Doorbraak in natuurlijk afslanken! AFSLANKEN s Bedplassen is te behandelen! 3 dagen voor slechts 99 Antislipcursus nu met 50 procent korting NIEUWE DOORBRAAK IN Je hoeft de werking van Gar cinia Cambogia niet in gang te zetten met beweging of diëten. Ook zonder verande ring in je leefpatroon kun nen de stoffen in de vrucht je honger stillen, en nog be langrijker, voorkomen dat je lichaam nieuw vet aan maakt. GARCINA CAMBOGIA IS MEEST EFFECTIEVE AFSLANKSUCCES VAN DIT MOMENT! Daarom is het concentraat van deze plant ideaal voor iedereen die op een verant woorde wijze wil proberen om gewicht te verliezen. Het krachtigste ingrediënt in Garcinia Cambogia is HCA, oftewel; Hydoxyci- tric acid. Dit ingrediënt is verantwoordelijk voor het kalmerende effect en de eet lust remmende werking van Garcinia Cambogia. Voor een extra krachtige werking zit er Konjactwortel in. Konjactwortel is een ca- lorievrije natuurlijke vezel die in combinatie met vocht uitzet in je maag, waardoor overeten wordt voorkomen. Garcinia Cambogia 60% HCA is een unieke formule die zeer hoog gedoseerd is. Hierdoor kun je er zeker van zijn dat iedere capsule maximaal resultaat ople vert bij het verbranden van overtollig buik-, benen en billenvet. Een aantal extra voordelen van de werking van deze bijzonder krachtige samenstelling zijn bijvoor beeld het versnellen van de vetstofwisseling, het afdrij ven van overtollig vocht en het onderdrukken van het hongergevoel. Binnen een recordtijd na het innemen van de capsules, begint het vet geleidelijk te verdwijnen en wordt letter lijk het lichaam uitgespoeld. Als Garcinia Cambogia cap sules elke dag ingenomen Win het album Sky Radio Summer 2015 worden, gaat het lichaam over in een staat van non- stop-vet-verbranden. Het stilt de honger voordat die überhaupt komt en veran dert vet in energie. Resul taat? Vitaliteit, gezondheid en een energiek lichaamsge wicht. In iedere capsule bevindt zich een zeer uitgebreide en hoog gedoseerde mix van zeer krachtige stoffen die helpen bij overgewicht. Deze geven een echte boost aan allerlei natuurlijke me- chanismes in het lichaam die er voor zorgen dat je een totaal lichaamszuiverende en vetverbrandende kuur ondergaat, die ook nog eens het hongergevoel remt en je laat bruisen van energie! Billen, buik en heupen; juist in deze traditionele pro bleemgebieden zullen de Garcinia Cambogia capsu les het meest effect hebben en super goed aanpakken! De Garcinia Cambogia cap sules zijn niet voor niets dé afslanksensatie van dit mo ment! Lucovitaal Garcinia Cambo gia is verkrijgbaarbij alle dro gisterijen zoals o.a. Kruid vat, Etos, DA, Dio, de Tuinen, Gezondheidswinkels en op www.lucovitaal.nl BOURGONDISCH VALKENBURG Ontdek charmant, Bour gondisch en veelzijdig Val kenburg! U vindt er tal van winkels, gezellige restau rants en cafés. Het heuvel landschap met haar schit terende natuur, pittoreske dorpjes en indrukwekkende kastelen leent zich uitste kend voor heerlijke wande lingen of fietstochten. Voor delig shoppen kunt u in de populaire nabijgelegen Out- lets Maasmechelen of Roer mond. Ontspannen en ener gie opdoen doet u natuurlijk bij Thermae 2000. Geniet van een verblijf in het sfeervolle 4-sterrenhotel Atlanta, op loopafstand van het gezellige centrum. Het hotel beschikt over een res taurant, lounge en gezellige bar met tv-hoek. U vindt er Limburgse gastvrijheid en persoonlijke service! Boek nu heel voordelig deze aanbieding! 2 x overnachtingen met uitgebreid ontbijtbuffet Welkomstaperitief 2 x viergangendiner met keuze uit hoofdgerecht 25% korting op dagentree Thermae 2000 Korting op een behande ling of massage. 1 x Gratis Vippas Maasme chelen lx gratis entree Holland Casino Valkenburg Korting op diverse at tracties, verwenpakket en winkels Prijs 99,- p.p. Reisperiode: 26 juni t/m 31 december 2015, vertrek da gelijks www.arke.nl/wegener, bel Arke tel.: 0900-8847 (70 ct/ gesprek) of ga langs bij Arke o.v.v. Wegener - Valkenburg aanbieding. ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Opa en oma weten ervan. Maar hij zou zo graag eens in een droog bed wakker worden. Helemaal als hij straks in de vakantie bij zijn beste vriend gaat logeren. Hoe komt hij ooit van dat vervelende bedplassen af? AAN BEDPLASSEN IS HEEL GOED IETS TE DOEN; VRAAG HET UW HUISARTS In een nat bed wakker wor den is niet prettig, zeker niet als het ten koste gaat van de nachtrust. Uw kind wordt overdag sneller moe en kan zich minder goed concentreren. Schoolpres taties kunnen er zelfs onder lijden. Maar ook de sociale ontwikkeling en het zelfver trouwen wordt beïnvloed door het bedplassen. Plast uw zoon of dochter ook nog steeds in bed? Dan is hij of zij niet de enige. Bedplassen komt vaker voor dan je denkt. Zelfs bij één op de 200 volwassen komt bedplassen nog regelmatig voor. Bedplassen wordt in slechts 2% van de gevallen veroor zaakt door een lichamelijke afwijking. Gelukkig is er in de andere 98% van de ge vallen niets ernstigs aan de hand en is bedplassen met verschillende methodes en hulpmiddelen te verhelpen. Het is erg jammer als je kind door het bedplassen allerlei leuke dingen moet missen. En het is ook helemaal niet nodig. Want aan bedplassen is heel goed iets te doen. Win Costa del Sol, de nieuwe zomerthriller van Xj Suzanne Vermeer Het is moeilijk om voor bed plassen één oorzaak aan te wijzen. Vaak is het een com binatie van factoren. Zo kan de erfelijkheid een factor zijn, maar ook een te kleine blaas of worden bedplassers ook wel eens omschreven als diepe slapers. Hiernaast is uit onderzoek gebleken dat veel kinderen die bedplassen 's nachts meer urine produceren dan niet bedplassers. Als we gaan slapen, maken we een zogenaamd 'antidiuretisch hormoon' (ADH) aan. Dit vertraagt de aanmaak van urine door de nieren, zo dat we er 's nachts niet uit hoeven om te plassen. Bij sommige kinderen wordt er simpelweg te weinig van dit hormoon aangemaakt, waardoor ze in bed plassen. Er zijn verschillende behan delingen waarmee je kind van het bedplassen af kan ko men. Je kunt hierbij o.a. den ken aan training en medica tie. Deze kunnen apart of in combinatie worden gebruikt. Wacht dus niet langer en overleg met de huisarts wel ke methode voor uw kind het beste is. U en uw kind gaan dan een zorgeloze én droge vakantie tegemoet. Meer weten over de mogelij ke behandelingen? Ga naar SAFETY EXPERIENCE CENTER Dit is uw kans'. Een vet gave antislipcursus. Nu voor half geld. Wilt u een veilige en betere chauffeur worden? Wat doet u bij een slippar tij? Om dit te leren heeft dé Weekkrant speciaal voor alle lezers met een rijbe wijs een interessante actie: Een spectaculaire antislip cursus in een BMW op de mooiste rijvaardigheids- centra van Nederland; het Safety Experience Center in Rosmalen (bij Den Bosch) of in Lelystad. Normaal is het tarief 129 euro per persoon. Voor le zers van deze krant geldt: 50% korting, twee voor de prijs van één! Deze prijs is inclusief auto en btw! De cursus bestaat uit: Korte theoriesessie Algemene voertuigbeheer- sing Rem- en uitwijkoefenin- gen Over- en onderstuurtrai ning Noodstopoefening Ijsbaan Gripcirkel Y-oefening U wordt begeleid door de beste instructeurs van Ne derland. Ook leuk voor bedrijfsuitjes en perso neelsfeesten of zakelijke meetings. Ga naar de speciale actieweb- site: www.sec-rosmalen.nl/ weekkrant en sla uw slag. U kunt op deze website een overzicht vinden van de data die beschikbaar zijn, u kunt ook kiezen voor een voucher/cadeaubon (datum nader te bepalen). Voor meer informatie, bel met nummer 0900-5060000 (30 cpm) of kijk op www. sec-rosmalen.nl/weekkrant Z. www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 juni 2015 18 Zo makkelijk was afslanken nog nooit! Garcinia Cambogia is een geweldig wapen in de strijd tegen overtollige kilo's en is een uit Azië afkomstige vrucht die onlangs in de show van Dr. Oz in de schijnwerpers kwam te staan als de 'afslankplant'. Geen enkel ingrediënt heeft dezelfde vet verbrandende werking. Strak in je bikini! Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Klik&Win Remt eetlust na iedere maaltijd! Voorkomt emotie eten! Breekt koolhydraten en vetten af! Vermindert buikvet veroorzaakt door stress! Inclusief Informatie en boekingen Max van 9 jaar oud gaat komend weekend bij opa en oma logeren. Hij heeft er heel veel zin in. Maar hij maakt zich ook zorgen. Als hij maar niet weer in bed plast. Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Kiik&Win Oorzaken van bedplassen Oplossingen, de huisarts kan helpen Meer informatie C behandelbedplassen.nl

de Faam | 2015 | | pagina 18