Gezondheidscentrum Mortiere houdt Open Dag MegaComfort, comfortabel welzijn in Oost-! ONDERNEMERS Het Hulppunt kan uw lichtpunt zijn Lancering Zorgbeleving De Blauwe Vlinder Jarig M2 Makelaars trakteert Multi Systeem Therapie komt naarJuvent ÜP I JM» ék ^9HT¥' II arduin 5 www.de-faam.nl De Faam woensdag 25 februari 2015 29 Met de opening op februari van Gezondheidscentrum Mortiere in het voormalige ROC-gebouw zijn drie disciplines onder één dak een feit. MIDDELBURG - Het gezond heidscen trum Mor tiere is een initiatief van huisartsen praktijk De Dolfijn, fy siotherapie PMC In Ba lans en Hallux Podothefa- pie. Ook de medische dienst van Arduin is er gevestigd. De initiatiefnemers werkten al jaren samen in een tijdelij ke huisvesting in de Mortie re. Deze nieuwe huisvesting is een ruimte die aansluit bij hun wensen. Fysiotherapie PMC In Balans, huisartsen praktijk De Dolfijn en Hal lux Podotherapie zorgen zo voor een optimale samen werking en doorverwijzing wanneer dit nodig is. PMC In Balans biedt alle specialisaties binnen de fysiotherapie: manuele therapie, bekkentherapie, kinderfysiotherapie, onco- Guido Barentsen en Sandy Westerhof bij de hoofdingang van Gezondheidscentrum Mortiere Middelburg. Foto: Leon Janssens logie fysiotherapie maar ook acupunctuur. Er wor den groepsbehandelingen verzorgd voor mensen met COPD, reuma en oncologi sche aandoeningen (kan ker). Ook de Poliklinische Revalidatie geneeskunde (OCA revalidatie) is hier naar toe verhuisd. Binnen Hallux Franchise is Sandy Westerhof sinds mei 2010 als zelfstandige podo- therapeut actief. Op de nieu we locatie is het mogelijk de volledige uitrusting van apparatuur voor een goede podopraktijk te waarborgen. Ook voor uitgebreide loop analyse komen er meer mo gelijkheden. Dat geldt mede voor het direct verrichten van onder meer zooirepara ties door de inrichting van een werkplaats podothera pie. Vrijdag 27 februari is er een Open Dag van 17.00- 19.00 uur; gratis parkeren. C Huisartsenpraktijk De Dolfijn, artsen: de heer en mevrouw Den Doelder, mevrouw Greeven, 0118- 606666, tevens praktijk op Korte Burg 3. O PMC In Balans, fysiotherapie en revalidatie 0118-461897. www.pmcinbalans.nl O Hallux Podotherapie, Sandy Westerhof, 088-1160476 podotherapiehallux.nl VLISSINGEN - Op 1 maart 2005 openden Marco en Martin hun eigen makelaarskantoor aan de Paul Krugerstraat 9 in Vlissingen. Nu, tien jaar later, kijken ze" terug op een geslaagde periode. "Eigen lijk hebben we nooit zonder werk gezeten", blikt Marco terug. "We zijn zelfs de crisis goed doorgekomen, omdat er huizen in verkoop kwa men voor zulke lage prijzen dat ze voor meer mensen be schikbaar werden." Inmiddels doen ze het werk niet meer alleen. "Dat zou nu niet meer kunnen. We zijn blij met ons team dat ook is uitgebreid met een kantoor in Goes. Eigenlijk kun je zeggen dat we hierdoor heel Zeeland als ons werkgebied kunnen beschouwen. Er is altijd een kantoor in de buurt." Dat de zaken goed gaan be wijst wel het recordaantal verkochte woningen in 2014: 227 stuks. "We besteden veel aandacht aan de pro motie van de woning door bijvoorbeeld professionele fotografie en interactieve plattegronden. We vinden klantvriendelijkheid heel belangrijk. Iedereen die in dit jaar een opdracht bij ons plaatst, krijgt een cadeau. Elke kwartaal iets nieuws. En de vrienden van onze facebookpagina maken ook aan het eind van het kwar taal kans op dezelfde prijs." O www.10jaarm2.nl VLISSINGEN - Sarina Tolen begon 18 februari Het Hulp- punt vanuit Goes voor Wal cheren, de Bevelanden en Brabant samen met haar zus Angela, administratie, en Adriaan van den Berge, haar rechterhand. "Hij werkt met hart en ziel mee en heeft betrokkenheid bij de proble men van onze cliënten." Sarina heeft veel levenser varing en kan geen onrecht zien. "Dat loopt als een rode draad door mijn leven. Ik ben een type dat zichzelf altijd wegcijfert voor een an der. De kracht en de helpen de hand bieden vanuit mijn geloof. Ik kom uit een groot gezin van zeven meisjes en drie jongens. Voor mijn moeder heb ik veel man telzorg gedaan en ook voor mijn vader die in een zor ginstelling verbleef. Ik was het middelste kind en moest alles regelen voor ons gezin. Mijn eerste baan was bij ver zorgingstehuis Ter Reede in Vlissingen. Na mijn hu welijk met een Turkse man zette ik mij in voor vreem delingen. Ik zette Advies- en bemiddelingsbureau In terland op, kreeg een flinke dosis ervaring en een groot netwerk. Met Het Hulppunt werk ik onafhankelijk en als ik een hulpvraag voor gelegd krijg trek ik alfes uit de kast. Mensen die hulp zoeken worden opgejaagd, belogen en bedrogen, van het kastje naar de muur ge stuurd. Mensen weten niet wat te doen. Geen wonder dat zelfdoding vaak voor komt. Mensen kunnen altijd bij mij terecht, ieder uur van de dag." w Het Hulppunt, Industriestraat 14c, Goes, 0113-760043 of 0653908909 www.hethulppunt.nl Angela en Sarina Tolen en Adriaan van den Berge: "Bij Het Hulppunt kunnen mensen altijd terecht." Foto: Leon Janssens OOST-SOUBURG - Met Me- gaComfort is Oost-Sou burg vrijdag een nieuwe winkel rijker. Megabed is ruim twintig jaar een be kende beddenspeciaalzaak in Oost-Souburg. Onlangs werd het assortiment uitge breid met comfort- en sta- op-stoelen. Een nieuwe uit daging voor het bedrijf, dus besloten Jim, Ralph en Chris Hanraads MegaComfort te openen. "Met deze nieuwe winkel bieden wij onze klanten een groter aanbod in stoelen aan. Tevens komen daar mobiliteitsproducten en zorghulpmiddelen bij. Met een showroom van 230 vierkante meter zijn wij er van overtuigd de klant een totaalpakket te kunnen bie den", zegt Chris Hanraads. "Wij hanteren hier dezelfde formule als bij MegaBed: 'Veel kwaliteit voor weinig geld'. Comfort hoeft niet duur te zijn." Rollators, openingsaanbie ding vanaf 39 euro, die ge monteerd en afgesteld wor den. "In rollators zijn er veel •mogelijkheden qua model en uitvoering", weet Jim Han raads, bedrijfsleider. "Com fort voor de gebruiker staat altijd voorop. Dat geldt ook voor de elektrische sta-op stoelen, honderd euro inruil als openingsaanbieding, die beginnen vanaf 495 euro. Ook te leveren met accu, bekleding in stof of leer, maatwerkstoelen, allemaal mogelijk bij MegaComfort. Ook als je niets mankeert kan een sta-op-stoel comfor tabel zijn." In de showroom een aantal scootmobielen met stan daard twee jaar extra ser vice voor de klant. Ook seni orenbedden inclusief 7-zone matras en een dubbele elek trische lattenbodem voor 799 euro, thuisbezorgd en geïnstalleerd. Vrij parkeren, maandag ge sloten. MIDDELBURG - Per januari is het zorgaanbod van Juvent uitgebreid met MST (Multi Systeem Therapie). Voor heen werd MST aangebo den door de Viersprong, specialist in persoonlijk heid, gedrag en gezin. Met de overgang komen ook vier medewerkers van de Vier sprong mee naar Juvent. Hiermee krijgt Juvent er een kwalitatief hoogwaardig product in de portefeuille bij als dé jeugd- en opvoed- specialist van Zeeland. Antisociaal MST is een intensieve vorm van behandeling voor jon geren tussen de twaalf en achttien jaar met complexe gedragsproblemen en vaak delinquent gedrag waardoor uithuisplaatsing dreigt. Veelal is dat een plaatsing in een justitiële jeugdinrich ting of een gesloten jeugd zorg plus-instelling. Bij MST bezoekt de behandelaar het gezin meerdere malen per week in de thuissituatie en verzorgt 24 uur per dag be reikbaarheid. Uitgangspunt van MST is dat het antiso ciaal gedrag van de jongere meerdere oorzaken tegelijk heeft: kenmerken van de jongere zelf, maar ook het gezin, de vriendengroep, de school en de buurt spelen een rol. Daarom wordt de omgeving van jongere bij de behandeling betrokken. De behandeling duurt vijf maanden, maximaal zes. Op zaterdag 28 februari lanceert Gedeputeerde Ben de Reu de nieuwe organisatie 'Zorgbeleving De Blauwe Vlinder' in de Vlindertuin te Kwadendamme. VLISSINGEN - De lancering is om 13.30 uur met aanslui tend om 14.00 uur een op treden van balletschool Isa- belle Zwaan uit Vlissingen. Zorgbeleving De Blauwe Vlinder biedt niet-medi- sche zorg aan onder andere ouderen in Zeeland. Deze zorg bestaat uit bijvoor beeld huishoudelijke hulp, persoonlijke ondersteuning en gezelschap. "Het vinden van een juiste klik tussen zorggever en zorgnemer is essentieel stellen Patrick en Madhu Brunner, initiatief nemers van Zorgbeleving De Blauwe Vlinder." Ou deren in Zeeland kunnen contact opnemen met Zorg beleving De Blauwe Vlinder als zij in aanmerking willen komen voor niet-medische zorg. Vervolgens zoekt Zorg beleving De Blauwe Vlinder de zorggever die aansluit op de wensen van de zorgne mer. Deze zorggevers kun nen zich zelf aanmelden bij Zorgbeleving De Blauwe Vlinder. Zorgbeleving De Blauwe Vlinder is gevestigd in Vlissingen. Zorgbeleving De Blauwe Vlinder streeft er naar via haar diensten de druk op onder meer de familie te verlagen. Op deze manier kan men optimaal genieten van de mooie momenten sa men. O Meer informatie over is te vinden via www.zorg belevingdeblauwevlinder.nl Zorgbeleving De Blauwe Vlinder biedt niet-medische zorg aan onder andere ouderen in Zeeland. Foto: PR "dheidsc, O.. D» Dolfijn IN BALANS «SS Z drtv» Bedrijfsleider Jim Hanraads: "Scootmobielen met standaard twee jaar extra service voor de klant." MegaComfort, tel. 0118-436046 en www.megacomfort.eu Tekst en foto: Leon Janssens

de Faam | 2015 | | pagina 37