PARK llfel ERASMUS erasmuspark-goes.nl 44 koop appartementen met uitgebreide (zorg)faciiiteiten fümarsaki UiüMi i|lljgS 1 i - Faasse^Fermont T: 0113 223 320 Koopsom vanaf 202.000,- tot 397.000,- v.o.n. T: 0113 250 555 T: 0113 273 055 van 86 tot 167 m2 WOENSDAG 11 FEBRUARI Kinderen voor Kinderen, 'Waanzinnig gedroomd', familievoorstelling Vrolijke familiemusical met de bekende Kinderen voor Kinderen liedjes voor ie dereen vanaf 5 jaar. Na afloop Meet Greet. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 13.30 uur. www.zeelandtheaters.nl DONDERDAG 12 FEBRUARI Sara Kroos, 'Van jewelste', cabaret In 'Van Jewelste' vertelt Sara herkenbaar en hilarisch over het stuntelen dat we al lemaal doen in dit leven, met zelfspot en een scherpe blik. Het vaste publiek van Sara weet inmiddels: een avondje Kroos staat garant voor heel veel lachen en nieu we brandstof. Sara improviseert graag, zingt mooie liedjes, maar maakt er vooral een hilarische avond van. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Open Mie, open avond In samenwerking met University College Roosevelt presenteert De Spot weer een Open Mie avond. Tijdens dit open podi um van Middelburg is iedereen welkom om zijn of haar kunsten te laten zien. Mu ziek, dichtkunst, een mop: het is allemaal mogelijk. Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 21.30 uur. www.despotmiddelburg.nl VRIJDAG 13 FEBRUARI Boy 7, Live on stage, muziektheater Spannende theaterthriller voor iedereen vanaf 12 jaar naar de bekende bestseller van Mirjam Mous. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Souldada, 'Watervolk', muziek Gitarist en componist Herman Woltman ontwikkelde 'Watervolk' met de bevlogen musici van Souldada. 'Watervolk' is het vierde studio-album en kent "de meest per soonlijke lading: Het album is opgedragen aan de veel te vroeg overleden zangeres Maeike Sijtsma. Souldada vermengde de Griekse laika en Braziliaanse samba met de Friese taal op het album 'Cancao'. De Nederlandse theatertour werd gestaakt vanwege het overlijden van Maeike. Locatie: Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland, aanvang: 20.30 uur. www.theaterdewegwijzer.nl Friday Night Live in De Piek Nieuw initiatief van de Cultuurwerk De huisband o.l.v. Jaimy Quite (drums) speelt elke maand met een andere gastartiest een speciale thema-avond. De aftrap is met gastzangeres Eva Auad. Zij bezingt de muzikale biografie van Stfevie Wonder. Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang: 21.00 uur. www.depiek.nl ZATERDAG 14 FEBRUARI Een avondje met Dorus, musical In 'Een avondje met Dorus' kruipt Henk Poort in de huid van de beminnelijke Do rus. Naast Dorus maken we tevens kennis met de persoon Tom Manders. Een ambi tieuze man die steeds meer wil en op zijn pad niemand anders dan zichzelf ver trouwt en daarom alles zelf wil doen. Een nostalgische avond vol herinneringen. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl The Juke Joints CD-presentatie De Zeeuwse bluesrockers van The Juke Joints stomen in het nu inmiddels 32e jaar onverdroten voort op de internatio nale podia. Dit jaar speelden de mannen op vele internationale festivals. Naast al die optredens heeft de band het afgelo pen jaar ook nog kans gezien om nieuwe nummers te maken voor de opvolger van de CD 'Going to Chicago'. Het album ver schijnt half januari. Locatie: De Piek in Vlissingen, aanvang: 21.00 uur. www.depiek.nl El Combo, muziek El Combo begon ooit als akoestisch straat- bandje. Het kwartet is inmiddels uitge groeid tot een niet te stuiten band met een permanente aansluiting op het lichtnet. De platgetreden paden van de popmuziek worden door dit kwartet met de basisuit rusting van bas, gitaar, drums en zang toch nog enigszins van een afwijkend plaveisel voorzien. Prettige pop, garage- rock en diepe ballads, overgoten met een smeuïge jaren '70 sound. Locatie: De Spot in Middelburg, aanvang: 21.30 uur. www.despotmiddelburg.nl ZONDAG 15 FEBRUARI Nederlands Studentenorkest, muziek Bijzonder bij dit concert is dat de eerste violiste Marie-Claire Boel verkozen is tot - concertmeester van het meer dan 80 man tellende orkest. Marie-Claire is geboren en getogen in Middelburg! Het is voor het eerst dat een Zeeuwse is verkozen tot con certmeester van het NSO. Locatie: Zeeuwse Concertzaal in Middel burg, aanvang: 15.15 uur. www.zeeuwseconcertzaal.nl Mamilla en Nervana (USA) naar Middel burg in het kader van Survivorsland De Zeeuwse band Mamilla viert haar 21e verjaardag met een rockfeest, samen met hun muziekvrienden van Nervana uit USA. Na het gitaargeweld van Mamilla zal Nervana een complete show geven. Spraakmakend, energiek en met volle overtuiging. Locatie: Schuttershof in Middelburg, aan vang: 17.00 uur. www.schuttershof.nl DINSDAG 17 FEBRUARI Roué Verveer, cabaret Met zijn vorige shows en een nominatie voor de Neerlands Hoop heeft Roué Ver veer al lang bewezen dat hij een blijver is in cabaretland. In de voorstelling 'FF wat anders' gooit hij het roer om en komt de stand-upper in hem naar boven. Nóg grap piger. Nóg sneller. Frisser. Ga er goed voor zitten, want het tempo is hoog. Verder blijft alles bij het oude en zult u met buik pijn van het lachen de zaal verlaten. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl 5 f] Luxe wonen met het oog De Faam woensdag 11 februari 2015 22 ter TTï ■Hte Lang zelfstandig blijven wonen - in de luxe die u heel uw leven gewend bent geweest. Misschien zelfs wel een beetje meer. Dat is wat Erasmuspark haar nieuwe bewoners wil bieden. U woont hier in een apparte ment op niveau met een volledig beveiligde ontvangsthal, ruime liften, chique glas partijen en vloerverwarming... Ook heeft ieder appartement een eigen berging en inpandige parkeergelegenheid. Eigenlijk alle luxe en comfort die u zich kunt wensen. En komt er een moment dat u wat slechter ter been wordt, of het eigenlijk gewoon wel prettig vindt om gebruik te maken van de (zorg)voorzieningen? Dan zijn die in ruime mate aanwezig in Erasmuspark. ZEEUWSEPODIA Souldada op vrijdag 13 februari in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland makelaardijwesteinde.nl W /MAKELAARDIJ IVESTEiNDE faasse-fermont.nl marsaki.nl Het Nederlands Studentenorkest op zondag 15 februari in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg Roué Verveer op dinsdag 17 februari in Schouwburg Middelburg

de Faam | 2015 | | pagina 22