Van de Ven vierde in Franse GP SinkeKomejan SPORT Op zoek naar een garage/ parkeerplaats in Middelburg? SAVE THE CHILDREN ZOEKT Zomertocht als oefening Jozwiak turnt Bondsfinale Kleurrijk evenement trekt duizenden deelnemers O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 juni 2015 27 VILLARS SOUS ECOT - Yamaha- rijdster Nancy van de Ven is in de vierde wedstrijd om het Wereldkampioenschap dames in het Franse Vil lars Sous Ecot op een sterke tweede plaats geëindigd. Na haar derde plaats in Enge land voegde Van de Ven er met een 3-2 in de manches een nieuwe podiumplaats aan toe! Het circuit van Villars Sous Ecot was een echt Frans circuit met een harde ondergrond en veel harde sporen en stuiters. Met een goed gevoel begon Van de Ven aan de tijdtraining. Ze slaagde erin om gelijk in de beginfase een-snelle tijd neer te zetten. Lang stond ze hiermee op een derde tijd maar in de slotfase kwam er toch nog een concurrente met twee honderdsten van een seconde overheen waar door ze de sessie afsloot als vierde. Nancy was er daarna op gebrand om een" goede start te pakken en stond dan ook geconcentreerd achter het starthek. Toen het start- hek viel, reageerde ze goed en zat ze in de voorhoede. Ze probeerde zich zo goed mogelijk te concentreren en slaagde erin om de derde plaats in handen te houden tot over de finish. Nancy voelde zich op de zondag als een vis in het water op het gladde circuit en zette de snelste tijd op de klok ken. In de tussenstand om het Wereldkampioenschap blijft ze op een derde plaats staan. VLISSINGEN - Wandelver eniging Willen is Kunnen houdt zaterdag 13 juni voor de eerste keer de 'Zomertocht'. Deze tocht is geschikt voor men sen die trainen voor een marathon en voor de min der prestatiegerichte wan delaar. Inschrijven kan voor de afstanden 6, 12, 22, of 42 kilometer. De start is voor alle afstanden in het club huis Ons Plekje, Falckstraat 4 in Vlissingen. Voor de 42 kilometer, is de starttijd tus sen 8.00 en 9.00 uur. Voor de overige afstanden is de starttijd tussen 9.00 en 12.00 uur. Info via info@wikvlis- singen.nl en www.wikvlis- singen.nl. HOOFDDORP - Moira Jozwiak, die uitkomt bij de pupil 2 op niveau Nl, heeft zaterdag de 27e plaats behaald bij de lan delijke finale in Hoofddorp. De turnster van Turnschool Zeeland zat aanvankelijk prima in de wedstrijd. Met name op balk liet zij we derom zien bij de top tien in haar categorie te horen. Ook op vloer en sprong behaalde Jozwiak mooie scores. Op het laatste onderdeel brug ging het echter mis. Daar waar het inturnen nog uit stekend ging, viel ze tijdens de wedstrijd van het toestel. Deze val kostte haar dermate veel punten dat zij genoegen nemen met een kleine 45 punten en een 27e plaats. VLISSINGEN - I11 anderhalve dag was Colors By The Sea 2015 vol. Een duidelijk be wijs dat de organisatie dit kleurrijke evenement de laatste jaren duidelijk op de kaart heeft gezet. Maar liefst 7000 hardlopers en wandelaars verschijnen za terdag 13 juni aan de start op het Bellamypark. En dat niet alleen de Zeeuwen het evenement in hun hart heb ben gesloten, blijk wel uit de deelnemerslijst. Organisator Anthöny van de Berg, vanaf het eerste uur betrokken bij CBTS, legt uit: "Van de 7000 deelnemers wonen er meer dan 2000 buiten Zeeland. De happening heeft een enorme aantrekkingskracht. We la ten dit jaar meer deelnemers toe dan voorgaande edities. In het kader van 700 jaar Vlissingen leek het ons een mooi idee om naar 7000 in schrijvingen te streven. Nou, dat is gelukt! Het evenement zou zelfs nog kunnen groei en, maar dan moeten we ook het parcours groter kunnen maken. Voor dit moment •zijn we natuurlijk ontzet tend trots op hetgeen we in de afgelopen jaren bereikt hebben. Dit hadden we niet durven dromen." Muziek Maar er is deze dag meer dan 'alleen' wandelen en hardlopen. De hele middag staat het Bellamypark in het teken van gezelligheid en muziek. Nadat de sportievelingen weer terug zijn op het Bel lamypark, barst de avond los met een ware kleurenex- plosie om 21.30 uur. Daarna kan er de hele avond genoten worden van diverse zangers en. zangeressen. Te hoop: Meejloof 182 Middelburg Vraagprijs: 325.000,- k.k. Woongoed Middelburg verhuurt in verschillende wijken van Middelburg: Dauwendaele Goudend Roozenburglaan Vreedenburg Driewegenhof Rustenburgstraat Meanderlaan Gervinsland Ewisland Meanderlaan Magistraatwijk A Lauwereyszstraat Rentmeesterlaan J C Mathiasstraat Poortershove/ Radenhove Rentmeesterlaan Statenlaan JWThibautstraat Keurhove O Corbaultstraat J A van de Perrestraat F G Alemanstraat Rondeel J van Reigersbergstraat Statenlaan 23,23 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m 73,62 p/m 73,62 p/m 64,19 p/m 64,42 p/m 58,57 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m 64,19 p/m €64,19 p/m €64,19 p/m €64,19 p/m €82,81 p/m €82,81 p/m €82,81 p/m 37,04 p/m €64,19 p/m parkeerplaats garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage garage Wilt u meer informatie? Wilt u een garage bekijken? Neem dan contact met ons op: klant@woongoed.nl. Molenwater 97, Middelburg T (0118) 68 90 00 Einfo@sinke.nl Voor meer info kijk op: www.sinke.nl De Vlissingse Nancy van de Ven met haar broer en ouders na afloop van de Grand Prix in het Franse Villars Sous Ecot. Fofo Eric Laurijssen/Motocrossplanet.nl O www.coloursbythesea.nl Komende zaterdag gaat het weer los! Dan lopen 7000 mensen mee met Colors By The Sea. Foto: Lisette van Peenen Comfortabel en riant 3-kamer appar tement op toplocatie 125 m2 woon- opp. Eigen parkeerplaats en berging in onderbouw Terras extra groot uitzicht over Kanaal door Walcheren MAKELAARS TAXATEURS Save the Children redt kinderlevens, vecht voor hun rechten en helpt kinderen groeien. Wil jij jouw kennis, ervaring of talent ter beschikking stellen en zo een bijdrage leveren aan Save the Children? Je kunt dit doen door evenementen en activiteiten te organiseren, gastlessen te geven op scholen of mee te helpen tijdens campagnes van Save the Children. Meld je vandaag nog aan. Ga naar: www.savethechildren.nl/vrijwilligers Save the Children

de Faam | 2015 | | pagina 27