B ti ™af»anï Win de nieuwe 10 thriller van Lin(ja jansma! Dizzieni Word gratis lid, doe mee en win Verbroken! Dizzie.nl, de leukste boekencommunity van Nederland. Al je favoriete boeken op één plek! Ga naar Dizzie.nl/win Scl in Wasmachine, droger of vaatwasser kapot? Bel: o±±% - sy- 24 27- AANG^pjiRUG Meubel- en rijtuigstoffeerderij C.J. Brouwer v.o.f. VRIJDAG 12 JUNI ZATERDAG 13 JUNI DONDERDAG 11 JUNI ZONDAG 14 JUNI DINSDAG 16 JUNI V Direct aan de A58 V Met loopdeur, keuken blok en internet Oppervlakte ca. 60m2 V Parkeervoorziening V Coaching, begeleiding en netwerk V Vergaderfaciliteiten www.dok41.nl I Wei 16.0 1 Op del! (zoi tuir len tove diui Mrii uit van Kier buit wer ten. Mdc regl dest doo] Tou; mik uit c Zate beke Ier, schr op i verzi voor, Scoti het ter o den origi toon: De 1 het E 11.00 uur van t Ewaï om www. De de een spe zee i lote een prij; het Coli anti dezi Mid van The Fotc apri in E zee.i Nieuwe Rijksweg 8 's-Heer Hendrikskinderen 0113-213642 WIJ STOFFEREN O.A.: Klassiek en modern meubilair Projectmeubilair voor kantoren en zorginstellingen Autobekleding, motorzadels, caravan/bootkussens Zeer grote stalencollectie interieurstoffen en leder. Wij komen vrijblijvend voor een offerte met stalen bij u ahn huis. www.stoffeerderijbrouwer.nl www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Alles voor boekenliefhebbers. Recensies Boekennieuws Blogs Winacties O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 juni 2015 22 ZEEUWSEPODIA I Europese Unie <uKvraFondiyeorlta0oftWOrirMUtri.it beste reggaeformaties ooit noemen. Locatie: Arsenaaltheater Vlissingen, aan vang: 21.00 uur. www.houseofnoach.nl Van donderdag 11 t/m zondag 14 juni vinden de Stadfeesten Middelburg plaats, met veel live muziek en straat theater. Op donderdag 11 juni treedt Reggae- formatie Israël Vibration op in het Arsenaaltheater in Vlissingen. James Lisney geeft op zondag 14 juni een pianoconcert met werk van Chopin en Schubert in de Grote Kerk Veere. Mozaïekfestival, multicultureel buurt feest Locatie: O.B.S. 't Mozaïek in Vlissingen, aanvang: 15.30 uur. www. obsmozaiek. com Muziekschool Govert Mingelen speelt pi- anowerken Locatie: Ter Reede, Speelhüus Vlissingen,. aanvang: 19.30 uur. www.wvozorg.nl Boekpresentatie Truien bij de vleet', Zeeuwse visserstruien in verhalen en pa tronen Officiële overhandiging van het eerste exemplaar van het boek 'Truien bij de vleet'. Locatie: Trouwzaal van Museum Arne- muiden, aanvang: 11.00 uur. www.drukkerijmiddelburg.nl Unieke multimediareis langs het Scottish Diaspora Tapestry Locatie: de Schotse Huizen van Museum Veere, aanvang: 11.00,13.00 en 15.00 uur. www.schotsehuizen.nl Signeersessie Bert en Hannah Wagen dorp Bert en Hannah Wagendorp, schrijvers van het Vader Dochterboek, brengen een bezoek aan de Drvkkery. Dochters die hun vader meenemen en een exemplaar laten signeren krijgen op vertoon van het gesigneerde boek ieder een appelpunt in de Brasserie cadeau. Locatie: Drvkkery Middelburg, aanvang: 12.30 uur. www.drukkerijmiddelburg.nl Jazzconcert Een aantal oud gedienden zullen acte de présence geven: Ton van de Geijn op bari tonsax, Gé Bijvoet op piano, Pieter Bast op drum, Eric Heijnsdijk op bass en special guest Rob van de Geijn, vocals. Locatie: Desafinado in Middelburg, aan vang: 22.00 uur. www.desafinado.nl Band 'No Idea', muzikaal optreden Locatie: Café De Concurrent in Vlissin gen, aanvang: 23.00 uur. www.conc.nl Miniconcert Joke de Mol (gitaar) en Henk Groeneweg (orgel) 11 t/m 14 juni. Met muziek van John Dowland, Johann Sebastian Bach, Diet- rich Buxtehude en Heinrich Albert. Henk Groeneweg sluit het concert af met de bekende koraalbewerking Wachet auf, ruft uns die Stimme van Bach. Het mini- concert is één van de activiteiten van het Lange Jan Project, een initiatief van de Raad van Kerken Middelburg. De toegang is vrij, collecte bij de uitgang. Locatie: Koorkerk in Middelburg, aan vang: 15.00 uur. www.langejanproject. wordpress.com Stadsfeesten Middelburg, vierdaags bui- tenfeest met live muziek en straattheater Naast veel live muziek en straattheater omvat het vierdaagse buitenfeest onder meer een openluchtconcert met Waldin Roes en Margo Kuijpers in hét Prins Hen drikdok, een dancefeest in parkeerkelder Achter de Houttuinen, kinderactiviteiten en singer-songwriters op een ponton. Op alle dagen van het festival worden er op de Vlasmarkt muziekoptredens gegeven. Vier dagen lang is er muziek, theater, bui ten tafelen, literatuur, film en kinderani matie op verschillende locaties in de stad. Alle dagen verzorgen diverse winkeliers, horecazaken en culturele instellingen feestelijke activiteiten onder de Zeeuwse zon. Locatie: Diverse locaties in Middelburg. Zie volledig programma op: www.stadsfeestenmiddelburg.nl Reggaeformatie Israël Vibration Israël Vibration is één van dè meest suc cesvolle reggaeformaties ooit en was in 2012 genomineerd voor een Grammy Award voor 'The Best Reggae Album'. Is raël Vibration heeft opgetreden op letter lijk alle grote reggaefestivals in de wereld en mag zich dan ook met recht één van de Rien Balkenende, pianoconcert Locatie: Ter Reede, Speelhüus Vlissingen, aanvang: 11.30 uur. www.concertenvlis- singen.nl Sea Sound Singers, a capella concert Locatie: Ter Reede, Speelhüus Vlissingen, aanvang: 14.00 uur. www.wvozorg.nl James Lisney (piano) met werk van Cho pin en Schubert James Lisney is een van de meest voor aanstaande pianisten uit het Verenigd Koninkrijk. Zijn fabelachtige techniek in combinatie met zijn muzikale integriteit hebben zich in het bijzonder op Schubert geconcentreerd. Locatie: Grote Kerk Veere, aanvang: 15.30 uur. www.muziekpodiumzeeland.nl Helden van de Barok, Muziekfestival Middelburg Johannette Zomer (sopraan), Bart Schnee- mann (hobo) en het Tulipa Consort. Een bloemlezing van Johannette Zomer met de mooiste aria's uit Bach-cantates en aria's uit oratoria en opera's van Handel en het Hoboconcert in A groot voor Hobo d'Amore BWV 1055 door Bart Schnee- mann. Locatie: Doopsgezinde Kerk in Middel burg, aanvang: 20.00 uur. www.zeeuwse- podia.nl Romances uit Rusland, Muziekfestival Middelburg Eliraz Carmeli (sopraan), Inna Davidova (piano), Arkadi Marasch (viool), Ramon Jaffé (cello). Met werken voor sopraan van Tjaikofsky, Rachmaninoff, Glinka en Sjostakovitsj: Glière: duo's opus 39 voor viool en cello; Rossini: Une Larme, thema met variaties voor cello en piano. Locatie: Doopsgezinde Kerk in Middel burg, aanvang: 20.00 uur. www.zeeuwsepodia.nl

de Faam | 2015 | | pagina 22