Inktstation en Optima Computers onder een dak DELTA BEDRIJVIGHEID <^I(!JI< BOB SEEESa Natuurgeneeskundige behandelingen vergoed Kies voor een interactief tv-pakket of 50% korting* Bestel Alles-in-1 voor 1 juli 2015 Ga naar DELTA.nl/allesin1 EMTÉ wil al het 'Glas in 't Bakkie' KOUDEKERKE - Als het aan on dernemer Kees Vader van de EMTÉ in Koudekerke en Vlissingen ligt, gaat er méér glas in de glasbak. Daarom wordt in de winkels op za terdag 13 juni de campagne 'Glas in 't Bakkie' gevoerd. Kees Vader: "Met deze actie moedigen we onze klanten aan glas te scheiden. Glas hoort in de glasbak. Alleen dan kan het hergebruikt worden." Om klanten te sti muleren glas in de' glasbak te gooien, is op zaterdag 13 juni in de supermarkten EMTÉ Vader Koudekerke en Vlissingen een campag neteam van Glas in 't Bak kie. Dat gaat klanten wijzen op het belang en het gemak van glas scheiden. Ook reikt het campagneteam gratis stevige tassen uit, waarmee het glas naar de glasbak ver voerd kan worden. Van der Valk viert jubileum MIDDELBURG - Op 13 juni is het vijf jaar geleden dat het Van der Valk Hotel aan de Paukenweg in Middelburg haar deuren opende. Dit wil het hotel samen met gasten enbelangstellenden vieren op zaterdag 13 juni van 10.00 tot 16.00 uur. De gasten worden verwend met gratis koffie, thee en een lek kernij. Kinderen kunnen spelen in de speeltuin waar een ballonnenclown en een schminkteam zijn. KOUDEKERKE - Marjolein Hoube is natuurgeneeskun dig therapeute. Ze startte al in 2012 met haar massage praktijk Vital Touch Mas sage therapie. Haar modern ingerichte praktijken zijn gevestigd in het Walcherse Koudekerke en het Zuid-Be- velandse Heinkenszand. In deze praktijken behandelt ze mensen die uiteenlopen de klachten hebben met be hulp van massagetherapie. Ze maakt vooral gebruik van shiatsutherapie. Deze geneeswijze is zeer geschikt voor het behandelen van on der meer structurele slaap problemen, gewichtsproble men, burn-out, depressies, luchtwegproblemen, ge wrichtsklachten en meer. Marjolein Hoube legt haar werkwijze uit: "Shiatsuthe rapie is massage waarbij ge bruik gemaakt wordt van de theorie van de traditionele Chinese geneeswijze. Acu punctuur zonder naalden, zo noem ik het wel. Tips voor een gezonde voeding en leefwijze horen hier ui teraard ook bij." Marjolein Hoube is VGZ erkend; ziektekostenverze keraars kunnen vergoeden. Therapeuten moeten lid zijn van een beroepsvereniging en hebben een beroepsoplei ding op minimaal HBO-ni- veau gevolgd op het gebied van alternatieve geneeswij zen. Hun kennis wordt jaar lijks middels bijscholingen up-to-date gehouden. Bij bedrijven biedt Hoube een vitaliteitsprogramma aan, bestaande uit stoelmassage en qi gong op de werkvloer. meer internetsnelheid meer zenders op uw tweede scherm meer interactieve tv meer HD-zenders paratie, installatie, updaten, netwerken aanleggen en beheren en wifi. Bovendien ben ik altijd bereikbaar. Ik leg het ene moment uit hoe een email met bijlage ver zonden moet worden en het volgende uur ben ik druk met het aanleggen van een netwerk. Ik werk alleen met vaste A-merken zoals Asus laptops, Eset anti-virus en Cisco netwerk apparatuur. Daar sta ik achter." nieuwprijs en wij geven 100 procent garantie op het re sultaat. Gebruik de printer minimaal eens per maand zodat geen 'koek' vorming ontstaat die de cartridge verstopt." Sinds 2014 werkt Danny samen met Optima Computers, het bedrijf van Patrick van der Weele, die alles doet wat met compu ters te maken heeft. "Vorig jaar kwamen wij op dat idee. Wij kenden elkaar al langer en onze bedrijven hebben diverse raakvlakken", zegt Patrick. "Dat werkt goed aanvullend, wij werken snel en bieden service én kwa liteit. Optima Computers levert al vier jaar systemen op maat. Wij verzorgen re- Hoogendoorn vervolgt: "Mocht een patroon niet na- vulbaar zijn dan bieden wij een alternatieve oplossing in de vorm van compatible of originele cartridges. Wij le veren ook compatible toners voor laserprinters tegen een scherpe prijs. Je bespaart al tijd geld als je hier naar toe komt. Printen op zich neemt niet toe, toch hebben wij een flink aantal vaste klan ten. Lege cartridges worden soms zomaar weggegooid. Die kunnen bij ons een aan tal keren gevuld worden. Dat scheelt de helft op de PARCELSHOP *Dit aanbod geldt voor iedereen zonder ZeelandNet internet en telefonie. De actiekorting is tijdelijk. Bekijk de actievoorwaarden op DELTA.nl/allesin1 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 juni 2015 15 O Vital Touch Massage Therapie, alleen op afspraak, 0628625349 www.vital-touch- massage-therapie.nl Marjolein Houben: "Chinese geneeswijze, dat kan een oplossing bieden." Foto: Leon Janssens Inkstation Middelburg is vorig jaar verhuisd naar Gortstraat 32. "Vanaf de Varkensmarkt een stukje opgeschoven", zegt eigenaar Danny Hoogendoorn, al tien jaar actief met het refillen van cartridges voor "Bovendien vullen wij de cartridges van alle Patrick van der Weele en Danny Hoogendoorn: "Onze bedrijven hebben diverse raakvlakken." Foto Leon Janssens O Inkstation Middelburg, Gortstraat 32, Middelburg, 0118-651669 www. inkstationmiddelburg. nl, Optima Computers, 06-16136419 www. optimacomputers.nl merken." door Leon Janssens

de Faam | 2015 | | pagina 15