Singel 6, Domburg Advertorial Dinsdag 10 maart opende Albert Heijn een nieuwe winkel aan de Singel 6 in Domburg. Het was er al snel gezellig druk - en niet alleen omdat er veel voordeel te behalen was. De winkel is ruim en overzichtelijk van opzet en ademt een prettige sfeer. De nadruk van het assortiment ligt op verse producten uit alle windstreken en die zijn dan ook goed vertegenwoordigd. Kortom, zeker de moeite waard om even te gaan kijken. Hieronder leest u de reacties op de nieuwe supermarkt. "Leuk om iedereen weer te zien." Medewerkers van de ClOOO zijn nu aan de slag bij de Albert Heijn. Zoals Ineke van de vleeswarenafdeling. Willem begroet haar hartelijk. "Ik vind het erg leuk om Ineke en haar collega's weer te zien. Daardoor voelt de nieuwe winkel meteen vertrouwd aan", verklaart hij. Ineke laat hem het assortiment vleeswaren zien. Ook vertelt ze iets over alle nieuwe producten op haar afdeling. Willem luistert en kiest vervolgens voor een paté. "Als Ineke zegt dat het lekker is, dan is het lekker", lacht hij. "Meer ruimte en heerlijk brood." De belangstelling voor de opening van de nieuwe supermarkt is groot. Het is er druk, heel druk. Ook Edward wil graag weten wat de Albert Heijn hem allemaal te bieden heeft en is daarom al snel in de winkel te vinden. Tijdens het boodschappen doen wordt hij steeds enthousiaster. "Dit is echt een geweldige verbetering. De supermarkt is veel ruimer dan eerst en ze verkopen er heerlijk brood", zegt hij. "Wat ik ook prettig vind, is dat ik hier elke dag tot acht uur 's avonds boodschappen kan.doen." "Zo'n 175 blauwe ballonnen." De Albert Heijn hield een gezellig openingsfeestje. Daarbij waren veel kinderen uit Domburg en omgeving aanwezig. Zo'n 175 deden mee aan de ballonnenwedstrijd. Om 16.00 uur lieten zij allemaal blauwe ballonnen los die voorzien waren van een kaartje met persoonlijke gegevens. Wiens ballon het verste komt, krijgt een cadeaubon van ToysXL. Ook zijn er toegangskaartjes voor het zwembad en de speeltuin te winnen. Over enkele weken maakt de Albert Heijn de winnaars bekend, onder andere op Facebook. "Bedankt voor gratis producten." Ter gelegenheid van de opening had de nieuwe Albert Heijn een ludieke actie georganiseerd. In Dombufg waren 25 speciale blauwe winkelmandjes verstopt. Wie er eentje vond, mocht het komen inwisselen voor een gratis boodschappenpakket ter waarde van 25 euro. Meteen na de opening van de Albert Heijn melden al veel mensen uit Domburg en omgeving zich in de winkel. In ruil voor de gevonden mandjes krijgen zij ieder een bood schappentas vol met gratis producten. "Albert Heijn, bedankt voor deze actie", roepen ze in koor. "Albert Heijn met een Gall Gall." Het pand aan de Singel heeft een metamorfose ondergaan. "Toch is er niet ingrijpend verbouwd omdat we op termijn naar een andere locatie verhuizen", vertelt ondernemer Gertjan de Kok. Tot die tijd kunnen klanten terecht in de Albert Heijn die een gevarieerd assortiment heeft. Er zijn circa 2.000 artikelen meer dan voorheen. Daartoe behoren ook veel biologische producten. "Bovendien zit er in de supermarkt een kleine Gall Gall met een interessant aanbod sterke dranken", aldus Evelien de Kok. "Hier kun je ook voordelig uit zijn." Het eerste bezoek van Marjolein aan de nieuwe Albert Heijn zit erop. Ze heeft samen met haar zoontje Jochem de supermarkt uitgebreid bekeken. Ook hebben ze meteen de gewone dagelijkse boodschappen meegenomen. "Zoals eten voor vanavond en brood voor morgen", vertelt ze. Marjolein heeft voor deze boodschappen hetzelfde betaald als voorheen bij de ClOOO. Dat is precies zoals ze het ook had verwacht. "Ik ben wel vaker bij een Albert Heijn geweest en weet dus dat je daar voordelig uit kunt zijn." Openingstijden Maandag tot en met zaterdag van 08.00 tot 20.00 uur. Feestelijke opening Albert Heijn Domburg.

de Faam | 2015 | | pagina 17