AOC, vijftig jaar kwaliteit en service Voetbalkamp waar elk kind van geniet ONDERNEMER SI Scheerbekkens geveild bij Venduhuis de Jager 5 dagen van €179 voor €119 Win de miniserie Death comes to Pemberley op dvd - Vanaf 1995 is Rens Ver hoeff di recteur/ei genaar. "De belangrijkste factor in ons bedrijf is de kwaliteit, zowel in ons as sortiment als in de mensen. Alle medewerkers hebben technische kennis, ervaring in de autobranche én een druppeltje benzine in het bloed. Dat maakt hen een serieuze gesprekspartner voor onze leveranciers en klanten." AOC is een groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werk plaats-inrichting in de breedste zin van het woord. AOC is als het ware het ma gazijn voor garagebedrijven en autodealers en zo een onmisbare schakel voor de automot ivebranche. Mobiel zijn en blijven is in onze huidige samenleving een vereiste voor een soepel draaiende economie. Za kelijk of privé, de auto kan bijna geen dag meer gemist worden en reparaties mo gen daarom niet langer dan een dag duren. Alle trends en ontwikkelingen van de afgelopen vijftig jaar in au tomerken, uitvoeringen en accessoires zijn bij AOC in het assortiment voorbij ge komen. AOC weet als toele verancier in de automotive- branche hoe belangrijk goed materiaal, korte levertijd en snelle service voor de klant is. De beide vestigingen kun nen de klanten voorzien van een zeer breed assortiment in automaterialen, banden en gereedschappen. Als ma gazijn van de Zeeuwse uni versele garagebedrijven be tekent dit dat AOC drie- tot vijfmaal per dag bezorgt bij onder meer autobedrijven in Zeeland met een wagenpark van veertien bezorgauto's. Met in totaal ruim 5000 m2 magazijn/winkel, een voor raad van ruim 135.000 arti kelen en ruim 50 medewer kers is AOC een belangrijke spil in de automotivebran- che. Nieuwe eigenaars 't Schrobbelèrke ZOUTELANDE - Pieter en Sjoerd Otten hebben op 1 mei café-restaurant en cafe taria 't Schrobbelèrke over genomen te Zoutelande. De jonge ondernemers nemen het stokje over van' Lia en Erwin Vader die het restau rant hebben opgebouwd. Sjoerd eri Pieter Otten wer ken vooral met Zeeuwse, verse producten. Zij willen een frisse wind laten waai en door het bedrijf waarin gasten genieten van het eten en van een fijne ambiance, 't Schrobbelèrke bevindt zich aan het Strand 52. 18-jarige Begint broodjeskiosk MIDDELBURG - De achttienja rige Marlia Lambregtse wil met de opening van haar broodjeskiosk aan de Stati onsstraat la in Middelburg haar droom te realiseren. Op woensdag, donderdag en vrijdag is de kiosk open van 11.00 tot 18.00 uur. Op zater dag van 11.00 tot 16.00 uur. Om zich verder te bekwa men in het bereiden van da gelijkse verse broodjes, volgt Marlia de SVO opleiding medewerkster fastservice in Goes. "Eigenlijk liep ik met het idee rond om over vijf jaar een zaak op te zetten. Maar nu de kiosk, die al en kele maanden leeg staat, me in de schoot werd gewor pen, heb ik de uitdaging met beide handen aangepakt." GOES - Venduhuis de Jager in Goes veilt 19 en 20 mei een Nederlandse collectie van ruim vijfhonderd verschil lende scheerbekkens. Deze werden vroeger gebruikt door barbiers. Een beroep dat de mensen knipte en scheerde, hun tanden trok en waar men te recht kon voor aderlatingen. In vroeger tijden geloofde men dat door het maken van een snede in de arm, bepaalde ziektes samen met het bloed uit het lichaam zouden verdwijnen. .Hier voor gebruikte de barbier een scheerbekken, een die pe ronde schotel met een ronde uitsparing, die tegen de arm werd gehouden om het bloed op te vangen. Te vens werd deze schotel ge bruikt voor het scheren van de baarden. Deze bekkens kwamen voor in hout, tin, koper en por selein. Naar gelang de wel vaart van de barbier en zijn klanten, werden er tevens scheerbekkens op bestel ling gemaakt in de Japanse plaats Imari, in Kanton in China en in diverse Euro pese plaatsen als Meissen en Delft. Met de komst van scheer- producten voor thuisge bruik in de late negentiende eeuw, verdween langzamer hand het ambacht van de barbier als scheerder. Echter in de 21e eeuw, komt het vak langzamerhand terug. Van scheerbekkens zijn er diverse verzamelaars over de gehele wereld. Een grote verzameling bevindt zich in Amerika, een in Engeland van wijlen Dr. Lawrence Abel en een in Nederland, uit de omgeving van Bun schoten Spakenburg. KHk&Win VOORDELIG GENIETEN IN SAUERLAND! Meemaken wat Van Persie en Robben meemaken? Kom dan bijvoorbeeld naar de voetbalweek in Hoenderloo. Louis van Gaal hield hier vorig jaar zijn trainings kamp voor het WK. Of kom naar Zeist; prachtig gelegen naast de KNVB. En wil uw kind het ook een beetje "spannend' dan is het voetbalkasteel in Heems kerk (NH) een echte aanra der. Je slaapt, traint, eet en hebt topanimatie buiten het voetballen om. Ook heeft ProCamp diverse kam pen waarbij uw kind thuis slaapt. Net zo uniek maar slapen in eigen bed. Alles wordt in het werk ge steld om de spelers beter te maken. Goede materialen, top jeugdtrainers (o.a. BVO), en een uitgekiend trainings programma. Daarbij worden er ook profvoetballers uitge nodigd. Goede begeleiding, lekker eten maar ook veel tijd voor plezier en anima tie. Na een week zijn ze, on geacht hun instapniveau, al lemaal een betere voetballer. Indeling geschiedt op basis van leeftijd en niveau. Elke speler, van elke club, kan zich inschrijven. Er zijn kampen in juli en augustus in heel Nederland. Dus ook bij u in de regio. Deelnemers kunnen wel of niet blijven slapen. Alle informatie vindt u op O www.procamp.nl Ontvang een minibal Weekkrantlezers die zich voor 1 juni inschrijven op www.Procamp.nl ont vangen een minibal als zij de code 'Wegenerbal' invullen bij de inschrij ving. In deze prachtige omgeving in het Sauerland is volop ge legenheid voor activiteiten in de buitenlucht! Bezoek een van de mooie meren of ga naar natuurpark Bruch- hausersteine met de reus achtige rotsen. Of wandelt u langs bergen, mooie dorp jes, dalen en bossen? Na een heerlijke dag in de natuur komt u in de wel 1 ness van het hotel helemaal tot rust. U logeert in Hotel Nieders- feld onder leiding van de Nederlandse familie Sche pers in het gezellige plaatsje Winterberg in het Sauer land. Het hotel beschikt over een restaurant, grote buiten tuin, bierstube, zwembad en wellness. 4x overnachting met ont bijt lx fles mineraalwater per kamer gratis gebruik verwarmd binnenzwembad gratis gebruik van Finse sauna en infraroodcabine gratis wifi en parkeren gratis fiets- en wandelin formatiepakket gratis met de bus en trein door heel Sauerland (met de Sauerland Card) 17/5-31/8 Van 179 voor 119 www.pharosreizen.nl/ weekkrant of via 023 - 55 42 870 (lokaal tarief) met zoek- code 80210. -■ W§ ZaMOtYAICA*me, *1 rotrifAcuuf, <amswf. tutti**, »ttVWS Y6VT»M.itt.l**HXM. MAAL--. ao* sntt<Tww< fu swrvr mAiMm Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie PB» AOC met vestigingen in Vlissingen en Goes, bestaat 14 mei vijftig jaar. Oprichter Wim Verhoeff registreerde in 1965 de N.V. Auto-Onderdelen Centrale Middelburg, samen met twee compagnons. door Leon Janssens VLISSINGEN Wim en Rens Verhoeff, 50 jaar onderweg met AOC. Foto: PR O AOC, Industrieweg 35, Vlissingen. Tel. 0118-418230 www.aoc-vlissingen.nl 3 www.venduhuisdejager.nl Venduhuis de Jager veilt op 19 en 20 mei een collectie van ruim vijfhonderd verschillende scheerbekkens. Foto: PR O www.de-faam.nl-De Faam woensdag 13 mei 2015 33 Is uw kind gek van voetbal en wil niets liever dan de hele week voetballen? Dan is een week ProCamp de ultieme zomervakantie voor hem of haar. ProCamp staat al bijna tien jaar garant voor bijzonder leuke voetbalweken voor kinderen van 7 tot 16 jaar. Met en zonder overnachting. Vertrouwd, veilig; een topvakantie. Als Robben of Van Persie Vakantie, plezier en voetbal Volop uitdaging en plezier Kampen in heel Nederland Uw verblijf Inbegrepen Prijzen 5-daagse Prijzen in p.p. o.b.v. kamertype budget voor boekingen gemaakt vóór 1 juni. Aankomst mogelijk op zondag en maandag. Kijk op www.pharosreizen.nl voor de prij zen van de comfortkamer. Niet in begrepen: reserveringskn. (€20,-, voor ANWB-leden €15,-), toeris- tenbelasting (€1,75 p.p.p.n.). kos ten Calamiteitenfonds (€2,50). Informatie en reserveringen

de Faam | 2015 | | pagina 33