Nieuwe showroom Autobedrijf van Hoepen Onderhoud aan airco is noodzaak en nuttig ONDERNEME Groenrijk Homeopathie is geschikt De Kleedkamer, damesmode met sfeer Alex Léon Arnemuiden krijgt uitvaartcentrum ARNEMUIDEN - Medio April zal het voormalig Rabobank- kantoor aan de Dokstraat 41 te Arnemuiden dienst doen als uitvaartcentrum voor Uitvaartzorg Memoriam Walcheren en de Associ atie Uitvaartzorg Zeeland. Na een grondige opknap beurt zal deze locatie een aanvulling zijn in de reeds bestaande uitvaartcentra in de regio. Initiatiefnemersvoor het nieuwe centrum zijn Rob Kloeg en Pamela Bart, die al lang werkzaam zijn in de uitvaartbranche. Het nieu we uitvaartcentrum krijgt de beschikking over een fa miliekamer voor permanent bezoek. Het nieuwe centrum krijgt ook een primeur. Via een persoonlijke inlogcode kun nen nabestaanden die niet bij de uitvaartplechtigheid aanwezig kunnen zijn via een livestream de plechtig heid live op hun PC of lap top volgen en meebeleven. In het uitvaartcentrum be staat verder de mogelijkheid tot het houden van een af- scheidsdienst en condolean ce en zijn er voorzieningen aanwezig voor alle soorten van catering. Ook zullen er activiteiten worden georganiseerd zoals een inloopspreekuur, nabe- staandencafé en informa tiemiddagen door notaris of verzekeraar. 3 www.de-faam.nl Middelburg voor jecjerGen is de beste MIDDELBURG - Tijdens de jaarlijkse verkiezing is GroenRijk Middelburg als winnaar uit de bus geko men in de strijd om de titel 'Beste GroenRijker van het jaar 2014'. Ondernemers Gilbert Geldof en Michiel Bleijenbergh zijn verrast maar bovenal trots op deze prijs. "Een prach tige beloning en waardering voor ons harde werken afge lopen jaar. We laten zien dat ook in moeilijke tijden je het verschil maakt door hon derd procent voor de klant te gaan. "Het gehele team streeft ernaar om elke dag en iedere klant te behande len zoals je zelf ook graag behandeld wilt worden, door net dat extra stapje te maken", aldus Gilbert Gel dof. Zeeuwse Uitvaartbeurs MIDDELBURG - Sitching Nu, Voorbij de Dood houdt za terdag 23 mei van 11.00 tot 16.00 uur in de Nieuwe Kerk in Middelburg de 'Eerste Zeeuwse Uitvaartbeurs'. Deze beurs is laagdrempelig en is bedoeld voor iedereen die meer te weten wil komen over alle mogelijkheden rondom een uitvaart. Zowel op het pleintje grenzend aan de kerk als in de kerk staan standhouders die een com pleet en gevarieerd beeld ge ven van de hele branche. VLISSINGEN - Met de zomer voor de deur is een goede werking van de airco be langrijk. De airco zorgt er voor dat vocht uit de auto wordt gefilterd. Regelmatig onderhoud is noodzakelijk én nuttig. Ben Grool, eigenaar van Tech nisch Bureau Ben Grool: "Een installatie lekt gemid deld tien procent koudemid- del per. jaar. Als je te veel kwijt raakt, kan dat schade aan het systeem veroorza ken. Bij een controle wordt de vloeistof gecheckt, de temperatuur gecontroleerd en gekeken of er niets aan gekoekt is. Daalt het koude- middel onder een bepaald niveau, dan kan dat tot hoge reparatiekosten leiden. Het is daarom goed eens in de twee jaar een servicebeurt en een check-up aan de air co uit te laten voeren." Het bedrijf onderhoudt en repareert alle merken koel systemen en kan eventueel zelf leidingen en slangen maken. Ook voor achteraf- inbouw van een airco in een auto is Grool gespeciali seerd: "Voor campers en ca ravans. Ook bouw ik bestel auto's om tot koelauto's. Een bestelbus wordt geïsoleerd, betimmerd en dan wordt de koeling ingebouwd." Voor onderhoud en repa raties aan grote machines, zoals kranen en landbouw machines, kunnen werk zaamheden op locatie wor den uitgevoerd. Technisch Bureau Ben Grool is STEK (erkend keurmerk voor koel systemen) gecertificeerd, en neemt ook auto's in onder houd en reparatie. GRIJPSKERKE Eind maart opende De Kleedkamer in Grijpskerke. De Kleedkamer is de winkel van Marjolijn van Son, met originele, ei gentijdse damesmode en ac cessoires. "Ik had al eerder een winkel want ik ben nog al ondernemend. Dit pand is een mooie kans, de ruimte leent zich er uitstekend voor en zo heb ik nu een winkel aan huis. Ook mijn vorige winkel had dameskleding, mode voor iedereen." "Ik koop in wat ik mooi vind, voor alle leeftijden draagbaar, een leuke mode. Iedereen draagt het anders, iedereen op zijn manier. Juist omdat het draagbaar is voor iedereen, dat vind ik een goede ontwikkeling. Voor mijn inkoop verza mel ik wat mij aanstaat. Zo ontwikkel je een eigen stijl, mijn mode, en dat slaat aan. De maten lopen van S tot XXL en ik neem er altijd maar een paar. Hier vind je dan ook geen megavoorraad en zo kan ik altijd snel in spelen op de veranderende trend of vraag. Heel flexibel, maar het moet er wel zijn. Mijn klanten waren enthou siast over de sfeer en het ver rassende aanbod." Aan accessoires heeft Mar jolijn tassen, en sjaals van katoen, zijden en linnen. "Ik geef altijd een eerlijk advies. Mensen moeten helemaal happy zijn als ze weggaan. Iedereen moet er een goed gevoel aan overhouden." MIDDELBURG - In de nieuwe showroom, die licht en ruim is met een oppervlakte van driehonderd vierkante meter, staan nieuwe en ge bruikte auto's opgesteld. Ei genaren Karin en Benny van Norden zagen hun plan ge stalte krijgen: "In december is de eerste paal in de grond geslagen. Dat was het offi ciële begin van de nieuwe showroom van Autobedrijf van Hoepen. Wij zaten, en zitten nog steeds, met onze werkplaats in het naastgele gen pand. De plannen waren er om meer met verkoop te gaan doen maar onze voor raad stond'altijd buiten. Ook zochten we ruimte voor de opslag van zomer- en win terhanden." "Wij werken met drie mon teurs voor service, reparatie en onderhoud. Ons bedrijf is gespecialiseerd in Volvo, een sterk merk, en dat is zo gebleven. Naast Volvo doen wij alle andere merken en dat in iedere prijsklasse. Desgevraagd zoeken wij ook voor mensen naar bepaalde auto's." Autobedrijf van Hoepen is een Bovag-bedrijf, APK- station en biedt airco ser vice. Er wordt gewerkt met korte lijnen en er is één aanspreekpunt. Benny van Norden: "Na zeven jaar heb ben wij in januari 2008 het bedrijf overgenomen. Wij bieden sterke service, vak bekwaamheid en kwaliteit. Daarmee hebben wij een goede vaste klantenkring opgebouwd." Vanwege de nieuwe show room is er tot en met 30 april een openingsactie. Bij aankoop van een nieuwe of gebruikte auto, zit gratis 150 euro aan brandstof of een set winterhanden. Er is een ruime, gratis, parkeergele genheid voor de deur. MIDDELBURG - Alex Léon Praktijk voor Klassieke Ho meopathie werd 1 febru ari geopend in Middelburg. Alex Léon is aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Klassieke Homeopaten (NVKH). Homeopathie is een genees kunst die geschikt is voor iedereen bij chronische en acute klachten. Homeopa thie onderscheidt zich van andere geneeskunsten door zijn individuele benadering. Tijdens het consult neemt Alex ruim de tijd. Het is een holistische geneeskunst, voor jong en oud. Tijdens zwangerschap en bij kin deren is homeopathie ook een passende geneeswijze, omdat de homeopatische geneesmiddelen geen bij werkingen hebben. Alex Léon behandelt alleen op afspraak via website, e-mail of telefonisch. Zaterdag 23 mei geeft hij een lezing onder de titel: 'Kin derziekten en Vaccinaties nader bekeken'. Wat houden kinderziekten in, wat is het gevaar van deze ziekten en wat is het effect van vac cineren? De lezing is voor ouders, aanstaande ouders, opa's, oma's en voor ieder een die geïnteresseerd is. Kinderen zijn ook welkom en de toegang is gratis. De lezing is van 13.30-15.30 uur in de Zeeuwse Bibliotheek (Zaal 2), Kousteensedijk in Middelburg. straties. Met twee drukbezochte Open Dagen op zaterdag 4 april en Tweede Paasdag 6 april werd de nieuwe showroom van autobedrijf van Hoepen feestelijk geopend. BN'er Tim Coronel was als publiekstrekker aanwezig en gaf met eigen auto diverse slip demon- klassiek homeopaat Alex Léon, klassiek homeopaat te Middelburg. Foto: Leon Janssens Stream De Faam woensdag 22 april 2015 27 door Leon Janssens O Technisch Bureau Ben Grool, Hermesweg 17a, Vlissingen, Tel. 0118-412402. O www. technischbureaubengrool.nl De Kleedkamer, Schuitvlotstraat 1, Grijpskerke. Tel. 06-51159366. Openingstijden: donderdag, vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur, of op afspraak. Marjolijne van Son: "Ik geef altijd een eerlijk advies, ledereen moet er een goed gevoel aan overhouden." Foto: Leon Janssens door Leon Janssens Autobedrijf van Hoepen, Fagotweg 2f Mortiere, Middelburg, 0118-635474. autobedrijf vanhoepen, nl door Leon Janssens Onderscheid O Alex Léon Praktijk voor Klassieke Homeopathie, eigenhaardstraat 27, Middelburg. Tel. 06- 5769043b. www.alexleon.nl Ben Grool: "Laat iedere twee jaar een servicebeurt en check-up aan de airco uit voeren." Foto: Leon Janssens Karin en Benny van Norden in de nieuwe showroom van Autobedrijf van Hoepen Middelburg. Foto: Leon Janssens

de Faam | 2015 | | pagina 27