C s Dagbladbezorger Tc ei Rustauratie Het Station Vlissingen RUNDERKOGELBIEFim 1Ï9 KALKOENFILET ioogrO.89 Middelburg en Arnemuiden 47,50 GOES I KAMPERFOELIESTRAAT 85 I K OP MABÖS.NL 14 VRIJDAG 3 APRIL ZATERDAG 4 APRIL ZONDAG 5 APRIL 3-gangen keuzemenu met aperitief, amuse en koffie of thee compleet.1 WeGeNeR Media Meer bereiken. Met Wegener Reclames geldig t/m zaterdag IGROOTHANDELSKORTING i 1.50 bij afname van 3kg per vers vleessoort exd. reclames I Prijs- en tekstfouten voorbehouden Ma Aa bijï gel gaa op zijr hec De Ma vrij bur dag van mei reti is, U 1 naa leu] het Liei Buit ziek reis gen Opc Zeel Suil Goet stuk treki rugk tegrc nog bemi steil: Dam geze] delbi heel Een Elk vra dez Det Bee naa de vrij van dag De hee Het naa uit) voo: woe Ziei De Faam woensdag 1 april 2015 40 ZEEUWSEPODIA Diederik van Vleuten staat op zaterdag 4 april in Schouwburg Middelburg. De toneelvoorstelling 'Zadelpijn en Ander Damesleed' wordt op zaterdag 4 april in het Minitheater in Middel burg gespeeld. Op zondag 4 april is er een Vinyl- beurs met een optreden van John Henry The Fellow Associates in De Piek in Vlissingen. Martijn Koning met 'Koning Chaos', cabaret In de tweede avondvullende voorstelling van Martijn Koning staat chaos centraal. De chaos in de wereld om hem heen, maar vooral de chaos in zijn hoofd. Martijn is. hyper, soms knettergek, maar bovenal ontzettend chaotisch. Dit zorgt voor een hilarische voorstelling die iedere keer weer helemaal anders is. Martijn Koning speelt niet Koning Chaos, hij is Koning Chaos. Locatie: Stadsschouwburg Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Diederik van Vleuten met 'Daar werd wat groots verricht', cabaret Zelden werd een solodebuut zo unaniem geprezen. Op dringend verzoek herneemt theatermaker Diederik van Vleuten zijn monumentale en aangrijpende vertelling over de val van Nederlands-Indië. Diederik van Vleuten voert u mee door het veelbewogen leven van zijn oudoom Jan, de planter die de Tweede Wereldoorlog in Azië op zich af ziet komen. Een verhaal van opkomst en ondergang, nederlaag en overwinning tegen de achtergrond van de Japanse bezetting van Nederlands-Indië en alles wat daarna nog kwam. Locatie: Stadsschouwburg Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Zadelpijn en ander Damesleed Een groep fietsende vrouwen van onbestemde leeftijd neemt het publiek mee naar de Sancerre-streek voor een enerverende wielerweek. Daar, in het stroomgebied van de Loire, wordt het mini-peloton verscheurd door verstoorde onderlingeverhoudingen.Deooitzohechte vertrouwensband van de groep vertoont al gauw de eerste barstjes. Onder die rimpels blijken de dames toch ook saamhorig en zijn er eveneens veel overeenkomsten. Wat hen bindt is het verlangen naar wat had kunnen zijn, het geluk dat ze denken te bezitten, maar wat soms ver te zoeken is. Gelukkig leidt dat ook tot veel hilariteit en komische confrontaties. Kortom een theaterstuk dat het publiek zeker geen Zadelpijn zal bezorgen. Vanwege de grote belangstelling is een extra voorstelling ingelast op 10 april. Locatie: Minitheater in Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.middelburgsminitheater.nl Bender, muziek Een Haarlems trio dat zich op elk podium een plaats weet. De bedenker van de Nederlandstalige liedjes Bert Vissers zingt ze ook; hij had die behoefte al lange tijd maar samen met Bak en Caspers is dat er toch van gekomen. Tekstueel heeft hij zijn inspiratie van Chrispijn, Vermeulen, Brei en Shaffy. De liedjes passen naadloos in de categorie kleinkunst. De tekst van het lied is sober en krachtig en straalt een rust uit die het best tot zijn recht komt in intieme ruimtes met luisterpubliek. De rauw:hese en zware stem stem van Vissers laat de liedjes geeft de liedjes nog meer gewicht. Liefde, onzekerheid en bepaalde angsten zijn een terugkerend thema. De summiere begeleiding van gitaar en contrabas onderstrepen de eenvoud van dit mooie repertoire. Locatie: RazZmatazz in Oost-Souburg, aanvang: 20.30 uur. www.razzmatazz.nl Rolr Joost de Lange Experience Zeeuwse rock is wat de klok slaat tijdens deze moddervette doublé bill. Raiders of the Lost Rock is dé rockcoverband van Zeeland en omstreden. Met vuige licks, brute baslijnen en vette vocals zetten de heren een gegarandeerd feest neer. Verwacht beestachtige covers van AC/DC, Wolfmother, Van Halen, Alice Cooper, ZZ Top en meer. De Joost de Lange Experience is de band rond Joost de Lange die hij in 2010 oprichtte. Eerder speelde hij in Yes You Did, waarmee hij de Zeeuwse Popprijs won. Met deze Experience zet Joost samen met Ramses Donvil en Mitchell Goor een stevige show neer met een indrukwekkende mix van eigen werk en covers van Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan en Gary Moore.' Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 21.30 uur. www.despotmiddelburg.nl Vinylbeurs met John Henry The Fellow Associates Zoals gewoonlijk op zondagmiddag speelt er een lekker bandje. Maarbovendien vindt er de hele middag een vinylbeurs plaats. Alle stijlen, stromingen en genres; als het op vinyl staat kun je het hier tegenkomen. En om 16.00 uur tikken John Henry the Fellow Associates af. De muziek van John Henry is duidelijk geïnspireerd door artiesten en bands als Tom Petty en Bruce Springsteen. Maar ook invloeden van artiesten als Ryan Adams, The Jayhawks zijn hoorbaar. Terwijl hij gebruik maakt van de akoestische of elektrische gitaar en soms de mondharmonica, probeert John Henry duidelijk liedjes te schrijven die in je hoofd blijven hangen. Liedjes over universele liefde, trouw, maar ook spijt en wanhoop. Shows van John Henry worden hierdoor vaak bijzonder en verrassend intiem. Gratis entree. Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang: 14.00 uur. www.depiek.nl Ellen Shae, singer/songwriter Muziek is emotie en moet vanuit je hart komen. Singer/ songwriter Ellen Shae haalt voor het schrijven van muziek en teksten, inspiratie uit alles wat ze om haar heen ziet en geeft hier een eigen interpretatie aan. De liedjes waaieren uiteen van Folk via Country, naar Americana en Blues. Begin 2014 bracht ze haar debuutalbum 'My Window' uit welke met lof werd ontvangen en gedraaid wordt door verschillende radiostations. Locatie: Restaurant Z&C in Middelburg, aanvang: 15.00 uur. www.zencmiddelburg.nl O www.de-faam.nl De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen. Wat staat er tegenover? Een prima vergoeding. Gratis de PZC lezen. Vele extra's. Uitstekend te combineren met andere bezigheden. Ga naar www.bezorgers.nl vpor meer informatie. Direct aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710

de Faam | 2015 | | pagina 60