Eén minuut gratis winkelen bij Jumbo I Open Dagen Alkuplus ONDERNEMERS kV- Lentefeest van Lions voor het goede doel i /k OOST-SOUBURG - Vestigings managers Edwin Meijer: "Een actie als waardering voor onze vaste klanten en om het wat aantrekkelijker maken omdat we slecht be reikbaar zijn. Een periode in februari konden kassabon nen vanaf twintig euro met naam en adres in een box in de winkel worden gedaan. Aan het eind hadden we twee bananendozen vol met bonnetjes. Daar zijn de win naars uit getrokken." Drie prijswinnaars zijn aanwezig en wat gespannen voor dit rondje gratis shoppen. Ro mani Weis uit Middelburg is een van hen en zij winkelt niet alleen voor zichzelf: "Maar ook voor de Stichting Anita Help tegen de armoe de in Zeeland." Romani mag als eerste en tijdwaarnemer Hans Bos (Jumbo) loopt- en helpt een handje mee. Van alle artikelen mag er één in de winkelwagen, genees middelen en tabaksproduc ten zijn uitgezonderd. Ro mani maakt een snelle run en scoort ter waarde van 140 euro. De tweede kandidaat is Remon van Geersdaele uit Oost-Souburg en hij laat er geen gras over groeien. In hoog tempo laadt hij voor 294 euro in zijn kar. Bo venop troont een grote cho colade paashaas: "Voor de kinderen", glundert hij. Dan is het de beurt aan Marike de Rijke uit Oost-Souburg, die eindigt met een gezellige en praktisch gevulde win- kelkar voor 162 euro. Aan de kassa is totaal voor zeshonderd euro gescand, winst voor de klant, schade voor Jumbo", lacht Edwin Meijer. Jumbo is zeven da gen per week geopend, vrij parkeren. MaRo Curatoren Verkoop, een sterk alternatief VL1SSINGEN - Eén van de suc cespijlers van Vlissingen is het gevarieerde winkelaan bod van het geheel. Wonen en andere leefstijlzaken gaan hier hand-in-hand én voor elk budget. MaRo Curatoren Verkoop BV hanteert in dit verband een ijzersterke for mule, waar het gaat om zeer spectaculaire prijzen. MaRo Curatoren Verkoop richt zich daarbij op de meu belen en Oosterse handge knoopte tapijten. Directeur Albert van Dijkbeschikt over vijftig jaar ervaring in de in- en verkoop van Oosterse ta pijten, en kan na allang de pensioengerechtigde leeftijd gepasseerd te hebben nog vol enthousiasme vertellen over de unieke werkwijze. "We zijn actief op meerdere fronten. Zo selecteren wij faillissementspartijen voor onze vestiging in Vlissin gen. Daarnaast fungeren wij als een soort tussenstation tussen curator en andere zakelijke partners, die hun bedrijven willen of moeten verkopen." In de zaak van MaRo Cu ratoren Verkoop vindt u al tijd een een breed scala aan meubelen en Oosterse tapij ten in allerlei variaties en maatvoeringen. Alles wordt verkocht met één jaar garan tie. Openingstijden: Ma t/m vrij 10-18 uur, za 10-17 uur en zo 12-17 uur. Maro Cura toren Verkoop is gevestigd aan de President Roosevelt- laan 772 in Vlissingen. VLISSINGEN - Lions Club Vlis singen houdt zaterdag 18 april vanaf 21.00 uur in het Arsenaal voor de 32ste keer het befaamde Lions Len tefeest. Met de opbrengst wordt een groot aantal, voornamelijk Zeeuwse, goe de doelen gesteund. Het Lentefeest is voor pu bliek toegankelijk mid dels entree tickets die via lionslentefeest.nl te bestel len zijn. Maurice Buijs, voorzitter van de Lentefeest commissie: "De opbrengst komt altijd op de juiste plaats terecht. Wij hopen in totaal vijftienhonderd kaar ten te verkopen. Sponsoren namen er al zeshonderd af en in de vrije verkoop komen er nog wel duizend bij." Op het Lentefeest treden in zes zalen artiesten op met elke zaal een eigen genre. In de Caroussel, het hoofd podium, de BigBand Swing Affair, en ook de Huisband Vrienden van Zeeland Live. Daarnaast is een aantal bands, waaronder Grand Pa Nick, Marion van Nieu- wenhuijzen en Free Kicks met succes samengevoegd. Zij maken een avondvul lend programma. Hierbij ook een optreden van Niels Geusebroek. Robbert Adri- aanssen, commissielid en bestuurslid Lions Club: "Het Vooronder, restaurant, wordt omgebouwd tot een club met een bekende dj uit het Hardstyle-House gen re. In de Snookerzaal Cue Action, een Amsterdamse meezingavond met hossen en deinen. In de Toren komt een stand-up comedian en de Onderwaterwereld wordt een lounge met dj Roy van Belzen en Jorge Perin, be kend van het locale circuit." 6 T/M 3 l MAART Vrijdag 27 en zaterdag 28 maart KUNSTSTOF KOZIJNEN, DEUREN, SCHUIFPUIEN, DAKKAPELLEN EN TERRASOVERKAPPINGEN Alkuplus ontdekkingscentrum Middelburg C www.de-faam.nl Remon van Geersdaele, Romani Weis en Marike de Rijke mochten een minuut gratis winkelen. Links Edwin Meijer. Foto: Leon Janssens De Faam woensdag 11 maart 2015 16 Vorige week dinsdag konden drie klanten één minuut gratis winkelen bij Jumbo Supermarkt in Oost-Souburg. Zij waren de winnaars van een actie die door Jumbo Oost-Souburg was opgezet wegens de werk zaamheden en het daardoor afgesloten zijn van de Burge meester Stemerdinglaan. door Leon Janssens O Jumbo Supermarkt Oranjeplein 72, Oost- Souburg, 0118-480160 www.jumbo.com door Leon Janssens Zaterdag 18 april is het weer Lentefeest in het Arsenaal, een benefiet van Lions Club Vlissingen. Foto: PR HEEL.VEEL voorjaars VOORDEEL Hm DEEL 'Klarinetweg 5, 4337 RB Middelburg Tel. 0118- 628 707 Middelburg@alkuplus.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09:30 - 1 8:00 uur. Za 09:30 - 16:00 uur www.alkuplus.nl Meer kennis, meer keuze

de Faam | 2015 | | pagina 16