Topkwaliteit bij Slagerij Mondriaan eu 39,95 39,95 34,95 49,95 ONDERNEMERS O Toyota Hybride te testen bij De Jonge in Vlissingen van duurzaam materiaal Creëer uw eigen kleurrijke tuinset en geniet van het mooie weer. Hondentrimmer opnieuw begonnen VLISSINGEN - Hondentrimmer Jan Karei de Jong heeft na lange tijd zijn vak opgepakt in Vlissingen. De Jong begon al in 1978 met hondentrim- men bij klanten aan huis over Walcheren, op Noord en Zuid-Beveland. Was de hondentrimsalon eerst aan de President Rooseveltlaan, in 1998 is die verplaatst naar de Chopinlaan 21. "Ik trim alle hondenrassen", zegt De Jong. "In mijn werk is het be langrijk dat ieder type vacht de juiste behandeling krijgt. Gebeurt dat niet, dan kan dat grote gevolgen hebben voor de gezondheid van de vacht. Gevolg van een ver keerde behandeling is dat de structuur van de vacht verandert en de kleur ver vaagt." Museumcafé in top vijftig MIDDELBURG - Het Zeeuws Museumcafé in Middelburg behoort tot de top vijfitg van beste museumcafés in Ne derland. Deze benoeming levert een vermelding op in een boek dat op 26 mei wordt gepresenteerd. Het Zeeuws Museumcafé, aan het Abdijplein, dankt de ver kiezing aan de aankleding, de sfeer en de hoge kwaliteit van de lunchgerechten. MIDDELBURG - Speeddaten is populair. Bijna iedereen heeft weinig tijd en zo kan men in een paar minuten toch iemand leren kennen. Waarom zou dat niet met een auto kunnen? Dat was de gedachte van Toyota- dealer De Jonge uit Vlissin gen. Zaterdag 9 mei hield de dealer een speeddate-eve- nement bij Groenrijk Mid delburg. Geïnteresseeerden konden tijdens een proefrit in tien minuten kennisma ken met de Toyota Hybride op het parkeerterrein bij het tuincentrum. En het werd een succes! Door de enorme belang stelling heeft niet iedereen kunnen rijden. Daarom staat er bij Toyota dealer De Jonge in Vlissingen een testauto klaar. Maar wat is er nu zo an ders aan hybride rijden? En waarom rijdt dat zo ontspan nen en simpel? "Dankzij de standaard automaat hoeft de bestuurder niet te schakelen en door de elektromotor trekt de auto sneller op", legt dealer De Jonge uit. "Daar naast is een Toyota Hybride heerlijk stil. Dit noemen we bij Toyota: het nieuwe rijple zier. En het is een groenere manier van rijden, en dat past natuurlijk weer goed bij Tuincentrum GroenRijk." Dat nieuwe rijplezier kun nen geïnteresseerden tijdens een speeddate zelf ervaren. Met de opening begin maart van een slagerswinkel door Adriaan en Conny Provoost in Mondriaanswinkel is er in Domburg na dertig jaar weer een echte slagerij. Adriaan is al en onlangs deed zich de moge lijkheid voor om Mondriaanswinkel, waar men kan ontbijten, koffie drinken of lunchen. Voor de barbecue heeft de slage rij uitgebreide pakketten en de barbecue zelf kan er ook worden gehuurd. Alles van Slagerij Mondriaan kan per e-mail of telefoon worden besteld; eventuele bezorging in overleg. Openingstijden: dagelijks 08.30-17.30 uur; zondag 09.00-17.30 uur. heel goed bedrijf op Schou- wen-Duiveland en vrije uitloop kippen die rustig gegroeid zijn", zegt Adriaan, "Mijn specialiteit is worsten maken. Daar is veel vraag naar. Ik maak bekende en bestaande kwaliteit in worst maar ook nieuwe producten zoals de zeekraalburger." Vt/inkel De slagerij zelf is achter de winkel waar Adriaan met medewerker Gert de Pagter het verse aanbod verwerkt en verzorgd. Snijvlees en veel soorten worst, salades in een ruime sortering en een groot aanbod in vege tarisch. Slagerij Mondriaan is een shop-in-de-shop in zelfstandig te gaan werken. DOMBURG - "Met veertien jaar begon ik met hand- en spandiensten bij mijn vader, die ook slager was", zegt Adriaan. "Op de vakschool heb ik de slagersopleiding gevolgd. Als ambachtelijke slager sta ik voor kwaliteit en maak ik zoveel mogelijk zelf. Blonde d Aquitaine run deren, en vriendelijk, duur zaam, op stro en met veel ruimte, grootgebrachte var kens betrek ik rechtstreeks, steeds van dezelfde boer. Ik verkoop lamsvlees van een Verkrijgbaar in 10 zomerse kleuren: Door de ruime keuze in diverse tuinstoelen en-tafels in verschillende kleuren, stelt u eenvoudig uw favoriete tuinset samen. U heeft geen omkijken naar deze onderhoudsvrije stoelen en u kunt ze het hele jaar buiten laten staan. De comfortabele stoelen zijn eenvoudig stapelbaar en oersterk waardoor ze uitstekend geschikt zijn voor op uw terras. Bestel nu in onze webwinkel en profiteer van zonnig lezersvoordeel! Breauzz Bmto Breauzz Veioso Bre&szz CoLor Qardwi Brea^zz Tafel lezersprijs lezersprijs lezersprijs lezersprijs Bekijk de gehele collectie en bestel snel op weekkrant.nl/webwinkel O www.de-faam.nl De Faam woensdag 20 mei 2015 14 35 jaar slager O Tel. 0118-463138. www. hondensalon jankareldejong.nl door de redactie - Meer info over hybride rijden op www.toyota. nl/lieverhybride Toyota De Jonge, Industrieweg 23,4382 NA, Vlissingen. Tel. 0118- 410800. www.toyota-dejonge.nl De Toyota_Hybride was 9 mei te testen bij Tuincentrum Groenrijk. Ook bij dealer De Jonge in Vlissingen staat een auto klaar. Foto: PR Slagerij Mondriaan, met rechts Adriaan Provoost. Foto: Leon Janssens O Slagerij Mondriaan, Weststraat g, Domburg. Tel. 0118-584460 slagerijmondriaan.nl (binnenkort online) O E-mail: aprovoost@ zeelandnet.nl door Leon Janssens oin elders 69,95 elders 69,95 elders 59,95 elders 69j95

de Faam | 2015 | | pagina 14