Zwemmen, rennen en fietsen PROFITEER NU! Bij aanschaf van kozijnen voor 1 juli °P arbeid wa s VELUX KOZIJNEN ZONWERING Stelvio Challenge vormt bijzonder zware uitdaging Tikje Frans op Walcheren Eremetaal Turnschool SunCircle VLISSINGEN - Het sportiefste evenement rond de viering van Vlissingen 700 is op zondag 12 juli: City2Beach. Deelnemers kunnen kiezen uit een duo funrun, een mini triatlon óf een zee zwemtocht. Deze sportieve dag wordt feestelijk afgeslo ten met een barbecue voor de deelnemers. Meer info op www.city2beach.nl. Wandeling rond Veerse Meer VEERE - Wandelsportvér- eniging 't Zand, houdt in samenwerking met de Wijk- vereniging Zanddijk-Veere, op 27 juni de 'Mars. rond het Veerse Meer'. Deze afstand is 60 kilometer. Het is ook mogelijk om 25 of 45 kilo meter te lopen. De tocht gaat rondom het Veerse Meer. On derweg zijn diverse verzor- gingsposten. Het inschrijf/ startbureau is gevestigd in 't Praetuus aan de Frans Nae- reboutstraat 1 in Veere en is geopend vanaf 7.00 uur. De start is om 8.00 uur. De eer ste wandelaars worden rond 17.00 uur weer terug ver wacht bij 't Praetuus. De 45 kilometer stopt in Kamper land, hier is vervoer terug naar Veere. De 25 kilometer gaat tot Wolphaartsdijk met vervoer terug tot Kleversker- ke, waarna het laatste stuk wordt gelopen. Info en in schrijven via 0118-552306, annekejakobsen@gmail. cóm of www.wandelsport- middelburg.nl. VLISSINGEN - Drie medewer kers van Century Vlissin gen, Corné van Belzen, Ge- rard van Oeveren en Gerben Franse, aangevuld met Ra- mon van de Gruiter en Ri- chard Hazen, gaan vrijdag 26 juni in Italië de Stelvio Challenge fietsen. Ze be klimmen een traject van 22 kilometer op de 2.758 meter hoge en steile Passo del Stel vio, ten bate van een goed doel voor gehandicapte en ernstig zieke kinderen. Gis teren zijn ze afgereisd naar Italië, naar Bormio waar vrijdag de klimfietstocht start. "We hadden zin in een leuke uitdaging, iets met een berg", zegt Gerben Franse, "zo is er natuurlijk de Alpe d'Huez en dë Mont Ventoux, maar wij kwamen uit op de Stelvio Challenge. We zijn daar drie dagen en gebrui ken de eerste twee dagen om te trainen en te wennen. Woensdag beklimmen we de Mortilo en donderdag de Gavia. Dat zijn wat kleinere bergen, goed voor de voorbe reiding." Vrijdag volgt vanaf de Italiaanse kant Passo del Stelvio en als het goed gaan ze ook nog een keer vanaf de Zwitserse kant waar de pas Stilfers Joch heet. Met Italiaanse Clinic Clowns en medische begeleiding. Het groepje fietsers kent elkaar goed en fietst regelmatig. Richard: "We trainden in Zuid-Limburg en de Ar dennen." Het team wordt gesponsord door Century Vlissingen en de teamleden hebben ondertussen 7.800 euro opgehaald voor het goede doel. Penningmeester Gerben: "Er kan nog steeds gesponsord worden via www.stelviochallenge.nl." Het team zelf is dagelijks te volgen via: www.facebook. com/StelvioCycleTeam. MIDDELBURG Club Jeu de Boules Middelburg (CJBM) ontvangt alle liefhebbers van jeu de boules graag op woensdagmiddag 14.00 uur, donderdagavond 19.30 uur en zondagmiddag 14.00 uur. Belangstellenden moeten zich een half uur van te voren aanmelden. Wie zelf (nog) geen jeu de boules heeft, kan ze gratis lenen. De 31 buitenbanen zijn te vinden aan de Koudekerkse- weg 139 in Middelburg. Bij het eerste bezoek ontvangen deelnemers een stempel kaart waarmee gratis vijf keer gespeeld kan worden. Fantastic Gymnastics in Rotterdam prijkten twee turnsters van Turnschool Zeeland (TSZ) op de deel nemerslijst. Dit NK in Ahoy vormt de afsluiting van het wedstrijdseizoen. Moira Jo- zwiak, pupil 2 Nl, zette bij de toestelfinale op balk een prima oefening neer. Met 13,9 punten behaalde zij de zilveren plak. Fréderique Snijders turnde een meer kampfinale bij de jeugd in de eredivisie. Haar totaalscore van ruim 41 punten bracht haar op een 16e plek. Century aluminum ■cnippinc President Rooseveltlaan 735 4383 NG Vlissingen ^Wï 0113 - 56 40 04 ^BT info@hogazon.nl www.hogazon.nl ^Ifacebook.com/Hogazon 0118 - 41 84 77 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 24 juni 2015 31 -v V Tijdens City2Beach kunnen deelnemers kiezen uit vier onderdelen: zeezwemmen, de duo-funrun, een mini-triatlon óf een strandjutwandeling. Foto: Scherp Fotografie O Meer informatie op www.cjbm.nl. VLISSINGEN/ROTTERDAM - Bij O Vandaag (woensdag) is er een open training bij TSZ van 16.00 tot 17.00 uur Vltr 'ngen Op TStions» Ramon van de Gruiter, Corné van Belzen, Gerben Franse en Richard Hazen van het Stelvio Cyde Team. Foto: Leon Janssens Hogazon.nl tot 1 juli HET GRÜNDLICHE KOZIJN

de Faam | 2015 | | pagina 39