Hf! P I' !l I u Muurbeugel Nu 29,95 Top-dry hoes Nu 21,00 Bed rugsteun Nu 34,95 Douchestoel Nu 79,95 Senioren bed Hoog-Laag bed WONEN Steun voor campagne BTW-Nee mrn - Simpele manier om kleine kamer ruim te laten lijken Comfort hoeft niet duur te zijn - Megacomfort pakt de prijzen aan! Openingstijden MegaComfort Waterdichte matrashoes, met PVC onderlaag. Rechtop zitten zonder speciale lattenbodem. Vouwbaar, met armleuningen. Van: 2799, Er is veel steun voor de cam pagne van Zelfstandigen Bouw en Kwaliteitsvakman, nl voor behoud van het ver laagd btw-tarief (6%) in de bouw. De petitie BTW-Nee is al vele duizenden keren getekend, meldt de belan genorganisatie voor zzp'ers in de bouw, hout en tech niek. Momenteel geldt voor verbouwing en verbetering van woningen een lager btw-tarief van 6% op arbeid. Het lage tarief is bedoeld als stimulans voor de bouw, die door de economische crisis in het slop zat. Maar op 1 juli houdt de regeling op. Ondanks aandringen van de voltallige oppositie in de Tweede Kamer en de hele bouwwereld is het kabinet nog niet van zijn besluit teruggekomen en heeft het nog geen verlenging aange kondigd. Staatssecretaris Eric Wiebes van Financiën zei eerder dat het tijdelijk verlaagde btw-tarief hoe dan ook afloopt per 1 juli. Maar tijdens een VVD-con- gres van de bouwwereld gaf hij een sprankje hoop: "Ik zeg helemaal niks defini tief over wat dan ook." Hij verwees naar de gesprek ken binnen de coalitie en met oppositiepartijen over een belastingherziening. Iedereen wil daarbinnen de lasten op arbeid verlagen, zodat de economie verder aan kan trekken. Wiebes: "Ik heb de goede gewoonte aangeleerd in dit proces om me op geen enkel punt vast te leggen, maar eerst heel goed te luisteren naar maat schappelijke organisaties en politieke partijen." Schroefbevestiging, RVS. Met zon stroom opwekken Zonnepanelen zijn een goe de investering. Met zonne panelen gaat besparen op de stroomrekening vanzelf. Een systeem van zes zonnepane len wekt jaarlijks gemiddeld 1.300 kWh aan elektriciteit op. Dat is ongeveer een der de van het stroomverbruik van een gemiddeld huis houden en komt neer op een besparing van 300 euro per jaar op de energierekening. Milieu Centraal rekende uit dat een investering in zon nepanelen vergelijkbaar is met een rente van zes pro cent op een spaarrekening. Het rendement is nog hoger door de btw terug te vragen op de installatie en aanschaf van zonnepanelen. Bouw in de lift In de eerste drie maanden van 2015 zijn er 5.000 bouw vergunningen verleend met een totale waarde van 3.1 miljard, meldt het CBS. De meeste vergunningen wer den verleend in de provin cie Noord-Brabant, in Dren the de minste. De waarde van verleende vergunnin gen voor nieuwbouw steeg met 90%, goed voor 1.8 miljard. Er werden 11.468 nieuwe woningen opgeleverd. Een stijging van 11% ten op zichte van dezelfde periode in 2014. Wie klein behuisd is kan een paar trucs toepassen. Laat je bijvoorbeeld inspi reren door kleurtechnieken, het verplaatsen van meubels en het handig toepassen van diverse soorten verlichting om je ruimte groter te laten lijken. Door eens goed op te ruimen voelt een ruimte al snel groter aan. Vooral het opruimen van de vloer is essentieel. Verzamel ver volgens alle spullen die je niet gebruikt en berg deze op achter gesloten deuren. Lichte en koele kleuren cre- eren een gevoel van ruimte. Door muren en deuren in verschillende tinten van de zelfde kleur te schilderen, voelt een ruimte ook meteen een stuk groter aan. Probeer de kleuren van het meubi lair overeen te laten komen met deuren en muren. Ook satijnverf kan een ruim te groter laten lijken, omdat de natuurlijke lichtinval beter wordt gereflecteerd. Probeer eens wat te schui ven met het meubilair. Een woonkamer kan er ineens een stuk ruimer uitzien wanneer je het bankstel of de salontafel een kwartslag draait. Zet je kamers niet te vol en kies niet te grote meubels. Of voor een enkel robuust stuk! Staande lam pen die licht op een mooi wit plafond weerkaatsen zijn heel geschikt, maar ook spotjes werken goed in een kleine kamer. Als je niet genoeg natuurlijk licht hebt kan een lichtkoe pel of aanbouw uitkomst bieden. (Bron: Bouw Wo nen) Diverse kleuren - inclusief 7-zone pocket matras - inclusief in elektrische verstelbare bodem - Nachtkastje apart verkrijgbaar Gratis plaatsing en bezorging in heel zeeland Het gehele bed is elektrisch in hoogte te verstellen, daarnaast is de bodem elektrisch in verschil lende standen te verstellen. Inclusief traagschuimmatras! Gratis plaatsing en bezorging in heel zeeland 'i DINSDAG T/M VRIJDAG: 10.00 -17.30 UUR ZATERDAG: 9.00 - 16.00 UUR ZONDAG EN MAANDAG GESLOTEN KANAALSTRAAT 55 4388 BK OOST-SOUBURG TEL. 0118 - 436 046 I WWW.MEGAC0MF0RT.EU O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 juni 2015 24 Een pvc vloer is een type vloerbedekking dat lijkt op zeil. Het is net zo dun en soepel en kan op dezelfde manier worden bedrukt met allerlei prints. A/laar in tegenstelling tot zeil wordt een pvc vloer juist vaak in stroken geleverd, vergelijkbaar met laminaat. www.vloerenboulevard.nl jfr— w portaalzonnepanelen.nl Ook een aanbouw helpt om optisch meer ruimt te creëren. Foto: Solarlux

de Faam | 2015 | | pagina 24