Zeeuwse Bibliotheek Advertorial Bewaarexemplaar y?ualf,nSag m^art kan iedereen in Domburg en omgeving boodschappen doen bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt wordt geopend door Gertjan en Evelien de Kok die nu nog de C1000 hebben. Achter de schermen zijn de voorbereidingen voor de opening in voile gang De medewerkers hebben bijvoorbeeld hun nieuwe bedrijfskleding al gepast. Zo zien ze er straks uit' Elke week honderden aanbiedingen Het echtpaar Van der Driest heeft nog geen idee van wat de nieuwe Albert Heijn te bieden heeft. "We zijn lang geleden eens in zo'n winkel geweest" vertelt mevrouw Van der Driest. Ze heeft wel ai begrepen dat klanten bij Albert Heijn voor boodschappen hetzelfde betalen ais bij C1000. Meneer Van der Driest weet dat hij met een Bonuskaart kan profiteren van de honderden Bonus aanbiedingen die Albert Heijn elke week heeft. "De Bonuskaart is ai in de C1000 verkrijgbaar", constateert hij. "We kijken uit naar de opening van onze Albert Heijn." Zaterdag 28 februari om 13.00 uur sluit het ondernemersechtpaar Gertjan en Evelien de Kok hun C1000 in Domburg omdat de ClOOO-formule stopt. Zij gaan op dezelfde plek verder met een eigen Albert Heijn. Meteen na de sluiting van de C1000 krijgt het pand aan de Singel een opfrisbeurt. Het is geen ingrijpende verbouwing. "We gaan op termijn verhuizen naar een andere locatie", vertelt Gertjan de Kok. Tot die tijd kunnen klanten terecht in een supermarkt met een gevarieerd aanbod en een goede service. Het ondernemersechtpaar en hun medewerkers kijken uit naar de opening. Dat wordt een feestelijke aangelegenheid. "Alle kinderen mogen meedoen met onze ballonnenwedstrijd. Ze kunnen zich hiervoor aanmelden in de C1000 tot en met zaterdag 28 februari, 13.00 uur. Bij de opening geven we deze kinderen ballonnen die gelijktijdig worden opgelaten. Bij de wedstrijd zijn leuke prijzen te verdienen", aldus Evelien de Kok. Versplein met uitgebreid assortiment Carin verwacht dat de Albert Heijn in Domburg een groot versaanbod heeft. "Ik hoop op meer verse pasta en roer bakgroente", legt ze uit. In de supermarkt komt een versplein met een uitgebreid assortiment. Daartoe behoren de traditionele groentesoorten, verse maaltijden en diverse slamixen. En uiteraard ook verschillende verse pasta. "Mooi", zegt Carin tevreden. "Dan kan ik vaker mijn favoriete recept maken. Dat bestaat onder andere uit pancetta. slagroom en een goede verse pasta!" Dinsdag 10 maart om 16.00 uur gaat de Albert Heijn op feestelijke wijze open. Gertjan en Evelien de Kok en hun medewerkers nodigen iedereen van harte uit om bij de opening aanwezig te zijn. O'tVlMiKG! ClOOO-de Kok wordt Albert Heijn-de Kok

de Faam | 2015 | | pagina 32