Montmartre komt tot leven in Vlissingen Gratis sporten bij Fitland ONDERNEMER Bizon Taxi in Vlissingen behaalt TX-Keurmerk Gevangentoren Walchers Uitvaartcentrum opTripaS, maakt nieuwe start VLISSINGEN - "Het evenement is ontstaan vanuit de VOC, de Vlissingse Ondernemers Centrale", zeggen Jaap van Boven (X-Ray) en Chantal Dijkwel (Patachou dames mode). Zij zijn nauw bij de organisatie betrokken. "Dat wij dit kunnen doen, wordt mogelijk gemaakt door de Bedrijven Investeringen Zone, een regeling van het rijk. Iedere ondernemer le vert een bijdrage aan de VOC en dat geld wordt ge bruikt voor een initiatief als Vive La Vie. De basis is de samenwerking van onder- nemers om dit te realiseren. Zij laten 9 mei zien wat ze doen en wat ze verkopen. Alle branches komen aan bod en er zijn ook drie mo deshows." Vive La Vie is van 10.00 tot 17.00 uur met om -11.00 uur de eerste modeshow die 45 minuten duurt. Om 13.00 en 15.00 uur zijn de vol gende modeshows. Tussen de shows door is er Franse muziek door dj Marquee en een licht- en geluidshow. Grimeshop doet schmink bij kinderen en bodypaintses- sies. Voor kinderen zijn er ook kledingworkshops. De resultaten hiervan worden na de tweede en de derde modeshow getoond. Diverse bedrijven presenteren tus sendoor hun specialiteiten zoals met een wijnproeverij, bijzondere thee- en koffie producten, authentieke En gelse taart en oude kinder wagens. De entree voor de St. Jacobs kerk is vijf euro, met een welkomstdrankje. Kinderen tot 12 jaar gratis. Voor de eer ste vijfhonderd bezoekers is er een goodiebag. Jaap van Boven: "Er is een sfeervol horecaplein in Franse stijl met hapjes, drankjes en kunstschilders. Voor de kids een springkussen." Ook is er een défilé van oude Franse auto's van Citroën, Peugeot en Renault waarmee men gefotografeerd kan worden. Snuffelschuur in Arnemuiden ARNEMUIDEN - Aan de Nieuw- landseweg 36 in Arnemui den opent op 1 mei om 10.00 uur een snuffelschuur. De collectie bevat onder meer sculpturen, tekeningen en gravures (ook van Arnemui den); oude en nieuwe servie zen gemerkt Petrus Regout, Wedgwood, Staffordshire maar ook Blond Amsterdam Delfts; oud emaille, spie gels, unieke, zelfgemaakte étagères. De Snuffelschuur is open in het seizoen van mei tot en met september: elke vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en elke woens dagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur. Kennismaken met Restorative Yoga MIDDELBURG - In 't Pand aan de Kerksteeg 5 wordt op de dinsdagavonden 12, 19 en 26 mei van 19.00-21.00 uur les gegeven in Restorative (herstellende) Yoga. De les sen zijn ook los te volgen. De lessen zijn geschikt voor als je behoefte hebt aan rust en ontspanning. VLISSINGEN - Aan Bizon Taxi in Vlissingen is het TX-Keurmerk toegekend. "En dat is belangrijk", zegt bedrijfsleider Peter Bleuel. "Zorgverzekeringen en zor ginstellingen eisen dat je gecertificeerd bent, dat je voldoet aan de eisen zo als die door het TX-Keur merk worden gesteld. Ons nieuwe taxibedrijf is sinds mei 2013 actief en mensen kunnen zich bij ons melden voor zorgvervoer. Zorgver zekeraars, onder meer CZ, kunnen vergoeden. Sinds 1 december 2014 zijn wij een familiebedrijf. Het was voor ons een moeilijke tijd, maar wij zijn opgekrabbeld." Peter Bleuel is bedrijfslei der, zijn vrouw Jolanda doet de dagelijkse administra tie, zoon Patrick en zwager Paul rijden taxi, dochter Marije verzorgt de perso neel- en loonadministratie en schoonzus Miranda doet eveneens administratie. Bizon Taxi streeft naar kwaliteit en service en ver zorgt alle taxivervoer: "We hebben zeven auto's rijden. Onze chauffeurs zijn goed opgeleid, zitten netjes in pak mét stropdas en volgden een cursus sociale vaardighe den. Het is een selecte groep die opleidingen Levens Red dend Handelen en Doelgroe- penvervoer heeft afgerond. Bizon Taxi wil naar tien au to's en twee touringcars. Er staan nu een Mercedes Vito rolstoelbus en drie Merce- dessen in bestelling", zegt Bleuel. "Het bedrijf loopt goed, we liggen zelfs iets voor op de planning." Gemotiveerde instructeurs staan klaar om alles uit uw training te halen wat er in zit. Een breed scala aan (Les Mills) groepslessen, per soonlijke begeleiding, small group trainingen en een sauna in de kleedka mer zijn altijd bij de prijs inbegrepen. MIDDELBURG - Mensen in Zeelandmet psychische klachten kunnen voor ge specialiseerde behandelin gen van Psyq, ook terecht in de nieuwe vestiging in Middelburg. Psyq Middel burg is onderdeel van de Parnassia Groep, één van de grootste ggz-instellingen in Nederland. Ook in Goes zit een vestiging. VLISSINGEN - Fitland helpt graag om deze doelen te be reiken. Daarom is" sporten dit jaar tot de zomer gratis bij Fit land. Daarnaast doet Fit land er alles aan om er voor te zorgen dat doelen ook daadwerkelijk behaald worden. Functioneel en resultaatge richt trainen staat namelijk centraal. Bewegingen uit het dagelijks leven zoals rennen, duwen, tillen en springen, lopën als een rode draad door de trainin gen en fitnessexperts zijn het er over eens dat dit dé manier is om fitter, strakker en gezonder te worden. VLISSINGEN - Restaurant de Gevangentoren heeft van Tripadvisor een Certifi caat van uitmuntendheid gekregen. Deze erkenning voor uitmuntende gastvrij heid wordt gegeven aan gelegenheden die constant uitstekende reizigersbeoor delingen op Tripadvisor ont vangen. De prijs kan worden toegekend aan bedrijven over de hele wereld. Al leen de bestpresterende tien procent van alle op TripAd- visor vermelde bedrijven ontvangt deze prestigieuze erkenning. De Gevangento ren is zeer blij met de toeken ning van het certificaat, zegt eigenaar Joram Goedhart. "Wij streven ernaar onze gasten te laten genieten. Dit certificaat bewijst dat ons harde werk zich omzet in positieve beoordelingen op TripAdvisor." Psyq ook in Middelburg VLISSINGEN - Het Walchers Uitvaartcentrum is een gespecialiseerd, facilitair bedrijf in de uitvaartbran che. De faciliteiten die het bedrijf te bieden heeft, zijn het vervoer en een uitvaart centrum. De onderneming komt voort uit Vervoersbe drijf P.A. Blanker V.O.F. uit Middelburg. Peter en Joke Blanker zagen mogelijkheden om begra fenisondernemers, die zelf niet over een speciale ruim te beschikken, van dienst te zijn. "Dat kan, want wij zijn niet gebonden aan een organisatie. Binnen ons uitvaartcentrum beschik ken wij over een professio nele gekoelde ruimte waar een overledene opgebaard kan worden. Daarnaast bie den wij een ruimte waar de mogelijkheid is om in alle rust afscheid te nemen van de overledene. Wij ver- zorgen het vervoer tijdens begrafenissen en crematies, maar ook het vervoer van overledenen, van de plaats van overlijden naar ons uitvaartcentrum of andere uitvaartcentra. Hiervoor be schikken wij over stijlvolle rouw- en volgauto's. Ook thuis opbaren is mogelijk. Alles wordt er aan gedaan om de wens van de overle dene en van de nabestaan den te behartigen." Joke en Peter hechten er aan om in huiselijke sfeer op persoonlijke wijze afscheid te nemen. Peter: "Zo vormt zich een afscheid dat past bij de overledene en diens nabestaanden." \i£<5t* taa/ www.de-faam.nl De Faam woensdag 29 april 2015 25 De binnenstad van Vlissingen staat zaterdag 9 mei in het teken van Vive La Vie, een lifestyle- en mode-event waarmee 22 ondernemers uit de binnenstad zich gezamenlijk presenteren. In de St. Jacobskerk en door Leon Janssens Jaap van Boven en Chantal Dijkwel: "Vive La Vie is een belevenis voor het hele gezin." Foto: Leon Janssens O De Snuffelschuur is bereikbaar via telefoon: 06-53513549 en e-mail: snuffelschuurarnemuiden @g ma il.com O Meer informatie via docent Diana van der Gaast, tel. 0118-430757 of via www.yogamiddelburg. nl door Leon Janssens w Bizon Taxi Vlissingen is 24 uur per dag bereikbaar. Tel. 0118-820224. Bizon Taxi Vlissingen is een familiebedrijf. Van links naar rechts: Tim, Marije, Jolanda, Patrick en Peter Bleuel. Foto: Leon Janssens Foto: PR Breed O Kijk voor meer informatie op www.fitland.nl/ vlissingen O Fitland Vlissingen, Baskenssburgplein 2. Tel. 0118-430816. Peter en Joke Blanker: "In een huiselijke sfeer, persoonlijk afscheid O www.psyq.nl nemen." www.hetwalchersuitvaartcentrum.nl Foto: Leon Janssens Uit onderzoek is gebleken dat zestig procent van de Nederlanders fitter en strakker de zomer in wil. Een paar kilootjes kwijt, meer spiermassa, of gewoon gezonder worden zijn de meest voorkomende fitnessdoelen van de gemiddelde Nederlander. Draad Sporten bij Fitland Vlissingen is dit jaar tot de zomer gratis. O Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7, Vlissingen- Vrijburg. Tel. 0118-635871. Ruime parkeergelegenheid voor de deur.

de Faam | 2015 | | pagina 37