I I i 1 1 Prima alternatief voor antibiotica bij een 0$* Cys-controPi ONDERNEMERS Pelma Keukens viert vijftienjarig bestaan De Wok van Walcheren heeft alles voor de gasten Nieuwe formule bij Ying's Palace in Vlissingen Cys-controf d B GOES - Wie jarig is, trakteert. Pelma Keukens bestaat vijf tien jaar. In samenwerking met een aantal kernleve ranciers wordt dit met aan trekkelijke jubileumacties gevierd. PelmaKeukensisuitgegroeid tot een toonaangevende spe ler op de keukenmarkt. Tij dens de economische crisis bleef Pelma op alle fronten gezond en'vitaal en reali seerde een mooie groei. Uit reviewsite Qasa blijkt Pelma tot de top van de Nederland se keukenbedrijven te be horen met een gemiddelde waardering van 9,5. Izaak Wisse, bedrijfsleider Pelma Keukens Goes: "Betrouw baarheid wordt beloond. Wij blijven we inspelen op nieuwe trends om toonaan gevend te blijven. Hierbin nen speelt ons concept 'to tale ontzorging met eigen mensen' een steeds belang rijkere rol. Wij blijven ons richten op de consument die persoonlijke aandacht, een totale ontzorging en eind resultaat 9+ wenst. Doordat het Pelma team dit met een no-nonsense mentaliteit en grote mate van betrokken heid uitvoert, is de prijs- kwaliteitsverhouding van dit concept de grote suc cesfactor. Onze werkwijze 'Afspraak is Afspraak' valt positief op en wordt gewaar deerd." VLISSINGEN - Ying's Palace in Vlissingen werkte voorheen in het restaurant alleen met de wok-formule, maar ser veert nu ook met de Chi nese rijsttafel alle gerechten uit de Chinese keuken. "Er zijn nu ook kleinere por ties, voor een persoon", zegt mede-eigenaar May. "Gasten kunnen hier rustig wat eten en eigenlijk voor een klein bedrag. Leuk in combina tie met wandelen, winke len of een bioscoopbezoek. Ying's Palace ligt centraal, dicht bij de winkelstraten, de Boulevards, Cine City en er is parkeerruimte in de buurt." Een andere vernieu wing kreeg gestalte door een nieuwe koelvitrine die voor de patates-frites en snackaf deling staat, want je kunt bij Ying's Palace een patatje mét en een snack bestellen. "Onze gasten willen de ene keer lekker Chinees eten en de andere keer alleen friet jes. Dat is mogelijk met ons nieuwe cafetaria", zegt May. "Door onze nieuwe ope ningstijd van 11.00-22.00 uur kan bij Ying's Palace nu ook een lunch worden ge bruikt. Veel mensen denken: 'Ying's Palace is alleen een wokrestaurant, maar met onze nieuwe formule zijn wij veel méér. Wij verzorgen ook verse, belegde broodjes en baguettes, diverse sala des en wokschotels." Ook de heerlijke Tepanyaki schotels zijn gebleven en bestaan uit diverse vleessoorten en een aantal visschotels. Handig en smakelijk zijn de party boxen met hapjes voor thuis vanaf negen euro per twin tig stuks. Walcheren bestaat tien jaar en viert dat met een com pleet vernieuwd interieur. Gesitueerd nabij het Zeeuw se strand, aan de Zwaanweg in Koudekerke, staat het ruim opgezette restaurant met gratis parkeergelegen heid. Gasten kunnen onbe perkt genieten van diverse warme en koude buffetten uit onder meer de Japanse, Thaise, Indonesische, Kan- tonese, Mandarijnse en Chi nese keuken. In het hart van het restau rant ervaren bezoekers een liveshow cooking waarbij de koks het eten ter plekke met grote zorg bereiden. Nieuw is de lavasteengrill die een heerlijke barbecue smaak geeft aan het vlees. De Wok van Walcheren is in de zomerperiode gedurende de maanden juli en augus tus elke dag geopend tussen 17.00 uur en 22.00 uur. Bui ten die periode is de Wok van Walcheren op dinsda gen gesloten, met uitzonde ring van feestdagen. Het restaurant is gelijk vloers en beschikt over een invalidentoilet. Ook is er een aparte verschonings ruimte voor baby's. Daar naast kunnen de kinderen naar hartenlust spelen in de binnen- en buitenspeeltuin of een film kijken in de kin derbioscoop. De Wok van Walcheren hoopt de lezers van De Faam binnenkort te verwelkomen in het nieuwe restaurant. DE RODE PILAREN d SYMPTOMEN BLAASONTSTEKING Mcopharma p Voorkomt herhaling O www.de-faam.nl De Faam woensdag 6 mei 2015 21 Betrouwbaarheid O Pelma Keukens, Amudsenweg 47, Goes, Tel. 0113-219770 www.pelmakeukens.nl Han Mei, Sabrina en May: "Ying's Paiace is veel meer dan een wok restaurant." Foto: Leon Janssens Izaak Wisse, bedrijfsleider Pelma keukens: "Betrouwbaarheid wordt beloond." Foto: Leon Janssens O Ying's Palace, Spuistraat 67-69. Tel. 0118-415151 www.yingspalace.nl (binnenkort online) door Leon Janssens KOUDEKERKE - De Wok van Smaak O De Wok van Walcheren, Zwaanweg 14, Koudekerke, Tel. 0118-556363. dewokvanwalcheren.nl Het compleet vernieuwde interieur van De wok van Walcheren. Foto: Leon Janssens BLAASINFECTIE In Nederland heeft 1 op de 5 vrouwen meerdere malen per jaar te kampen met een urineweginfectie. In ruim 85% van de gevallen wordt een urineweginfectie veroorzaakt door de E- coli bacterie die normaal in de darmen aanwezig is en via de urinebuis de blaas binnendringt. is verkrijgbaar bij: Kama Drogisterij 't Groentje 6A, Domburg Vrouwen hebben vaker last van een blaasontsteking dan mannen omdat de vrouwelijke urinebuis korter is en dichter bij de anus ligt. Een verkeerde afveegtechniek na ontlasting (van achter naar voren i.p.v. van voren naar achteren) of geslachts gemeenschap kunnen een verplaatsing van de bacteriën bij vrouwen stimuleren. Een branderig of bijtend gevoel bij het plassen Heel vaak maar erg weinig urineren terwijl de drang tot plassen blijft Onaangenaam ruikende troebele urine Een drukkend of pijnlijk gevoel in de onderbuik of rug Traditionele behandeling Voor de behandeling van een blaasontsteking krijgt u meestal een antibiotica- kuurtje voorgeschreven. Bij het inzetten van een antibioticakuur tegen een blaasontsteking worden helaas niet alleen de ziek makende bacteriën vernietigd maar ook de nuttige bacteriën in ons lichaam gedood. Herhaaldelijk gebruik van antibiotica kan leiden tot resistentie met alle gevolgen van dien als u voor andere klachten dringend een antibioticakuur nodig heeft. Volwaardig alternatief Cys-control®' capsules bestrijden acute urineweg infecties zoals een blaas ontsteking doeltreffend en kunnen tevens preventiefin een lagere dosering worden gebruikt om herhaling te voorkomen. Deze behandelingswijze is zeker zo effectief en verdient momenteel de voorkeur bij de behandeling van een blaasontsteking boven een antibioticakuur. Krachtige combinatie Cys-control y bevat naast cranberrypoeder en -extract per dagdosering 36 mg gecondenseerde tannines van het A-type proantocyanidine (PAC) welke de bacterie die de blaasontsteking veroorzaakt verlamt waardoor deze zich niet meer aan de blaaswand kan hechten en vervolgens via de urine uit het lichaam verdwijnt. Zonder recept verkrijgbaar Het medisch zelfzorgmiddel Cys-control® is een effectief en veilig alternatief dat zelfs zonder bezwaar gebruikt mag worden door diabetespatiën ten, zwangere en borst- voedende vrouwen. Slechts twee capsules per dag bevatten de effectieve dosering. De Rode Pilaren Lange Delft 121 .Middelburg De Rode Pilaren Walstraat 91, Vlissingen Mediq Apotheek Servicepunt Arnemuiden Prins Bernhardstraat 2, Arnemuiden Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg Drogisterij Francke Langendam 1,Zoutelande 38mgPAGA*0Mtf] per dag Urineweginfecties, cysütis

de Faam | 2015 | | pagina 21