Feestelijke dag voor dappere mensen U hoort goed, maar u verstaat slecht? Testpersonen gezocht voor nieuw zeer geavanceerd boortoestel uit de Verenigde Staten. Ervaar zelfde ongeëvenaarde geluidskwaliteit en het optimale draagcomfort. Gratis en vrijblijvend. VROUWENPOLDER - Wanneer ik mij naar de kerk begeef, waar ook gebouw De Ont moeting is gevestigd, heeft het weer een verrassing in petto. Regen verandert in hagel wat met bakken uit de lucht komt. Waarbij het erop lijkt of er van boven tintelende confetti wordt gestrooid als besef van deze verwendag, en het feit dat het bovendien Wereldkan- kerdag is. Organisator van deze dag is Mieke Wondergem. "Daar ik zelf in Kapelle zo'n dag heb meegemaakt en ik ei genaresse ben van een ont- spannings- en herstelsalon, heb ik contact gezocht met mensen uit deze branche en aanverwanten om te probe ren om dit voor (ex-)kanker patiënten van de grond te krijgen. Door de enthousias te vrijwillige en belangloze medewerking van iedereen is dit gelukt. Mijn eigen er varingen met kanker liggen in het feit dat ik mijn zoon er aan verloor, die 25 jaar was." De deelnemers, gezeten aan een lange tafel, wisselen hun ervaringen uit tijdens een soep- en broodmaal- MET ONVOORSTELBARE NUCHTERHEID DOET HENKTHEUNISSEN ZIJN VERHAAL tijd. De diverse behandel- tafels staan achter een reeks schermen al klaar. Ook de plaatselijke bloemiste Elna van Rossum neemt deel, wat fleur en kleur brengt. Een andere vrijwilligster is Lia van Gastel. Zij is burn- out therapeute en gespeci aliseerd in diverse voetre flexmassages. Lia van Gastel onderstreept met een helder betoog de heilzame werking op de mensen die aan deze dag deelnemen. Gezien ontspannenheid die heerst, is haar visie aantoonbaar zichtbaar. Een van de deelnemers is Henk Teunissen. Bij hem is kanker voor de derde keer geconstateerd. Teunissen vertelt dat de ziekte niet al leen hem trof maar vooral zijn dochter in het buiten land. Zij legde eigenlijk haar leven stil om er voor hem te zijn. Met onvoorstelbare nuchterheid vertelt Teunis sen dat hij dét zijn dochter sterk ontraadde en haar vroeg vooral door te gaan met haar leven. De Verwendag is een initiatief van Mieke Wondergem en bedoeld voor (oud-)kankerpatiënten wonend in Vrou wenpolder. Deze dag vol met wellness-activiteiten is bedoeld om hen te verwennen en even alles te vergeten en los te laten: Ook voor degene die hun leven weer ge heel of gedeeltelijk op hebben gepakt. Alle deelnemende partijen zetten zich hiervoor belangeloos in. Dagelijks merken veel mensen dat ze moeite hebben om gesprek ken te volgen. Ze horen de spreker wel, maar verstaan niet goed wat er gezegd wordt. De oorzaak is vaak een beschadiging in het binnenoor. Hierbij maken om gevingsgeluiden, slechte akoestiek, onduidelijke sprekers en achter grondmuziek het verstaan extra lastig. Beschadiging binnenoor Haarcellen in het binnenoor zorgen voor aanpassingen in het geluid. Als deze cellen beschadigd zijn, hoort u zachte geluiden nog zachter en harde geluiden juist harder! De nieuwe hoortoestellen van Selectie zijn zo gemaakt dat ze de meeste hinderlijke omgevingsgeluiden "wegfilteren". Hierdoor helpen de toestellen u beter te verstaan en kost het u minder moeite om uw gesprek spar tner(s) te volgen. Optimale compensatie Hoortoestellen van Selectie herkennen "De deelnemers aan ons onderzoek kunnen de nieuwste hoortechnieken van de Selectie toestellen twee weken geheel vrijblijvend uitproberen. Thuis, onderweg, in de vrije natuur of bij een concert. U hebt alle tijd om van de vele functionaliteiten te genieten. ing. Marianne Knot, Productspecialist en analyseren geluiden razendsnel en zeer nauwkeurig. Dit maakt het mogelijk om exact de juiste versterking te geven die nodig is voor optimale compensatie van de beschadiging in het binnenoor. Horen wordt weer verstaan. Sublieme geluidskwaliteit De in de Verenigde Staten ontwikkelde Selectie toestellen zijn voorzien van de meest geavanceerde technologie. Hierdoor is het geluid van een sublieme kwaliteit. Het geluidsspectrum is zeer breed, tot wel 14 kHz. Andere merken komen meestal niet verder dan 10 of 12 kHz. Hier komt bij dat de krachtige luidspreker zeer dicht bij het trommelvlies zit. Dit zorgt voor een optimale geluids overdracht en een optimale hoorervaring. Zo kunt u weer een gesprek zonder veel inspanning volgen! Bovendien zorgt het unieke zachte materiaal voor een hoog draagcomfort. U merkt nauwelijks dat u een hoortoestel draagt. 500 testpersonen gezocht! Selectie is in Nederland uitsluitend verkrijgbaar bij Schoonenberg. Onze eerste testgroep gaf de toestellen een zeer hoge waardering. Voor vervolg onderzoek zoeken we nog eens maxi maal 500 testpersonen. Herkent u de beschreven situaties, wilt u weer goed horen en deze nieuwe technologie in de praktijk testen? Meld u dan snel aan! U kunt dan de Selectie toestellen 2 weken gratis en vrijblijvend uitproberen in verschillende luistersituaties. Het onderzoek sluiten we af met een kort interview over uw bevindingen. Bent u geïnteresseerd? Meldt u zich dan aan als testpersoon vóór 28 februari. Ontdek zelf welke grote voordelen de nieuwe Selectie voor u heeft. Bel vandaag nog 0900 - 0616 (15 cpm) of ga naar www.schoonenberg.nl/testen. Deelname is gratis en geheel vrijblijvend! O www.de-faam.nl De Faam woensdag 11 februari 2015 15 mmm Schouder- en nekmassage, pedicure, voetreflexmassages, meditatie en bloemschikken voor (ex-) kanker patiënten. Het was er allemaal bij de Verwen dag, afgelopen donderdag in Vrouwenpolder. door Start Ross Lees verder op pagina 25: 'Het streven is om de Verwendag een vervolg te geven' Advertentie Henk Teunissen (rechts) met andere deelnemers van de Verwendag in De Ontmoeting te Vrouwenpolder.

de Faam | 2015 | | pagina 15