I I li Zorgstroom X-tra pas 600 keer voordeel voor iedereen! Uitstapjes in de vakantie Altijd online shoppen met extra korting v TOT 25% KORTING* OP ROLLATORS! 4F cf Zorgstroom Uit eten Bestel de X-tra pas xtra.zorostboom.nl Hoe werkt het? huishoudelijke hulpen! Uurloon: 12,20 euws KOM LANGS DE WINKEL EN PROFITEER NU! Met de Zorgstroom X-tra pas ontvangt u korting bij meer dan 600 bedrijven, waaronder 150 winkels en bedrijven op Walcheren! Zo vaak als uw maar wilt kunt u gebruik maken van een groot aanbod aan diensten, producten en uitstapjes met korting. Naast korting bij deze lokale ondernemers ontvangt u via onze speciale voordeelsite xtra.zorgstroom.nl het hele jaar door korting op uw online aankopen bij de aangesloten webshops, zoals Bol.com, Zalan- do en Mediamarkt.nl. De korting geldt voor iedere aankoop, in totaal bij meer dan 400 webshops. En dat alles voor slechts 10,95 Per jaar! Heeft al een Zorgstroom X-tra pas? Zorgstroom X-tra is er voor iedereen die op zoek is naar gemak, ontspanning, vitaliteit én voordeel. Vraag de pas vandaag nog aan op www.zorgstroom.nl/voordeelpas. Het pakket biedt voordelen voor mensen van elke leeftijd. Bovendien hoeft u geen klant van Zorg stroom te zijn om een X-tra pas te kunnen aanschaffen. Met de Zorgstroom X-tra pas onder neemt u diverse uitstapjes met korting. Berkenhof'sTropical Zoo Wat dacht u van een bezoek aan Ber kenhof's Tropical Zoo in Kwadendam- me, een tropisch dagje uit voor het hele gezin? 1,- korting per persoon (max. 4 personen per pas). Kanoën bij Kanoa Ga kanoën op het Veerse Meer: bij Ka noa huurt u met de X-tra pas een kano voor een hele dag, terwijl u slechts het tarief van een halve dag betaalt. Zeehondentocht Oosterschelde Vaar met de Adriana van Marstrand Rondvaarten vanuit Yerseke over het Nationaal Park Oosterschelde richting de Zeelandbrug, waar de zeehonden bij laag water op de zandbanken liggen te rusten. Uniek om de Oos terschelde Zeehond van zo dichtbij te zien! 10% korting op alle tickets. Mini Mundi Ervaar de wereld van groot en klein in Miniatuur Walcheren in Middel burg. Maak een spannend rondje in de achtbaan in het familiepretpark. Kleine en grote kinderen kunnen eindeloos klimmen en klauteren in de indoorspeeltuin. 10% korting voor vier personen op de entreeprijs. Fort den Haak Bezoek een uniek project: de subtro pische tuin Fort den haak in Vrou wenpolder. De palm- en olijfbomen in deze grote tuin gedijen door het milde Zeeuwse klimaat goed. Jong en oud kan zich er vermaken. 1,- korting per persoon (max. 4 personen per pas). De Leugenaar Lekker uit eten met een prachtig uitzicht op zee! Geniet van heerlijke streekgerechten bij hotel brasserie de Leugenaar in Vlissingen. U krijgt 15% korting op uw rekening. Het Postkantoor In dit sfeervolle Rijksmonument uit 1890 op de hoek van de Grote Markt in Goes met een heerlijk terras aan de Grote Markt, maar ook een unieke TerrasTuin aan de achterzijde, kunt u van eerlijke, betaalbare gerechten genieten. U krijgt io% korting op de restaurantrekening. Parc-Centrai In een ongedongen sfeer en gezellige ambiance lekker eten en drinken aan het Bellamypark in Vlissingen. U krijgt 10% korting op de rekening. Kijk voor nog meer restaurants op zorgstroom.nl/voordeeipas Ga naarwww.zorgstroom.nl/voor- deelpas en vraag de pas vandaag nog aan. U vindt hier ook altijd een actueel overzicht van alle aanbiedingen en speciale acties. Dus start NU met shoppen via en bespaar honderden euro's per jaar Steeds meer mensen ontdekken het gemak van online winkelen. Bij Zorgstroom X-tra kunt u gebruik maken van een uniek online voordeelprogramma. Een programma dat u de kans biedt om maximaal voordeel te halen uit uw online aankopen! Bij ons online voordeelprogramma krijgt u 365 dagen per jaar extra korting op al uw aankopen bij honderden webshops. Van rei zen tot verzekeringen, van kleding tot elek tronica, van telecom tot speelgoed... noem maar op! U bent zo altijd voordeliger uit. Afspraken met webshops Wij hebben afspraken gemaakt met de aangesloten webshops. Wanneer u via ons voordeelprogramma uw online aankopen doet, wordt een deel van het aankoopbe drag gewoon weer terugbetaald. Onze korting geldt altijd bij elke aankoop bij de aangesloten webshops. Is het uitverkoop, zijn er speciale aanbiedingen of heeft u een kortingscode voor één van de shops, dan ontvangt u onze korting bovenop de korting van de webshop! m Kwtinsuottai f" WinV#U Gratis aanmelden U meldt zich met uw Zorgstroom X-tra lidmaatschapsnummer, eenmalig en gratis aan op XTRA.ZORGSTROOM.NL Webshop kiezen Op onze site vindt u populaire webshops zoals bol.com, MediaMarkt, HEMA, C&A, Zalando, Groupon, Cheaptickets.nl en honderden andere webwinkels. Shop zoals u gewend bent U wordt doorgestuurd naar de webshop van uw keuze, u selecteert uw aankopen en betaalt. Extra korting in uw account Nadat u heeft afgerekend, ontvangt u de extra korting in uw account op x-tra.zorgstroom.nl Uitbetalen Uw opgespaarde tegoed kunt u wanneer u dat wilt laten uitbetalen op uw bank rekening Heeft u een rollator om in te ruilen of kent u iemand in de familie, vrienden- of kennis senkring die een rollator over heeft? Deze zomer organiseert Medipoint I Thuiszorg centrum Zeeland de Rollator Inruilactie. Tijdens deze actie kunt u profiteren tot wel 25% korting* op rollators, dus tot wel 100,- korting! Uw oude rollator wordt volledig gecheckt op functioneren en vervolgens wordt getracht deze rollator een tweede leven te geven. Op deze manier doet uiets goeds voor een ander én voor uzelf. Wat te doen: Kom langs in onze winkel Ruil uw huidige rollator in En krijg tot 25% korting* bij aanschaf van een nieuwe rollator Heeft u geen rollator om in te ruilen? Geen probleem. U ontvangt alsnog tot 20% korting*. Gezocht: Zeeuws Schoon zoekt Schrijf je in via www.zeeuwsschoon.nl Ook voor tijdelijk werk in vakantieperioden! Onderdeel van Zorgstroom Medipoint I Thuiszorgcentrum Zeeland, Badhuisstraat 104, Vlissingen, Tel: 088 - io 20100 (optie 3) Deze actie is alleen geldig in de Medipoint I Thuiszorgcentrum Zeeland winkel en loopt t/m 15 september 2015. Vraag naar de actievoorwaarden in de winkel of kijk op www.medipoint.nl/rollatoractie

de Faam | 2015 | | pagina 27