If~^ HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? Speciaal openings afhaal- menu mei 17,- In de maand mei leggen vele Zeeuwse Podia hun culturele ei Prijsvraag LIBELLE ZOMERWEEK Lunch 6,- Landlust The Quest, folk en kleinkunst in een eigenzinnig kleedje |'Ik heb geen last vanhoogtevreeslj zondag 10 mei 18.00 tot 20.00 24,50 p.p. Zeeuwse Podia, binnenkort vernieuwd! Musicals en theater 69,- v.a.€96,~ 64,-- WIJ GAAN NAAR DE ma 18 mei, za 23 mei 44,- Voorjaarsreizen! 2-daagse reis Downton Abbey 19 t/m 20 juli v.a. €219,-- www.amz.nl - 0113-351551 altijd met koffie, thee en een versnapering aan boord. Afhalen restaurant Mini loempia en mini garnalen Babi pangang Foeyong hai Daging roedjak Een gerecht naar keuze: tjap tjoy kip, gon bao kai, kip vleugels, kip Kerry, kip knoflook, kip champignons, kip sambal. Tomatensoep of kippensoep Loempia met 2 stokjes sate, koffie of thee Tomatensoep of kippensoep Baquette gezond koffie of thee Alleen voor hier opeten Spuistraat 67-69 te Vlissingen Tel: 0118 - 415151 OPENINGSTIJDEN: Dagelijks van 11.00— 22.00 uur O www.de-faam.nl De Faam woensdag 6 mei 2015 23 Soepen Voorgerechten Warme gerechten Dessert buffet JÉ! met glaasje Youp van 't Hek komt het nieuwe theaterseizoen zeker naar Zeeland Landlustweg 1, Nieuwdorp 0113 - 61 25 89 info@landlust.nl O Inclusief drankenbuffet Kinderen van 3 t/m 11 jaar: 12,25 kinderen van 1 en 2 jaar gratis Binnenkort verschijnen de podia weer met een nieuw programma voor het ko mende seizoen. Een tijd dus om uit te kijken naar al het moois en spannends wat alle Zeeuwse Podia gaan brengen. Bij de populaire namen is het verstandig de kaarten van te voren te reser veren. Waarom kiest het uit gaanspubliek steeds vaker voor voorverkoop? De eerste en meest gehoorde motivatie is dat het er anders gewoon niet van komt. Bijna ieder een heeft last van overvolle agenda's waardoor zelfs het spontane uitgaan hieronder lijdt. Een andere reden is dat men verzekerd wil zijn van plaatsen. Natuurlijk spelen de financiën een rol; abon nementskortingen kunnen behoorlijk oplopen. Van wie kunt u nieuws verwachten? Om te beginnen natuurlijk van Zeelandtheaters met de Stadsschouwburg Middel burg en Theater de Mythe. Ook bijzonder spannend wordt het aanbod waarmee de nieuwe CC-XL zaal in Vlissingen gaat komen. En wat te denken van Podium Reimerswaal van Jacques Boonman? Ook bij hem ver wachten we weer cultureel vuurwerk met veel bekende en onbekende namen. In dat rijtje passen ook Theater de Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland en Theaters aan Zee in De Stenge Hein- kenszand, Dorpshuis Renes- se, De Weverij en de Nieuwe Kerk in Zierikzee. De mu ziekliefhebbers kunnen hun hart vast weer ophalen bij de Zeeuwse Concertzaal. MuziekPodiumZeeland, De Spot Middelburg, de Piek Vlissingen, Kloveniersdoe len Middelburg en Podium 't Beest Goes. Bijzonder ac tief en verrassend in aanbod is ook de Culturele Raad Kapelle terwijl het Kerkje Ellesdiek naast leuke con certen de mensen ook weer in ambiance zal weten te be koren. Wij houden u op de hoogte van het aanbod. Op zaterdag 9 mei treedt The Quest op in de Histori- sche Kerk Souburg. Centraal staat de vrouwe lijke meerstemmigheid. Het programma bestaat groten deels uit eigen nummers en wordt aangevuld door eigen bewerkingen van tra ditionele volksliederen. Een verfijnd instrumentarium onderlijnt de drie stemmen, maar treedt ook af en toe solistisch naar voren. Dit re sulteert in een heel afwisse lend concertprogramma dat geschikt is voor een ruim publiek. De liederen herinneren aan volksfeesten van toen en de nieuwe melodieën doen Keltisch dromen. Soms in tiem, soms vrolijk en sfeer vol, soms puur poëtisch en authentiek. O www. historischekerksouburg.nl Het wordt nu nog aantrek kelijker om als culturele or ganisatie melding te maken van uw evenementen op www.zeeuwsepodia.nl. Op dit moment wordt er achter de schermen hard gewerkt om Zeeuwse Podia in een nieuw jasje te steken door een sexy uitstraling en bete re zoekfuncties. Het wordt nog makkelijker om uw evenementen zelf toe te voe gen. U leest er half mei alles over op deze pagina. Geef uw culturele evenementen meer exposure en uitstra ling door ze, geheel gratis, te vermelden op Zeeuwse Podia, het cultuurplatform van Zeeland! www.2eeuwsePodia.nl De prijsvraag voor deze week is: Hoe heet de Polderpolka-band die op zondag 10 mei in De Piek in Vlissingen speelt? Stuur de oplossing naar zeeuwsepodia@outlook. com. Onder de goede inzendingen verlo ten wij een tegoedbon van euro 7,50 voor een voorstelling van Theaters aan Zee in het nieuwe seizoen www.theatersaanzee com). De prijsvraag van vorige week was: Hoe heet het programmaonderdeel m.b.t. 'dans' van het Bevrijdingsfestival in Vlis singen? Het goede antwoord is: Liberty Dance. De winnaar van deze prijsvraag is Mirjam Lindenberg uit Krabbendijke. Zij ontvangt twee vrijkaarten (e-tickets) voor de cabaretvoorstelling van Ernest Beuving met 'Popwave' op 16 mei in de Nieuwe Kerk Zierikzee. Proficiat! diner lunch high tea feesten en partijen lounge bar terras Billy Elliot vr 19 juni Ie rang Soldaat van Oranje 18 jun, 8, 18 sept Ie rang 25 jul, 19 aug Ie rang matinee v.a. €96,— Moeder, ik wil bij de revue! za 13 juni Ie rang matinee Alleen bus met eigen ticket 30,— Prachtige reis met als thema de bekende Engelse serie. Bezoek de residentie van graaf en gravin Grantham. Keukenhof vr 8 mei 39,50 Zeven miljoen tulpen, narcissen en hyacinten wachten op u! I A, - U reist met een comfortabele AMZ touringcar, Meer Informatie en (prijs)voorwaarden vindt u op onze site. GralUwl' Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt 1 -Bram,ISjr,blind Ying's Palace

de Faam | 2015 | | pagina 23