Hoe vindt men een goed product dat helpt? WIN EEN JAAR LANG GRATIS! Pharma Nord De originele Q-Symbio Q10 is gebruikt in meer dan 100 studies Win een jaar lang gratis Bio-Quinon Q10! Bezoek www.pharmanord.nl voor meer informatie over co-enzym Q10 en doe mee met de quiz! uur, >sin- uur ieke ;te t- ngst van »e in van Vest- idel- met aars: este- seert Energie tekort is een van de meest algemene, maar ook een van de meest belemmerende problemen waar mensen mee kunnen kampen. Wanneer je elke dag met datzelfde uitgebluste gevoel wakker wordt, kan dat de kwaliteit van leven sterk beïn vloeden. Gelukkig is er iets aan te doen door op celniveau de natuurlijke energieproductie in het lichaam te ondersteunen. men Bio-Qu»n°n Bio-Quinon Q10 is verkrijgbaar bij drogisten, apotheken en gezondheidswinkeis. advertentie Dit uiterst gecompliceerde proces vindt in elke cel van het lichaam plaats. Er zijn vitamines, mine ralen, enzymen en andere na tuurlijke stoffen bij betrokken die de cellen helpen voedingsstoffen uit het voedsel om te zetten in de 'energiemolecule'ATP. Hoe meer ATP een cel kan produceren, hoe meer energie die heeft om zijn belangrijke functies te vervul len. Ondersteuning van de ATP- productie in de cel is daarom de sleutel tot meer energie. Gezonde, energie producerende cellen bevatten ook een natuur lijke stof die co-enzym Q10 heet. Wetenschappers bestuderen Q10 al tientallen jaren om beter te be grijpen waarom we die stof in onze cellen nodig hebben. Co-enzym Q10 zit in sommige voedingsmid delen en het menselijk lichaam kan het ook zelf produceren. Bovendien is deze belangrijke voedingsstof tegenwoordig ook beschikbaar met vitamine C als supplement in capsules. wisseling in het lichaam ondersteunt en vermoeidheid en lusteloosheid tegengaat. Co-enzym Q10 is een stof die normaal gesproken door het lichaam wordt geproduceerd, maar naarmate we ouder worden of als gevolg van bijvoorbeeld ziekte kan de productie afnemen, waardoor we ons futloos gaan voelen. ig/g Concentratie 0 co-enzym Q10 1 V (pg/g) in hartweefsel Al meer dan vijfentwintig jaar spant het bedrijf Pharma Nord zich in om de eigenschappen en de kwaliteit van zijn Q1 O-preparaat Bio-Quinon Q10 wetenschappelijk te documen teren. In dit product is de van nature in de cel aanwezige stof co-enzym Q10 gecombineerd met vitamine C, een voedingsstof die de energiestof- ceert. Deze studies dienen als documentatie dat de producten van Pharma Nord werken zo als mag worden verwacht. Er zijn inmiddels meer dan 100 studies uitgevoerd met het Q10-preparaat van Pharma M Nord. Dat is belangrijk voor consumenten omdat het hun de garantie biedt dat ze een veilig en effectief product in handen hebben. Fabrikanten van voedingssup plementen zijn niet verplicht om wetenschappelijk aan te tonen dat een product door het lichaam wordt opgenomen'en ook werke lijk effect heeft. Sterker, het wordt geheel aan de bedrijven zelf over gelaten om te bepalen of ze geld willen investeren in dergelijke kli nische studies of niet. Pharma Nord is één van de zeer weinige bedrijven die wetenschap pelijke studies uitvoert en publi- Het lichaam is in staat om zijn eigen co-enzym Q10 aan te maken. Maar naarmate we ouder worden neemt de eigen productie af en ook andere factoren zoals ziekte kunnen de productie belemmeren. De afname van deze belangrijke stof in het lichaam begint in een levens fase waarin we juist veel extra energie nodig hebben. 0-2 19-21 39-43 JAAR JAAR JAAR 77-81 JAAR Als de inhoud van de capsule niet goed wordt opge nomen in het lichaam, verspilt u uw geld. Alleen al om die reden is het van groot belang dat elk prepa raat moet kunnen aantonen goed opneembaar te zijn, Bio-Quinon Q10 is een van de meest grondig bestu deerde producten op de markt en heeft aantoonbaar een superieure opneembaarheid. (Bron: Lipids vol. 24, no 7 (1989)) Active Ql° COLDioom Bio-Quinon Q10 is waarschijnlijk 's werelds best gedocumen teerde Q1 O-merk, reden waarom vooraanstaande onderzoekers het product officieel hebben uitgekozen als referentieproduct voor het internationale onderzoek op het gebied van Q10. Met de gouden vijzel www.pharmanord.nl Bel gratis voor meer informatie: 0800-0992211

de Faam | 2015 | | pagina 13