Delta Ride for the Roses levert dit jaar 135.000 euro op wmmmm mmm Fietstocht in teken van de strijd tegen kanker 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 17 juni 2015 19 "Wij fietsen de 50 kilometer voor opa. Die heeft last van huidkanker en daar moet steeds iets verwijderd worden", zeggen Monique en Dimé. Foto: Leon Janssens Alle leeftijden doen mee aan The Ride: ervaren fietsers maar ook veel kinderen, zoals hier bij de 25 kilometer tocht. 1603 deelnemers fietsten de langste route van 120 kilometer, die voerde over de Zeelandbrug en de Stormvloedkering. De route van 80 kilometer telde 677 deelnemers en die van 50 kilometer werd door 1226 deelnemers gefietst. 838 mensen fietsten de route van 25 kilometer. Foto: Leon Janssens Ze staan heel dicht bij elkaar, Elisabeth en Marien Dekker uit Axel tijdens The Rose. Zij fietsen voor iedereen. Op Elisabeth haar deelname nummer staat geschreven: "Voor alle strijders die in mijn hart zitten. Voor Rutger die genezen is." Foto: Leon Janssens Steun zoeken bij elkaar, iedereen heeft zijn moment én elkaar nodig. Foto: Leon Janssens Bij terugkomst in Goes was ervoor iedere deelnemer een rode roos en een goody bag, die op het Da Vinciplein werden uitgereikt door vrijwilligers en door leden van de klederdrachtvereniging Mooi Zeeland. Foto: Leon Janssens iVehsta KimBttUop De Delta Ride for the Roses heeft een bedrag opgeleverd van 135.008 euro voor KWF Kankerbestrijding. Dit fietsevenement leverde 4344 deelnemers op. Op deze foto Justin Jansen voor de microfoon. Vorige jaar werd er speciaal voor hem gefietst maar nu is hij zo goed als hersteld en fietste hij zelf mee. Foto: Leon Jansses MMMPMRWIR Ter Weel is met een groot aantal duofietsen aanwezig. "Plus vrijwilligers om te helpen trappen. Dat is wel nodig met die wind", zegt Mirjam Kaaysteker van het zorgcentrum. Foto: Leon Janssens De familie Goetheer reed voor pa en opa Gilles, Belinda Biskop en haar dochters Kim en Melissa, en Sanny Goetheer fietste voor haar man Gilles, "leder jaar doen we mee", aldus Sanny. Foto: Leon Janssens Als Patricia Foort The Rose zingt, het lijflied van The Ride for the Roses, komen bij velen emoties, ontroering én tranen naar boven. Foto: Leon Janssens

de Faam | 2015 | | pagina 19