voor Prijsvraag Landlust Zadelpijn: vrouwelijke Tour-proloog in het A/liddelburgs Theater Bijzondere muziekproducties op onze podia Maart aanbieding: MAANDMENU MAART MAANDMENU MAART 'Zadelpijn en ander dames leed'. de nieuwe productie van het Middelburgs Thea ter. is een mengelmoes van disciplines. Spel, regie, pos ter, (een deel van de) muziek en de trailer zijn van eigen makelij. Zadelpijn is een 'schurende komedie' die de soms harde dagelijkse wer kelijkheid op kolderieke wij ze laat zien. Zeven vrouwen van onbestemde leeftijd be leven een onverwacht hef tige fietsweek in Frankrijk. Dan is er ook een achtste vrouw: de bedrogen echtge note en een man, die in al lerlei hoedanigheden voorbij trekt. Zadelpijn speelt zich af tijdens een fietsvakantie OiUAJU^. jfrjgHfc Restaurant De Meerkoet" in de Sancerre-streek. Daar, in het stroomgebied van de Loire, wordt het mini-pe loton verscheurd door ver stoorde onderlinge verhou dingen. De ooit zo hechte vertrouwensband van de groep vertoont al gauw de eerste barstjes. Onder die rimpels blijken de dames toch ook saamhorig en zijn er eveneens veel overeen komsten. Het gevecht met de aftakeling, het overeind houden van de eigen relatie en het gezin én de confron tatie met de eindigheid van het leven; het zijn allemaal zaken die de vrouwen be zighouden. Waar de één nog worstelt met het trauma van een overleden echtgenoot, hebben anderen zich gestort in buitenechtelijke affaires. Escapades die soms dichter bij huis zijn dan gedacht. Dan is er ook nog de strijd met een ongeneeslijke ziek te en dat staat weer in schril contrast met gedeelde inti miteiten en de constatering van een seksloos huwelijk. Wat hen bindt is het verlan gen naar wat had kunnen zijn, het geluk dat ze denken te bezitten, maar wat soms ver te zoeken is. Gelukkig leidt dat ook tot veel hilari teit en komische confronta ties. Kortom een theaterstuk dat het publiek zeker geefi Zadelpijn zal bezorgen. Lauwwarme Tonijn op toast Carpaccio van Rosbief Bouillon met kervel Lichtgebonden Knoflooksoep Gemarineerde Pangasiusfüet gevuld met groenten of Diamanthaas met pepersaus Bananencrème soesjes met toffeesaus LOKAAL NIEUWS Uw vermelding op Zeeuwse Podia Deze uitpagina biedt een selectie van concerten en theatervoorstellingen. Er is ook een website en een Fa- cebook-pagina van Zeeuwse Podia. Wilt u als culturele organisatie een evenement, concert of theatervoorstel ling op Zeeuwse Podia vermeld zien, ga dan naar http://zeeuwsepodia.nl/ voeg-een-voorstelling-toe/ en vul alle velden in. De in formatie verschijnt vervol gens wat later op Zeeuwse Podia. U kunt uw voorstel lingen ook op Facebook la ten plaatsen. Stuur dan een e-mail naar zeeuwsepodia@ outlook.com met de details van de voorstelling en een foto van goede kwaliteit. Softijs met boerenjongens In De Sprienke in Goes is woensdag een bijzonder muziekproject t.g.v. de cul turele samenwerking tussen Nederland en Vlaanderen, Ricciotti zonder grenzen (foto). Op vrijdag kunt u terecht in de Zeeuwse Con certzaal Middelburg waar pianist Ralph van Raat 'The Koln Concert' speelt van Keith Jarrett. Uniek wordt ook de concertuitvoering van het beroemde oratori um Messiah van Handel in de St. Jacobskerk Vlissingen a.s. zaterdag met ruim 260 koor-en orkestleden en 4 ge renommeerde solisten. Tot slot uw bijzondere aandacht voor het Ensemble Gilles Binchois, een top-ensemble op het terrein van oude mu ziek. Zondag spelen zij in de St. Jacobskerk Vlissingen 'de Cantigas de Santa Maria', één van de boeiendste wer ken uit de middeleeuwen. Italiaans genieten op de Kaai in Veere Jf Zonnig terras met uitzicht op het Veerse meer Pizza's, pasta's en andere Italiaanse specialiteiten Ook afhalen is mogelijk 161a Kaai 2914351 AA Veere www.1611.nl info@1611.nl Tel. 0118-502867 KJ wvvw.facebook.com/restauranti6n De 2e pizza gratis* in maart op dinsdag woensdag, donderdag en vrijdag. Culinaire verwennerij Lounge bar Uitgebreide menukaart Nostalgische boerderij Terras Landelijke omgeving diner lunch high tea feesten en partijen lounge bar terras Probeer ook eens onze binnen-BBO' kMphwkweg 31 Wolphdarttdijk 11 0113-58603S De Faam woensdag 4 maart 2015 15 Het toneelstuk 'Zadelpijn en ander damesleed' gaat in premiere op zaterdag 7 maart in het Minitheater in Middelburg. Landlustweg 1Nieuwdorp 0113 - 61 25 89 info@landlust.nl EgSiiL "La Bonne Au berge Biggekerksestraat 3 Koudekerke Tel. 0II8 - 55 I5 26 Restaurant, Paviljoen Salade met huisbereid gemarineerd buikspek en een chutney van rode ui of Salade met fruits de mèr, forelmousse en gerookte zalm Roodbaarsfilet met een saus van gele paprika of Kalfsvlees "Saltimbocca" (met salie en gerookte ham) Mango-bavarois met vers fruit en sorbetijs Wegens succes verlengd, ons jubileum-verrassingsmenu van 4 gangen (keuze vis of vlees) voor 19,95 op woensdag, donderdag en zondag (m.u.v. eerste Paasdag en 22 maart) (voorjaarsmenu zie www.labonneauberge.nl) Maandag en dinsdag gesloten De keuken is geopend van 11.00 tot 20.00 uur WWW.ZÉÉUWSIPOOIA.NL 'Alleen geldig tegen inlevering van deze bon, de goedkoopste pizza is gratis

de Faam | 2015 | | pagina 15