I Gebruikt u regelmatig medicijnen? Chief Operator (m/v) Relief Chief Operator (m/v) Operator (m/v) Vraag een medicijnenoverzicht aan uw apotheker. Bespreek uw vragen met arts of apotheek. Ideeën en tips? medicijnen@klaverbladzeeland.nl Bax-shop.nl Swart Sacksioni! Strategisch gelegen aan de Westerschelde biedt Oiltanking Terneuzen bv geavanceerde opslag- en overslaginfrastructuur voor olieproducten en chemicaliën. In het kader van een sterke uitbreiding van de activiteiten zoekt Oiltanking Terneuzen bv collega's om het Operations Team te versterken: Meer informatie via www.oiltanking.com onder 'career' DONDERDAG 25 JUNI Miniconcert De Joffers in de Koorkerk Middelburg Miniconcert verzorgd door het zangduo De Joffers, bestaande uit Yvonne Wage naar en Henny van Kesteren. De begelei ding is in handen van Henny van Keste ren op akoestische gitaar en zij worden ondersteund door Wilco de Schipper op basgitaar. Hun programma bestaat uit be kende songs van o.a. Edith Piaf, Jacques Brei, Barbara en. Lennon/McCartney. Zij sluiten hun optreden af met het door Vera Lynn beroemd geworden We'11 meet again. Het miniconcert is een activiteit van het Lange Jan Project en begint om 15.00 uur. De toegang is vrij, collecte bij de uitgang. ZATERDAG 2J JUNI Poppentheater Koos Kneus Theater Koos Kneus speelt in De Schotse Huizen van Museum Veere Schotse ver halen. Om 11.00 uur voor peuters en kleu ters: 'Waar is mijn Die-Da-Doedelzak?' en om 13.00 en 15.00 uur voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar: 'Het Monster van Loch Ness'. De kijkertjes worden met prachtige poppen en kleurige decors meegenomen in de vrolijke en spannende voorstellin gen. De limonade staat klaar en de kinde ren kunnen worden geschminkt. Kamerkoor Musica Cordis met Corpus, o.l.v. Hans Smout Nieuw programma, dat als titel CORPUS heeft meegekregen. Er zullen heel wat li chaamsdelen voorbij komen in geestelijke, wereldlijke, contemplatieve en vrolijke composities van o.a. da Vittoria, Gibbons, Schütz, Mahler, Elgar, Part. Locatie: Bo- nifaciuskerk in Kwadendamme, aanvang: 20.00 uur. Op 28 juni in Speelhuus van Ter Reede om 11.30 uur. Het Zeeuws Orkest met werken van Wag- ner, Reinecke en Shostakovitsch Gastsolist is de nationaal en internatio naal bekende Nederlandse harpist Remy van Kesteren. Van Richard Wagner (1813- 1883) speelt het orkest de ouverture uit diens enige komische opera: Die Meis- tersinger von Nürnberg, een luchthartig werk met krachtige en markante thema's, dat gebaseerd is op de geschiedenis van de Duitse meesterzangers: 14e, 15e en 16e eeuwse dichtende en zingende am bachtslieden. De harpist Remy van Kes teren (1989), is in 2009 uitgeroepen tot Jong Muziektalent van het Jaar en win naar van de 3e prijs tijdens de 17e editie van het prestigieuze Internationale Harp Concours in Israël. Remy van Kesteren wordt beschouwd als één van de grootste harptalenten van dit moment met inmid dels een internationale reputatie. Locatie: Grote Kerk Veere, aanvang: 20.15 uur. ZONDAG 28 JUNI Lunchconcert Middelburgs Kamerkoor Het Middelburgs Kamerkoor heeft al een lange geschiedenis achter zich. Het koor werd in 1954 opgericht als een dubbel- kwartet dat zich weldra ontwikkelde tot een kamerkoor. Het repertoire heeft zich in de loop van de jaren sterk verbreed en omspant nu muzikaal zo'n vijf en halve eeuw, vanaf de Renaissance tot en met de 21e eeuw. Veelal wordt klassieke muziek uitgevoerd maar steeds vaker wordt die afgewisseld met werken die lichter van toon zijn. Voor lunchconcerten zijn i.v.m. de catering de kaarten alleen in de voor verkoop verkrijgbaar. Voces Intimae met werk van Schumann Mendelssohn 'Het beste pianotrio van de wereld' kopte een muziekrecensent van het Belgische Knack na het horen van de opname die Voces Intimae in 2013 maakte van de pi anotrio's van de 19e eeuwse componist Theodore Gouvy. Voces Intimae speelt op originele 19e eeuwse instrumenten, hetgeen beter recht doet aan de intentie van de componisten en een aanzienlijke verrijking van de klankkleur oplevert. Voces Intimae heeft een indrukwekkende en veelgeprezen discografie op Challenge en Warner en zit nu middenin een project, waarbij de complete piano-trio's van Ro- bert en Clara Schumann opgenomen wor den. Daarvan krijgt het Zeeuwse publiek een serieuze voorproef. Locatie: Grote Kerk Veere, aanvang: 15.30 uur. DINSDAG 30 JUNI La tête haute, openingsfilm van Filmfes tival Cannes De film speelt zich af in Frankrijk en ver telt het verhaal van een kinderrechter en een sociaal werker die een jonge crimi neel Malony proberen te redden. Locatie: Cinecity in Vlissingen, aanvang: 19.30 uur. DONDERDAG 2 JULI Festival Onderstroom - Zomerconcert Waylon De zomerconcerten gaan donderdag 2 juli van start met Waylon. Een regelrechte countryheld uit de Nederlandse polders. Het publiek viel tijdens Holland's Got Ta lent en masse voor Waylons doorleefde soulstem die net dat beetje extra geeft aan zijn country- en rockmuziek. 'Wicked Way' en 'The Escapist' scoorden hoog in de hitlijsten. O www.de-faam.nl mede mogelijk gemaakt door CZ en VGZ De Faam woensdag 24 juni 2015 26 Sound I Stage I Studio nl/gitaardag Oiltanking ZEEUWSEPODIA Het Middelburgs Kamerkoor op zondag 28 juni in de Historische Kerk r jw Souburg Voces Intimae met werken van Schumann en Mendelssohn op zon dag 28 juni in de Grote Kerk in Veere Concert van Waylon tijdens het Festival Onderstroom op donderdag 2 juli in Vlissingen O www.langejanproject.wordpress.com O www.museumveere.nl O www.zeeuwsepodia.nl O www.zeeuwsorkest.nl O www.historischekerksouburg.nl Z) www.muziekpodiumzeeland.nl O www.filmbythesea.nl www.cultuurwerf.nl

de Faam | 2015 | | pagina 34