ONDERNEMERS Drie feestjes op Valentijnsdag 'ij Brasserie 1600 "Ik vind er nieuwtjes, inspiratie en nieuwe vrienden" DEMONSTRATIE STEUNVEREN 12,5 Skin Care Middelburg bestaat vijfjaar De mooiste boeken ontdek je samen! Blijf op de hoogte van het laatste boekennieuws Kom in contact met andere boekliefhebbers Lees recensies van andere boekenfans Restaurant Saloniki Goes: All You Can Eat Mixed Grill (vis e/o vlees) ind. 1 drankje ,:p. MIDDELBURG - Zaterdag opent Brasserie 1600 met een spe ciaal Valentijnsdiner. Eige naren Leonie en Ok Duiven voorden: "Wij hebben drie feestjes: de opening van Brasserie 1600, onze winter- menukaart inluiden én. Va lentijnsdag. Het Valentijns diner is vijf gangen, met een keuze menu, voor een vrien delijke prijs van 25 euro. We maken het extra feestelijk met amuses en een drankje van het huis." Brasserie 1600 zit in het voormalige pand van Lunchroom De Variant, dat door Leonie van haar ou ders werd overgenomen. Ok heeft het uitgebreid tot Bras serie 1600, een complete me tamorfose. Vanaf 11.00 uur staan de koffie met huisge- maakte appeltaart, limoen- taart of andere taart klaar. Alle producten zijn biolo gisch waarvoor een goede samenwerking is met Hof Welgelegen. Dat geldt ook voor de uitgebreide lunch- kaart en de menukaart, die de seizoenen volgt. Aan gevuld met de uitstekende wijnkaart, en een assorti ment speciaalbieren, is Bras serie 1600 een sfeervol oud pandje waar je gezellig kunt eten voor een leuke prijs. Er is een extra ruimte voor een romantisch diner of kleine vergadering. Brasserie 1600 is te reserveren voor brui loften en feestelijke gelegen heden zoals verjaardag of kraamfeest. Alles voor carnaval bij Weikoop 'S-HEERENHOEK - Op de uit gebreide. carnavalsafdeling bij Wel koop kom je volop aan je trekken. Jozien de Winter (ondersteunende ac tiviteiten): "Met ons brede assortiment zijn wij een die renspeciaalzaak en voor de tuin hebben wij alles voor aanplant, aanleg en hobby." De carnavalsafdeling draait volop en de rekken hangen vol met de leutigste crea ties. Jozien is daar actief in. "Klanten gaan vaak voor het hele pakket en willen steeds netter en completer. Vaak vragen ze wat er nog bij kan. Met al onze verschillende items wordt het nooit geen eenheidsworst." Rekken met jurkjes vanaf 2, 3 jaar, stoere politie-outfits, leger-, cowboy- en piraten- outfit voor de jongens, hoe den, petten, helmen en aller hande accessoires. Pruiken in vele kleuren, Oppo Suits, het complete carnavalspak voor mannen én uitwas baar, Tiroler broeken, prin sen- en prinsessen kleding, overmaatse grote broeken, 'sjieke' jurkjes en flodder- jurken, ook helemaal 'foute pakken, paters en nonnen of haarlak met UV dat oplicht in de disco. MIDDELBURG - Wie wil graag weer een gezonde huid, een frisse uitstraling en de eerste tekenen van huidveroude- ring tegengaan? In haar vijf jarig bestaan biedt Skin Care Middelburg behandelingen voor alle huidtypen en geeft eerlijk advies. Environ skin care producten, huismerk, geven verbluffende resulta ten op het gebied van pre ventie van veroudering van de huid. Eigenares Anne- chien Mombarg, medisch schoonheidsspecialist der matologie: "Voornamelijk doe ik huid verbetering want dat is mijn passie. Van acné tot eczeem, pigmentenvlek- ken en vroegtijdige huid- veroudering, anti-aging. Voor veel vrouwen is het be langrijk dat de huid gezond blijft, stralend, zonder aller lei kunstgrepen." Annechien heeft de oplei ding Medisch Schoonheids specialist Dermatologie met succes afgerond. Het was voor de eerste keer dat deze driejarige opleiding werd ge geven en van de dertien cur sisten is Annechien de enige in Zeeland met dit diploma. "Daarin heb ik vier specia lisaties behaald. Acné, elek- trisch ontharen, camoufla ge, en ontharingstechniek met laser en lichtflits. Daar bij ook het signaleren en de preventie van huidkanker wat een groot gedeelte van de opleiding in beslag nam", zegt Annechien. "Ik werk met de beste methodes en apparatuur want die geven het beste resultaat." Alleen op afspraak. VOOR ALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN Maandag 16 februari 2015 in onze zaak in Middelburg 25r 50% korti Schrijf je nu in op wurur.sweetdeal al/inschrijven en ontvang een weikomstverxassïng? O www.de-faam.nl Leonie en Ok Duivenvoorden toasten op Brasserie 1600, waar het gezellig tafelen is voor een leuke PflJS' Tekst en foto: Leon Janssens O Brasserie 1600, Reigerstraat 9, Middelburg, tel. 06- 52876401 www.brasserie1600.nl O Openingstijden: 08.00-17.30 uur; zaterdag 09.00-16.00 uur. O Weikoop, Werrilaan 67, 's-Heerenhoek, 0113-351651 www. wel koop. nl De Faam woensdag 11 februari 2015 27 m/ Skin Care Middelburg, Simpelhuisstraat 14, Middelburg. Tel. 06-10904330 www. skincaremiddelburg. nl Lf-X* W Wi 'P Annechien Mombarg is Medisch Schoonheidsspecialist Dermatologie, de enige in Zeeland. Foto: Leon Janssens Hr Dizzieni hebben wij gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzolen, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert-de spieren en bloedsomloop en zorgt ervoor dat u weer dagelijks, zonder vermoeide en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis, dat krijgt u niet elke dag. Maak daarom even een afspraak Ouderenwinkel tel. 0118 - 77 47 98 Kalverstraat 1 a - Middelburg www.fussgold.nl

de Faam | 2015 | | pagina 27