50% tegels Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! sanidröme WGGGNGR Media arpas korting op Bij aankoop van een complete badkamer inclusief installatie ontvangt u maar liefst 50% korting op uw badkamertegels. Actie geldig t/m 30 juni 2015, vraag naar de voorwaarden. de betere badkamer Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huis- kranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088 - 013 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl Jazzfestival Middelburg Locatie: Desafinado in Middelburg, aan vang: 21.00 uur. www.jazzfestivalmiddelburg.nl Herman Broek Jr. The Revenuers Linkshandige Nederlandse bluegrass-, americana- en bluesmuzikant, multi-in- strumentalist en singer-songwriter. Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 21.30 uur. www.despotmiddelburg.nl WOENSDAG 20 MEI Feminisme van nu, lezing Renée Römkens en Maan Leo gaan in ge sprek over het F-boek. Het F-boek laat zien dat feminisme anno 2015 een rijk verle den heeft, maar ook springlevend is en actueler dan ooit. En het stelt nieuwe vra gen voor het feminisme van de toekomst. Locatie: Drvkkery Middelburg, aanvang: 16.00 uur. www.drukkerijmiddelburg.nl Kantelt u mee, try-out wijktheater Een voorstelling over de nieuwe rol van de Middelburgers in de veranderende maatschappij. Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 19.30 uur. www.despotmiddelburg.nl The Missing Persians Original British Americana and more- Locatie: Desafinado in Middelburg, aan vang: 21.30 uur. www.desafinado.nl DONDERDAG 21 MEI Miniconcert Lange Jan Project door Ad van de Weg Programma met mooie, vrolijke orgelwer ken; aangename luistermuziek. Locatie: Koorkerk in Middelburg, aan vang: 15.00 uur. www.langejanproject.wordpress.com Songs from the heart; Bob till you drop, muziek Diverse muzikanten uit Zeeland en ver daar buiten brengen een eerbetoon aan Bob Dylan. Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 20.30 uur. www.despotmiddelburg.nl The Missing Persians The Missing Persians' spelen origineel werk, Bluesy Americana van de beste soort, geschreven door Chris Cox. Locatie: Eric's Bar/La Strada in Goes, aan vang: 20.30 uur. VRIJDAG 22 MEI The Friday Soul, Blues en Jazz night, ZATERDAG 22 MEI Jazzfestival Middelburg Locatie: Abdijplein Middelburg, aanvang: 13.00 uur. www.jazzfestivalmiddelburg.nl Quatre-mainsgroep Zeeland 4-handig pianospel van enthousiaste pi anistes met gevarieerd programma van klassiek tot populair. Locatie: 't Speelhuus van Ter Reede in Vlissingen, aanvang: 13.30 uur. www.quatremainsgroepzeeland.nl Lavinia Meijer, harpconcert Lavinia Meijer is een onvermoeibaar pleit bezorger van de harp als solo-instrument en laat geen mogelijkheid onbenut om de veelzijdigheid maar zeker ook de power van het instrument te demonstreren. Van romantiek tot barok en minimal music, maar altijd intens en explosief: zij slaat op overtuigende wijze een brug tussen ver schillende muzikale werelden en tijdvak ken. Als jong talent won zij letterlijk alle belangrijke concoursen en awards, en als 'rising star' trok zij de wereld over. Dit concert is de voorpremière van het concert in Carré, een dag later! Let op: voor kinderen geldt een speciale prijs! Locatie: Nieuwe Kerk Zierikzee, aanvang: 20.15 uur. www.theatersaanzee.com Tribute to Bob Marley, concert Energieke en afwisselende roots reggae night door Rapha Pico The Roots Roc kers met in voorprogramma Rebel Jam, roots reggae band. Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang: 21.00 uur. www.depiek.nl ZONDAG 24 MEI Jazzfestival Middelburg Locatie: Abdijplein Middelburg, aanvang: 15.00 uur. www.jazzfestivalmiddelburg.nl Keverend Peyton's Big Damn Band, con cert Eigenzinnig is zacht uitgedrukt. Reverend Peyton's Big Damn Band is een rauwe, muzikale en vermakelijke blues, folk en country freak show. Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang: 16.00 uur. www.depiek.nl Soul en rockband Leo The Crickets Locatie: Panta *Rhei in Vlissingen, aan vang: 17.30 uur. www.strandpaviljoenpantarhei.nl Ruysdael Kwartet, Mendelssohn, Jeths en Schumann Het Ruysdael Kwartet behoort tot de top van de Nederlandse kamermuzieken- sembles en staat bekend om zijn intense samenspel en genuanceerd klankpalet. Daarmee won het verschillende nationale en internationale prijzen. Het Ruysdael Kwartet speelt naast het klassieke reper toire regelmatig werk van hedendaagse componisten. Inmiddels staan vijf cd's op hun naam. Locatie: Zeeuwse Concertzaal in Middel burg, aanvang: 20.30 uur. www.zeeuwseconcertzaal.nl MAANDAG 25 MEI Jazzfestival Middelburg Locatie: Abdijplein Middelburg, aanvang: 14.00 uur. www.jazzfestivalmiddelburg.nl DINSDAG 26 MEI Wim Brands, Jan Vantoortelboom en Ri- nus Spruit Dichter, literair journalist en programma maker Wim Brands geeft een SLAZ-lezing over zijn bloemlezing 'De Nederlandse li teratuur van de 21ste eeuw', samen met Vantoortelboom en Spruit, twee van de drie in de bloemlezing genoemde Zeeuw se schrijvers. Loctie: Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg, aanvang: 20.00 uur. www.zeeuwsebibliotheek.nl www.sanidrome.nl/arpas Mortiereboulevard 7, Middelburg, (0118)55 10 80 De Faam woensdag 20 mei 2015 26 ZEEUWSE PODIA 3 www.de-faam.nl Tijdens het Jazzfestival Middelburg op zaterdag, zondag en maandag is ook DJ Sandstorm van de partij. Op zaterdag 23 mei brengt Rapha Pico &The Roots Rockers een tribute aan Bob Marley in De Piek in Vlis- singen. Het Ruysdael Kwartet speelt op zondag 24 mei werken van Men- delssohn, Jeths en Schumann in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg.

de Faam | 2015 | | pagina 26