Zorgstroom dichtbij mensen Kom binnen kijken! TOT 25% KORTING ii Programma Veel voordeel met Zorgstroom X-tra m maart Zorgstroom EF Bekijk het overzicht voor alle locaties en activiteiten Hof Klarenbeek Diverse activiteiten Hof 't Seijs Buitenrust Fototentoonstelling ontwikkeling Wellnessruimte Buitenrust en Beleeftuin Nieuw-Sandenburgh Rustenburg 'Rustenburg In Beweging Nieuwsgierig geworden? facebook.com/Zorgstroom ^0 twitter.com/Zorgstroomopi Hoe werkt het? In de Week van Zorg en Welzijn zetten diverse locaties van Zorgstroom op zaterdag 21 maart hun deuren voor u open! U bent van harte welkom om eens binnen te kijken, deel te nemen aan allerlei activiteiten en met medewerkers te spreken. Laat u rondleiden door de huizen en kijk op plekken waar u normaal gesproken niet komt Zo wordt in Rustenburg onder andere de Zwerfboekenkast officieel geopend en pre senteert Buitenrust de Memory Care Kast. In Hof 't Seijs worden wafels gebakken en in zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sanden- burgh kunt u 's middags gratis deelnemen aan een hightea met de bewoners, met daarbij live muziek! Nieuw in het pakket: Zorgvakanties Zorgstroom X-tra biedt in samenwerking met Careyn vakantiereizen aan. De reizen zijn volledig verzorgd en zonder zorgen! Met de X-tra pas kunt u voortaan gebruik maken van het exclusieve aanbod van Careyn vakantiereizen. Heeft u lichte tot middelzware zorg nodig? Dan kunt u genieten van een gezellige vakantie van Careyn, waarbij alle zorg en hulp binnen handbereik is. U kunt kiezen Oniine shoppen met extra korting bij Zorgstroom X-tra Bij ons oniine voordeelprogramma Gerbrandylaan 4F, Middelburg Geopend van 13.30 -17.00 uur Bezichtiging appartement Info over huren bij Woonzorg Nederland Optreden van The Memories Griffioenstraat 40, Middelburg Geopend van 10.00 -16.00 uur Info over welzijnsactiviteiten Inlichtingen over dagverzorging Bezichtiging appartement Bezichtiging zorghotel Verkoop wafels; opbrengst voor de Pluktuin Buitenruststraat 221, Middelburg Geopend van 12.00 -16.00 uur Fototentoonstelling van Verenigingsleven Buitenrust Mandala's kleuren voor kinderen Presentatie Memory Care Kast Presentatie Dagbehandeling Parkinson Kraampje met handgemaakte spulletjes Bloemenkraam van de Boeketterie Het Grand Café is de hele dag geopend Sandenburghlaan 2, Veere Geopend van 13:30 -17:00 uur Tussen 14:00 en 16:00 uur kunt u aanschuiven bij een high tea met de bewoners, met live muziek van Yvonne de Kramer. Deelname is kosteloos. De hele week kunt u kennismaken met het activiteitenaanbod: maandag gymnastiek, dinsdag modeshow met verkoop, woensdag bloemschikken, donderdag gezelschapspelletjes en vrijdag een quiz. Kijk voor de tijden op zorgstroom.nl. Dagbesteding geopend op maandag, woensdag en vrijdag van 10:00 tot 15:30 uur. Vrijlandstaat 28, Middelburg Geopend van 10.00 -12.30 uur en van 13.30 -16.00 uur Info over de verbouwing en rondleidingen Officiële opening Zwerfboekenkast Pianomuziek Martin Dronkers ('s morgens) Filmvertoning over Rustenburg ('s morgens) Gratis handverzorging Informatie over fysiotherapie met Fysiotherapie Dauwendaele/ Middelburg-Zuid Optreden door accordeonist Monty van Belzen ('s middags) Ballroomdansen door Esther Henk ('s middags) Rondkijken op de dagbesteding Uitleg hulpmiddelen/aanpassingen door Medipoint Thuiszorgcentrum Zeeland Kom langs en profiteer nu! Tot 25% KORTING op ons hele assortiment sta-opstoelen en scootmobielen bij inruil van uw oude model. Niets om in te ruilen? U ontvangt alsnog tot 20% korting* Hoe meedoen aan de inruilactie: Kom langs in een van onze winkels Geef aan dat u gebruik wilt maken van de inruilactie Bij afl evering nemen wij uw oude model mee, hier hoeft u verder niets voor te doen Deze actie loopt van 11 maart t/m 15 juni 2015 en is alleen geldig in de Medipoint I Thuiszorgcentrum Zeeland winkel. Badhuisstraat 104, Vlissingen. Heeft u lichte tot middelzware zorg nodig? Dan kunt u genieten van een gezellige vakantie van Careyn, waarbij alle zorg en hulp binnen handbereik is. U kunt kiezen uit diverse arrangementen in populaire hotels in Nederland. Alle reizen worden begeleid door gediplomeerd verpleegkun digen, verzorgenden en een coördinator. Tijdens de uitstapjes is het tempo laag en kunt u uw rollator meenemen. Uiteraard kunt u indien gewenst hulp krijgen bij het aankleden, wassen, steunkousen aan- en uittrekken, bij de toiletgang en andere soorten van verzorging en verpleging. Bel voor meer informatie of voor het aanvragen van een brochure naar 088 -123 99 88 of mail naar keuzepakket@careyn.nl. Vermeld hierbij uw X-tra-lidnummer. Oniine shoppen met extra korting bij Zorgstroom X-tra Bij ons oniine voordeelprogramma xtra.zorgstroom.nl krijgt u 365 dagen per jaar extra korting op uw aankopen bij honderden webshops. Van reizervtot verzekeringen, van kleding tot elektronica, van telecom tot speelgoed.... Noem maar op! Zo bent u altijd voordeliger uit. Wij hebben afspraken gemaakt met de aan gesloten webshops, zoals bol.com. Wanneer u via ons voordeelprogramma uw oniine aankopen doet, wordt een deel van het aan koopbedrag terugbetaald. U betaalt niets extra's,_u krijgt enkel extra korting! Start ook met shoppen via xtra.zorgstroom.nl en bespaar honderden euro's per jaar. Aanmelden Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118 - 684 000. Meer informatie vindt u op www.zorgstroom.nl/voordeelpas.

de Faam | 2015 | | pagina 20