag avond trok hij om zes uur voor het laatst de deur ach ter zich dicht en ging hij met pensioen. Hij zegt het werk te zullen gaan missen, maar heeft nu tijd om aan andere zaken te besteden. Zo wil hij nu tijd gaan besteden aan tuinieren, en aan klusjes die zijn blijven liggen. Ook wil hij zijn oude hobby tekenen weer eens oppakken en nu heeft hij ook meer tijd om met zijn vrouw op pad te gaan. Een collega van Sjaak heeft uitgerekend dat hij meer dan 1 miljard secon den in dienst is geweest van één en hetzelfde bedrijf. Sjaak wordt door zijn col lega's getypeerd als een be scheiden man die altijd in is voor een grapje en iemand die over een enorme pro ductkennis beschikt. Ieder een is positief over hem en zegt dat ze hem zullen mis sen. En dat geldt niet alleen over zijn collega's, maar ook voor menig klusser op Wal cheren die hem altijd wist te vinden. Niet alleen beschikt hij over een grote product kennis, maar ook technisch was hij goed onderlegd en het verkopen ging hem ook goed af. Bij Praxis was Sjaak werkzaam op de afdeling workshop en zijn favoriete artikelen waren de machi nes. Het verschil tussen 1973, toen Sjaak in dienst kwajn en nu is natuurlijk groot. De doe-het-zelf bouwmarkten hebben in die periode een enorme groei doorgemaakt. Toen hij begon werkte hij eigenlijk in een ijzerwinkel. Aanstaande zaterdag wordt officiéél afscheid van hem genomen. Voor deze beslo ten afscheidsreceptie zijn (oud-)collega's uitgenodigd. Open dag My Way Instituut MIDDELBURG - Vier praktij ken verzorgen samen een open dag op zondag 28'juni bij Shania aan de Neder- straat 28 in Middelburg. Er zijn van 12.00 tot 17.00 uur doorlopend lezingen en ac tiviteiten. Op de beneden verdieping wordt yoga voor kinderen en volwassenen gegeven. Op de eerste ver dieping zijn lezingen over onderwerpen als hoogsen- sitiviteit (HSP, HSP-autis- me en HSP-hoogbegaafd), communicatie en bewust wording en overlevingsme- chanismen. Er zijn ook in teractieve workshops. Nieuw pand voor Sta Op Zorg VLISSINGEN - Sta Op Zorg verhuist deze week naar een ruimer pand in dezelfde straat: naar de Badhuisstraat 28 in Vlissingen. Op maan dag 29 juni verricht wethou der Stroosnijder de officiële opening. Die middag zijn alle belangstellenden van 16.00 tot 18.00 uur welkom om de nieuwe locatie te be kijken van Sta Op Zorg, de locatie van De Hoop ggz voor christelijke volwassen ggz en verslavingszorg in Zeeland. WESTKAPELLE - Na het beha len van de Zoover Award voor Populairste Hotelketen van Nederland mag Fletcher Hotels nog een award toe voegen aan de reeks. Het 4- sterren Fletcher Zuiderduin Beachhotel in Westkapelle heeft de Zoover Award Sil- ver io ontvangst mogen ne men. Zuiderduin Beachhotel heeft de Zoover Award Silver in ontvangst mogen nemen met een score van 8,6. Deze score is de uitkomst van alle beoordelingen die gegeven zijn over het hotel. De lig ging van het hotel heeft een 9 gekregen van de hotelgas ten. Zuiderduin Beachho tel is door maar liefst 1081 hotelgasten beoordeeld. Voordat een accommodatie zichzelf eigenaar mag noe men van een Zoover Award Silver moet deze een mini male gemiddelde score van 8,5 hebben behaald. "Wij hebben met het team van Zuiderduin Beachhotel en Beachclub Zuiderduin de afgelopen tijd hard gewerkt om de kwaliteit en de ser vice naar een hoger niveau te tillen. De Zoover Award Silver zien we als een belo-" ning voor het enthousiasme en de inzet die we tot nu toe gegeven hebben", aldus Hotelmanager Arjan van Dalen. Het prachtig gelegen Flet cher Zuiderduin Beachhotel is de ideale locatie voor een vakantie aan zee. Met na tuur binnen handbereik en de vele faciliteiten zijn gas ten verzekerd van een heer lijk verblijf. Het interieur is in stijl met de hippe uitstra ling van de vaste Beachclub Zuiderduin, pal achter het hotel op het strand. - -'l r7«ê- 717439 O www.de-faam.nl Sjaak Lancel werkte 42 jaar voor dezelfde baas. Menig klusser op Walcheren heeft een beroep op hem gedaan. Foto: M. Lobbezoo De Faam woensdag 24jum 2015 33 Afgelopen vrijdag ging Sjaak Lancel met pensioen. Op zich niet zo bijzonder, ware het niet dat Sjaak maar liefst 42 jaar voor één en dezelfde werkgever heeft gewerkt. In januari 1973 kwam hij in dienst van de Firma Konrad en zoon in de Zandstraat in Middel burg. Dat bedrijf ging over in Formido en werd later Praxis. door Mark Lobbezoo O Meer informatie over de deelnemende praktijken is te vinden op www.shania. nu, www.pranabalans. nl, www.soulforlife.nl en www.hetvrijdaggevoel.nl. Perfecte ligging Zoover beloont Hotel Zuiderduin met de Zoover Award Silver. Foto: PR Koop je favoriete krant nu met 20% korting! .*V*" .,r« f Op vertoon van deze kortingspas ontvangt u, exclusief bij Bruna, 20% korting op onderstaande kranten.' Actie geldig t/m zaterdag 29 augustus 2015, exclusief bij Bruna. Deze actie loopt van 22 juni t/m 29 augustus 2015

de Faam | 2015 | | pagina 41