50% tegels v°onrncTbselen Zeildag bij Het Veerse Gat Touretappe ook voor amateurs TE KOOP RONDJE WALCHER sanidröme Tuindub draagt archief over korting op Bij aankoop van een complete badkamer inclusief installatie ontvangt u maar liefst 50% korting op uw badkamertegels. de betere badkamer Sandra Roelofs in Kloveniersdoelen awftaaüis Welkomdienst in Oostkerk EIGENHAARDSTRAAT 2 - MIDDELBURG Richtprijs 195.000 k.k. arpas y Actie geldig t/m 30 juni 2015, vraag naar de voorwaarden. MIDDELBURG - De Zeeuwse Tuinclub heeft haar ar chief overgedragen aan het Zeeuws Archief. De ge schiedenis van de in 1971 opgerichte tuinclub komt daarmee beschikbaar voor het publiek. Wat op papier bewaard is gebleven van de eerste dertig jaar van de Zeeuwse Tuinclub, krijgt nu een veilige plek. De Zeeuw se Tuinclub verenigt vooral vrouwen met een gezamen lijke interesse: het delen van ervaringen met tuinieren, verdieping van kennis en het stekken en ruilen van planten. Alleen wie zelf tui niert en bijzonder geïnteres seerd is in tuinen en plan ten, kan lid worden. PARTNERS j=CMTfc - I VLISSINGEN - Acht vereni gingen hebben zich tot nu toe aangemeld voor de wed strijd 'Zet je vereniging in het zonnetje'. Het Zon Effect houdt deze wedstrijd voor Zeeuwse vrijetijdsvereni gingen. Zij kunnen gratis zonnepanelen winnen als zij door een van hun leden worden aangemeld op de website van Het Zon Effect www.hetzoneffect.nl De vereniging met de mees te stemmen, ontvangt van Saman Groep uit Zierikzee tien zonnepanelen. De ver eniging die de meest ludieke actie verzint om stemmen werven, wint de originali- teitsprijs en verdient daar mee ook zo'n set. Vereni gingen kunnen zich tot en met 12 mei aanmelden. Het stemmen en het uitvoeren van leuke acties om stem men te werven, loopt van 13 mei tot 21 juni. VEERE - Zeilschool Het Veer se Gat doet mee aan Hiswa Nationale Zeildag op 6 mei. Iedereen kan die dag gratis kennismaken met water sport. Bij alle deelnemende zeilscholen is iets te bele ven; een open dag, een zeil- clinic, surfles of een work shop. De zeilscholen hopen op die manier zoveel moge lijk mensen het water op te krijgen. Jessica Zandbergen, project leider Nationale Zeildag van HISWA Vereniging: "Het is algemeen bekend dat Neder landse kinderen weinig be wegen en weinig buitenspe len. Wij zien het als taak om kinderen te laten ontdekken hoe leuk en sportief water sport is. Daar is de Week van de Watersport in de meiva kantie de uitgelezen kans voor." Dirk Epke, eigenaar van zeilschool Het Veerse gat: MIDDELBURG - In de Oost- kerk in Middelburg vindt op 10 mei een Welkomdienst plaats, geleid door ds. Bij man. Jongerenkoor L'Esprit uit Goes zorgt voor de muzi kale begeleiding. De samen zang begint om 18.45 uur en wordt begeleid door Eddy van den Akker. De dienst start om 19.00 uur. MIDDELBURG - Voormalig- presidents vrouwe Sandra Roelofs komt op 16 mei uit Georgië over voor de Four Freedoms Verdiepings dag van Zomeracademie Zeeland. Tijdens deze dag wordt ingegaan op de vraag: Wanneer komt de zomer? Vrijheden in opkomende de mocratieën. In vrijwel alle Arabische en andere landen waar in 2011 dictatoriale regimes onder luid applaus werden uitgedaagd, heerst nu chaos of oorlog. Hoe komt dat en welke rol spelen de vier vrijheden hierin? Naast Sandra Roelofs leveren de Gentse professor en auteur dr. Dirk Verhofstadt en dr. Naema Tahir, auteur van het boek Gesluierde vrijheid en UCR-docent, een bijdrage. MIDDELBURG - Liefhebbers van de Tour de France krij gen dit jaar de kans om Tour-etappe van 5 juli te rijden. In tegengestelde richting rij den zij op zondag 31 mei van de Markt in Middelburg via Neeltje Jans naar Utrecht. Deze officiële PréTour van 180 kilometer is een initi atief van Zeeland Sport Leisure (ZSL), Velotours en Business Peloton Utrecht (BPU) samen met Univer siteit Utrecht en University College Roosevelt. Zowel individuele wielren ners, wielerverenigingen als bed rij venteams kun nen deelnemen en krijgen dezelfde voorzieningen tot hun beschikking als de echt Tour-renners. Mecaniciens, revitaillering onderweg en bagagevervoer worden ver zorgd tijdens deze uitgepijl- de route. "Zeilen wordt soms onte- met een hoge drempel, wij dat zeilen voor iedereen toe- recht gezien als een sport laten op deze dag graag zien gankelijk is." O www.de-faam.nl De Faam woensdag 29 april 2015 23 www.sanidrome.nl/arpas Mortiereboulevard 7, Middelburg, (0118) 55 10 80 Schuiting Partners, makelaars-taxateurs o.z. Londensekaai 39, 4331 JH Middelburg TELEFOON: 0118 - 616 617 info@schulting-partners.nl j www.schulting-partners.nl NVM O De dag duurt van 9.45 tot 17.00 uur en is in de Kloveniersdoelen. Kosten inclusief lunch, consumpties en film 47,50 euro. Info en aanmelden: www. zomeracademiezeeland. nl O Inschrijven voor de PréTour kan via www. toertochtmiddelburg utrecht.nl Vrijstaand buurthuis met garage, ondergrond en binnenplaats. Gelegen op de hoek van de Eigenhaardstraat en de Goese Korenmarkt. Het totale vloeroppervlak bedraagt circa 115.m2. De perceelgrootte is 227 m2. Kadastraal: sectie L nummer 511. Globale indeling: Entree, 2 kantoorruimtes, zaal met bar, berging, gang, toiletgroep en garage. Via losse trap is een bergzolder/vliering bereikbaar. Verwarming en warmwatervoorziening geschiedt via c.v.-combiketel uit 2007. De bestemming van het object is momenteel "Openbare en bijzonder doeleinden" en wordt in het nieuwe bestemmingsplan "Maatschappelijke doeleinden". Hieronder valt: Voorzieningen en instellingen, gericht op het aanbieden en uitoefenen van activiteiten, gericht op de sociale, maatschappelijke, medische, zorgverlenende, educatieve, levensbeschouwelijke en openbare dienstverlening als ook beschermde woonvormen, sport, cultuur en ontspanning, verenigingsleven, kinderdagverblijven, peuterspeelzalen en buitenschoolse opvang. De bestemming "Wonen" behoort op aanvraag zeer waarschijnlijk ook tot de mogelijkheden. Oplevering in overleg. Geïnteresseerden kunnen zich met hun idee(ën) tot 25 mei 2015 melden bij ons kantoor via telefoonnummer 0118-616617, of per email: info@schulting-partners.nl. Bezichtigingen uitsluitend na afspraak via ons kantoor. De ingediende ideeën zullen ter beoordeling worden voorgelegd aan onze opdrachtgever, het College van burgemeester en wethouders van Middelburg. Over de beoordeling van de ideeën is geen correspondentie mogelijk. Indien bij het College geen uitdrukkelijke voorkeur bestaat voor één van de ingediende ideeën, dan zal de verkoop bij inschrijving plaatsvinden. Zeilschool Het Veerse Gat doet mee aan de Nationale Zeildag. "Zeilen is voor iedereen toegankelijk." Foto: PR

de Faam | 2015 | | pagina 35