/n\\ Win een K'nex roller coaster All Inclusive Sauerland ij 1 Moens www.moensstoffering.nl m 1 ROLLUIKEN PLISSE HORDEUREN TERRASSCHERM üB STOFFERING Vele kleuren Gratis meten/montage Prijsvoorbeeld: 200brx180h incl. electrische bediening 599,- Op maat gemaakt en gratis montage v.a. 265, Electrische bediening incl. gratis afstand bediening a Gratis montage a Vele doekkleuren Prijsvoorbeeld: 500brx uitval 300 1550,- Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Tel.: (0118) 60 12 33 Projecten - wonen en slapen - meubelstoffeerderij Klik&Win Als lezer van deze krant ontvangt u 10 korting per persoon met actiecode WEG40002 WOENSDAG 15 APRIL DONDERDAG 16 APRIL VRIJDAG 17 APRIL ZATERDAG 18 APRIL ZONDAG 19 APRIL DINSDAG 21 APRIL dl C www.de-faam.nl De Faam woensdag 15 april 2015 22 Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Hotel amSee*** Dit sfeervolle 3-sterren Hotel am See ligt in een natuurrijke omgeving, aan een meer, op ca. 1 km van Olsberg. Hotel met gratis wifi in de lobby en bar, restaurant, serre, terras en gratis parkeergelegenheid. Inclusief: Verblijf in Hotel am See o.b.v. All Inclusive: Ontbijtbuffet Picknicklunch 3-gangendiner Diverse drankjes Gratis wifi en parkeren Voor informatie en/of boeken ga naar www.kras.nl/LR50616 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. LR50616 en boek met actiecode WEG40002 Deze aanbieding is geldig t/m 28 april 2015. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds deweekkrant.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties ZEiUWSEPODIA Toneelstuk 'Een Sneeuw' op donder dag 16 april in Schouwburg Middel burg met o.a. Anne Wil Blankers en Carine Crutzen I The Beatles Revival met 'The Beatles Story' op vrijdag 17 april in Partycen trum Haestinge in Sint Maartensdijk Muzikaal-literaire voorstelling 'Wat de zee uitbraakt in Vlissingen' op zondag 19 april in Café Schuttershof in Middelburg Broazinha, muziek Kaapverdische, Portugese en Braziliaan se muziek. Locatie: Zorgcentrum Nieuw Bachtenpoorte in Oost-Souburg, aanvang: 19.30 uur. Leoni Jansen en Eric Vaarzon Morel met 'Santiago', muziek Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Dave Douglas High Risk Electric Band, muziek Locatie: Schuttershof in Middelburg, aan vang: 21.00 uur. www.schuttershof.nl Een Sneeuw, toneelstuk met o.a. Anne Wil Blankers en Carine Crutzen Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Danny Vera, muziek Locatie: 't Beest in Goes, aanvang: 20.00 uur. www.tbeest.nl Arnout van den Bossche met 'De Rela tiefluisteraar', cabaret Envelopactie! Locatie: De Weverij in Zie- rikzee, aanvang: 20.15 uur. www. theatersaanzee. com Jörgen Raymann Brainpower met 'Twee-eiig', cabaret Ze hebben veel gemeen, hoewel zij uit ver schillende werelden komen. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Eenakterfestival, amateurtheater Locatie: Spiegeltheater in Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.spiegeltheater.nl The Beatles Revival met 'The Beatles Sto ry', muziek Afscheid van het 29-jarig bestaan van Uit op Tholen. Locatie: Partycentrum Haes tinge in St. Maartensdijk, aanvang: 20.15 uur. www.stichtinguitoptholen.nl Esther Groenenberg met 'Zacht', theater concert Kleine liedjes over grote dingen: tijd, lief de, leven en dood. Locatie: De Wegwijzer in Nieuw- en St. Joosland, aanvang: 20.30 uur. www.theaterdewegwijzer.nl Baby Dee, albumpresentatie Cynisch, schaamteloos, grappig, glamo- reus, charmant en bovenal overdende- rend muzikaal. Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 20.30 uur. www.despotmiddelburg.nl Velvet Lounge @ZenC Locatie: Restaurant ZenC in Middelburg, aanvang: 21.00 uur. www.zencmiddelburg.nl Brandweerman Sam met 'Piekepolder op stelten' (2+), familievoorstelling Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 14.00 en 16.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Eenakterfestival, amateurtheater Locatie: Spiegeltheater in Middelburg, aanvang: 14.00 en 20.00 uur. www.spiegeltheater.nl Balletstudio Free, dans Locatie: De Mythe in Goes, aanvang: 14.30 en 19.30 uur. www.zeelandtheaters.nl StarkLinnemann goes Brasil: 'Tribute to Milton Banana', muziek Rijke Braziliaanse muziektraditie staat centraal met samba en bossa nova, maar ook minder bekende stijlen als baiao en forro. Locatie: De Vroone in Kapelle, aanvang: 20.00 uur. www.kapellecultureel.nl Is dit Liefde?, gevarieerd avondvullend programma Sketches, liedjes, zelfgeschreven toneel stukjes en eenakters. Locatie: Kunstuus in Nisse, aanvang: 20.00 uur. www.face- book.cm/toneelverenigingkunstvrienden Concertina, jubileumconcert Diverse soorten muziek: klassiek, licht klassiek, en popnummers. Locatie: Zeeuwse Concertzaal, aanvang: 20.00 uur. www.zeeuwseconcertzaal.nl The Deaf, Lookapony and Dr. Buzz, mu ziek Mix van ouderwetse beat met hedendaag se garagerock punk en rock 'n roll. Loca tie: 't Beest in Goes, aanvang: 20.30 uur. www.tbeest.nl Remmelt, Muus en Femke, muziek Singer/songwriters Locatie: Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland, aanvang: 20.30 uur. www.theaterdewegwijzer.nl MakeBelief support, muziek Catchy popmuziek Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang: 21.00 uur. www.depiek.nl 'Vrienden van Zeeland Live' op het Lions Lentebal, muziek Met de Grandpa Nick Sessieband en The Free Kicks. Locatie: Arsenaaltheater in Vlissingen, aanvang: 21.00 uur. www.arsenaaltheater.nl Draai, Orgel!, Oorkaan, muzikale voor stelling Locatie: Zeeuwse Concertzaal in Middel burg, aanvang: 14.30 uur. www.zeeuwseconcertzaal.nl Balletstudio Free, dans Locatie: De Mythe in Goes, aanvang: 14.30 uur. www.zeelandtbeaters.nl Wat de zee uitbraakt in Vlissingen, muzi kaal-literaire voorstelling Locatie: Schuttershof in Middelburg, aan vang: 15.30 uur. www.muziekpodiumzee- land.nl The Felicianos, muziek Kleurrijke mix van bluegrass, country en folk. Locatie: De Piek in Vlissingen, aan vang: 16.00 uur. www.depiek.nl Boer wil betere vrouw, toneel Muzikale komedie Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl

de Faam | 2015 | | pagina 22