Flaneren in Californian streetstyle Aussie Soles Mooie huid, wimpers en mond Wees lief (voor je haar) Lciite en zomer '2015 beloven een waai* scala aan multifunctionele badkleding* Natuurlijk kun je er mee naar het strand en het zwembad, maar flaneren kun jeer ook mee. Mits je goed mixt en matcht! Met de mondaine badpakken van Blomstkun je eindeloos combineren ir-^ Kinderen Voor een vertederende look! Verlegde aandacht naar je ogen ws y Pmu-Ni Wees lief voor je haar. bijvoorbeeld met lichte shampoos. Lang leve de Cali- fornische leefstijl. Loshangende tops zijn goed te combi neren met een bad pak, bikinibroekje of short. Met een diepe v-hals ben je zowel sexy als elegant. Show it. Voor vrouwen in alle leeftijdscatego rieën die vooral van goed zittende bad kleding houden, is er een groot aan bod aan bikini's en badpakken met een sportieve 'touch'. Voor mannen leeft vaak nog het vooroordeel dat zij minder keus zouden hebben, maar niets is minder waar. Er zijn zoveel modellen zwemslips, -boxers en -shorts, dat het nog moeilijk kan zijn een keuze te maken. De zwemslip heeft geen pijpjes en sluit strak aan het lichaam aan. De zwemboxer is een nauwsluitend of iets losser model, maar dan met korte pijpjes. Het zwemshort is een wijd model, met korte of lange pijpen. Meestal niet langer dan .tot net boven de knie. Een zwemshort draag je natuurlijk ook gewoon als vrijetijdsbroek. Zwemkleding is voor kinderen niet minder belangrijk. Vooral omdat zij bij lekker weer vaker rond ravotten in badkleding met een t-shirtje, maar ook omdat ze zwemles hebben. Op zwemkleding voor kinderen zie je heel veel leuke prints. Grote prints sieren dit seizoen ook veel volwassen badpakken, bikini's en zwemshorts. Mixen en matchen met badkleding is een feest. Esprit is daarom voor 2015 een nieuw stijlavon- tuur aangegaan met Caroline Blomst, fotografe, streetstyle expert en een van de meest toonaan gevende Zweedse modebloggers. Blomst is mede-oprichter en eigenaar van het multimedia mode-imperium Carolinesmode.com/Stockholm Streetstyle. Ze verkent nieuwe grenzen en brengt haar inspirerende Stockholm streets tyle naar de kust. De focus ligt bij de nieuwe collectie vooral op een goede pasvorm, in i aansprekende, no-nonsens stijlen, geschikt voor alle figuren en lichaamstypes. De collec- tie bestaat uit bikinibroekjes en haltertops, van ultra-eenvoudig tot gedetailleerd met kant of ruches. Haar mondaine, eendelige bad pakken kunnen gecombineerd worden met favoriete kledingitems, zoals een short, rok of rokje. Hetzelfde geldt voor de gemakkelijke tuniektops en sarongs. De opvallende dessins zijn er in zandkleurige kie zelprint of in minimalistische tweekleurige motieven met zwart, ivoor, donker grijs en hemelsblauw. Het gebruikte materiaal is ultra-licht, ondoorzichtig en tegelijk sneldrogend voor ultiem draagcomfort. Voor een speciale, persoonlijke Blomst touch is elke bikini of badpak voorzien van een kleine ster of een hart vormige decoratie, geïnspireerd op de tattoos die ze zelf op beide polsen draagt. Draag je voor hot eerst Aussie Soles, dan wordt deze Australische 'teeiislipper- uit-één-stuk', ongetwijfeld meteen een van je favorie ten. Sinds de lancering van het merk in Europa, groeit de schare fans die bewust hun voeten de juiste zorg, ondersteuning én coole look w illen geven. Behalve een aantal felle kleuren, zijn het de neutrale kleuren w it, stone, zwart en chocolate die gestaag de wereld van welIness veroveren. Want behalve oen fijne, behaaglijke badjas geeft de ju iste sl ippor net dat extra stukje puurheid <'ii natuurlijkheid, die je ont spannende wel I nesslx'lev i ng onvergetelijk maakt. Aussie Soles teenslippers hebben een comfortabel voetbed en zachte zool, waardoor je voeten in een vochtige wel I nessomge ving als sauna en zwembad toch een goede grip hebben en veilig aanvoelen, liet is alsof je op blote voeten l<x>pt! De ultieme ontspanning dus. www.aussiesoles.nl Niets maakt je zo aantrekkelijk als een naturel uiterlijk. Alsof je niets hebt hoeven doen om er stralend uit te zien. Veel valt of staat bij je huid. Een niet al te heftig kleurtje doet al won deren. Liefst ontstaan doordat je veel buiten bent. Uren bakken is niet verstandig en geeft vaak een al te heftig effect. Wat je wel kunt doen is je huid vertroetelen. Zonder agressieve middeltjes. Daarmee bereik je het tegenovergestelde van wat je wilt. Bovendien kunnen agressieve producten schade aanrichten aan de kleine haarvaatjes en op den duur couperose veroorzaken. De bijna mascaraloze make-uptrend van vorig jaar heeft maar kort geduurd en was feitelijk alleen bedoeld als statement voor de catwalks. Mascara is helemaal terug, ook voor de zomer! Voor zowel de bovenste als de onderste wimpers. Vooral fraai als je de rest van je make-up heel natuurlijk laat. Koreaanse make-up en skin care zijn inmid dels begrippen in de beauty wereld. Gradiënt lips, de nieuwste liptrend in Korea, komen ook op rasse schreden onze kant op. Je be reikt er een vertederend effect mee en vestigt de aandacht meer op je ogen. Je weet wat dat teweeg kan brengen. Gecombineerd met een mooie huid en sprekende ogen bereik je het grootste effect. Gebruik twee kleuren lippenstift, een nude kleur en een rozerode of oranjerode tint. Breng eerst de nude kleur aan en breng daarop vlekken in een kleurtje aan: Maak je look af met een gloss. Wat geldt voor je huid, geldt niet minder voor je haar. Bijna niets is belangrijker dan goed geknipt haar. Met goed onderhouden haar maak je zelfs zonder make-up en in een gewone jeans een prima eerste indruk. Het maakt jp zelfverzekerder en dat is minstens de helft van het verhaal. Een goede kapper hoeft niet exorbitant duur te zijn. Je moet alleen even wat 'research' doen. Een goede match met je kapper is goud waard. Wees dus zuinig op de stylist die je helemaal begrijpt. Ook zonder kortingsbon! Dat scheelt je op termijn geld én een berg frustratie! Het knippen en onderhouden van je haar is een pro ces. Het is dan ook belangrijk dat je je haar ook zelf goed behandelt. Kies lichte shampoos met ingredi ënten als keratine, ginkgo biloba-extract en biotine. Ook bij drogisterijketens hebben ze vaak prima eigenmerkpro ducten waar hetzelfde in zit als in de producten die de celebs aanprijzen. Wees ook buiten de verzorgingsbeurten lief voor je haar. Ga dus niet te lang met je haar in zout water en spoel het daarna direct goed uit. In de lente -en zomer moet je haar zo natuurlijk mogelijk vallen. Vermijd ingewikkelde kapsels waar je de stijltang voor nodig hebt. Een haarmasker van levertraan doet wonderen en verzacht je haar beter dan welke conditioner ook. Laat de walvistranen wel minstens een uurtje inwerken.

de Faam | 2015 | | pagina 51