Auris TS maalt niet om strengere regels TOYOTA IWat een voordeel!! 4k 1 De Jonge €1.329,-* Auris i"*€ 1.973,-* Aygo "€1.581 •mmi €1.581,-* BPM-voordeel verlengd tot 1 maart 2015! d~ Hoe lang nog is de vraag, want ongetwijfeld zullen andere merken aan hun motoren en C02-uitstoot gaan sleutelen om zo weer de zakelijke rijder te beko ren. Maar tot het zo ver is, is de Auris Touring gports Hybrid een sterke troef voor Toyota in het C-segment. De Japanse autofabrikant heeft speciaal voor de Ne derlandse markt twee speci ale Auris TS NL Edities ont wikkeld met een extreem lage C02-waarde van maxi maal 82 gram per kilometer. Zakelijke rijders hebben hierdoor geen last van de nieuwste C02-grenzen. De Toyota Auris TS Hybrid is een groot succes in de zakelijke markt. De rijke standaarduitrusting, fijne rijeigenschappen, prima zitpositie, soepele en stille aandrijflijn en enorme berg ruimte maken van de zui nige Toyota Auris TS een lease-favoriet. Toyota zegt zich te realiseren dat die lage bijtelling voor veel lea serijders een belangrijk ar gument is bij het uitzoeken van een nieuwe auto van de zaak. Daarom is beslo- DE ENIGE STATION MET 14 PROCENT BIJTELLING IN HET C-SEGMENT ten speciaal voor Nederland twee Auris TS NL Edities te ontwikkelen met een uit stoot van maximaal 82 gram C02 per kilometer. De Auris is niet alleen een zakelijk slimme keuze, de Toyota Auris oogt ook spor tief en elegant. Met name de dynamisch gevormde kop lampen met LED dagrijver- lichting geven de Auris een zelfverzekerde krachtige uitstraling. De Toyota Auris is ook een praktische auto voor het vervoer van bagage dankzij de intelligente opbergmo- gelijkheden. Dankzij de ex- »Q01 tra flexibiliteit van de dub bele laadvloer (afhankelijk van de uitvoering) en de in 60:40 neerklapbare achter bank, heeft de Auris een ba gageruimte van 360 liter. De hoogwaardige afwerking en de verfijnde materialen zor gen voor een uitnodigende atmosfeer aan boord van de Auris, met onder meer nap paleder op het stuurwiel, geraffineerde metal-look zilverkleurige accenten en stijlvolle carbon panelen met verchroomde inzet. Er zijn twee Auris TS NL uitvoeringen: de rijk uitgeruste Auris TS Lease en de fully loaded Auris TS Lease Plus. De Auris TS NL Editie Lease kost 29.325 euro. Voor de aangepaste Lease Plus vraagt de Toyota dealer 30.950 euro. Beide modellen zijn al te bestellen. Levering volgt naar verwachting aan het begin van de zomer van 2015. TOYOTA fy/i *000. voordeel Profiteer ervan nu het nog kan! <$r Is er na de strengere regelgeving op het gebied van zakelijke bijtelling in het zo populaire C- segment nog wel een station wagen met maar 14% bijtelling te krijgen? Het antwoord is ja. Om precies te zijn, er is er maar eentje: de Toyota Auris Touring Sports Hybrid. Elegant Toyota heeft speciaal voor de Nederlandse markt twee speciale Auris TS NL Edities ontwikkeld met een extreem lage CO2- waarde van maximaal 82 gram per kilometer. /r0f0; p/? Tjom ■jonge i ALU1AYS A BETTER IUAY r -'/Af 1 voordeel voordeel Eigenlijk zouden alle auto's per 1 januari 2015 honderden euro's duurder worden door een 8PM- en zie hoeveel u bespaart. Het kan u bij elkaar wel honderden tot zelfs duizendeneuro's schelen! verhoging van de overheid. Maar niet voor u! Wij hebben eind 2014 namelijk extra Toyota's ingekocht. Dus wilt u toch nog profiteren van maximaal BPM-voordeel? Kies dan voor een van onze En daardoor geldt het BPM-voordeel van 2014 op deze voorraadmodellen nog tot 1 maart 2015! voorraadmodellen en zorg dat we hem vóór 1 maart 2015 voor u op naam kunnen zetten. Als u even Daarnaast kunt u bij ons rekenen op een extra hoge inruilwaarde. Kijk maar eens naar de voorbeelden contact met ons opneemt, rekenen we het totale Toyotavoordeel graag ter plekke voor u uit! Brandstofverbruik (EC/136/2014J) varieert van 3,3 L/lOOkm (30,3 km/L) t/m 5,0L/100km (20,0 km/L); CO2 75-117 gr/km. BPM verhogingen zijn onder voorbehoud goedkeuring belastingplan 2015 en afhankelijk van model, motorisering en uitvoering. Vraag onze verkopers voor meer informatie. Prijzen incl. BPM verhoging en inruilwaarde. Wijzigingen voorbehouden. Goes, Pearyweg 10,0113-214810 Vlissingen, Industrieweg 23,0118-410800 www.toyota-dejonge.nl

de Faam | 2015 | | pagina 26