Vijftig euro winst Bezorgers gezocht KDNZ0 Wo ongo e dMiddelburg zoekt: 1 ONDERNEMERS Betalen zonder Lange Jan Awards zijn er bankrekening Voor vrijwilligers bijbaan? Middelburg medewerker bewonersbegeleiding m/v bij betalingsproblematiek OPZOEK NAAR EEN VLISSINGEN - De prijsuitrei king van de maand decem ber 2014 van de sponsoractie van Agri markt voor Beeld- genoot vond vorige week plaats bij Agrimarkt Vlissin- gen in Papegaaienburg. Mels en Nel Akkerdaas waren de gelukkigen die cadeaubon nen voor vijftig euro bood schappen bij de Agrimarkt wonnen. De prijs werd uitgereikt door Dominique Hofstra, manager vers afdeling van Agrimarkt. De actie Ghijsen in Beeld, voor het realiseren en plaatsen van een mooi stenen beeld voor mevrouw Ghijsen, de samenstelster van het 'Woordenboek der Zeeuwse dialecten', is in volle gang. "Er zijn al di verse bijdragen binnen", zegt initiatiefnemer Engel Reinhoudt. Nel en Mels Akkerdaas uit Domburg haakten in. Hoewel ze over het algemeen ABN spreken zijn ze goed bekend met het Zeeuws. "Wij kregen een folder van de beeldgenoot actie in de bus. Het is een leuk initiatief, een beeld voor haar", zegt Mels. "En mevrouw Ghijsen zelf heb ik ook nog gekend. Wij woon den in dezelfde straat. Ik zie haar nog lopen met haar tas." Een speciaal Zeeuws woord hebben Nel en Mels niet ingevuld maar dat kan wel. In januari, februari en maart stelt Agrimarkt 50 euro beschikbaar voor nieu we Beeldgenoten en aan het eind van de actie één mi nuut gratis winkelen. MIDDELBURG-Primera Burger aan de Korte Delft in Mid delburg heeft in de loop der jaren het assortiment en het service pakket enorm uitge breid. Zo heeft Burger een Postkantoor, -waaraan ook de RDW kentekenregistratie is toegevoegd. MoneyGram is het nieuwste product binnen de winkel. Via deze dienst kan men geld verzen den en ontvangen zonder dat er een bankrekening no dig is. Gemakkelijk en snel. Tien minuten nadat men geld heeft verzonden, kan de ontvanger het al incasse ren. Er zijn 334.000 locaties wereldwijd. Binnenkort zal het ook mogelijk zijn om re keningen te betalen zonder gebruik te maken van een bankrekening. Ook is er in de zaak een OV-chip oplaad- punt voor het opladen van de OV-chip kaart, die trou wens ook verkocht wordt bij Primera. U kunt tevens faxen en kopiëren en heeft u zin in koffie? Coffee-to-go en frisdranken worden ook verkocht. Naast het Postkan toor biedt het overige Pri mera assortiment voldoende keus bij uw bezoek aan de winkel; variërend van sou venirs van Middelburg en Zeeland, wenskaarten, tijd schriften, boeken, kantoor artikelen, voetbalsouvenirs tot tabak, staatsloten, lotto, beltegoeden, internettegoe- den, cadeaukaarten en nog veel meer. MIDDELBURG - Voor de derde keer op rij worden dé vrij- willigersprijzen van Mid delburg uitgereikt: de Lange fan Awards. Nominaties kunnen nog worden uitge bracht tot 2 februari. Dit kan een vrijwilligers organisatie, een vrijwilli- gers-initiatief of een (jonge) vrijwilliger zijn. Door het uitbrengen van je nomina tie geef je de genomineerde sowieso al een fantastische avond uit cadeau. Iedere ge nomineerde wordt namelijk uitgenodigd voor de fees telijke uitreikingsavond op 14 april in de Middelburgse Schouwburg. De Lange Jan Awards zijn bedoeld om de Middelburg se vrijwilligers te bedanken voor hun inzet en hen het applaus te geven dat ze ver dienen. Naast de Award, die speciaal ontworpen is, ma ken de winnaars kans op een geldprijs van 250 euro of 500 euro. Het project is een initi atief van de gemeente Mid delburg in samenwerking met Stichting Welzijn Mid delburg. Uit de binnenge komen nominaties kiest de jury twaalf genomineerden, drie per categorie. Nieuw is dat het publiek in maart zijn stem uit kan brengen, waar door uiteindelijk de vier ge nomineerden met de meeste stemmen winnen. De avond is bedoeld om, naast de win naars, ook andere Middel- burgse vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Wij vragen: affiniteit, tact, resultaatgerichtheid, daadkracht en ervaring Wij bieden: betekenisvol werk, betrokken collega's en een breed netwerk Interesse www.woongoed.nl Over ons Werken bij Woongoed KDN ZO is op zoek naar bezorgers die vanaf 26 januari 's ochtends voor 07.00 uur de krant willen bezorgen. 3 www.de-faam.nl De Faam woensdag 28 januari 2015 29 w www.zeeuws- woordenboek.nl O www.primera.nl door Leon Janssens O Nomineren kan via langejanawards. welzijnmiddelburg.nl, via een nominatieformulier in Porthos, het stadskantoor of de Drvkkery of tel. 0118- 751400. WGGeNGR Media Geïnteresseerd? Meld je aan op www.bezorgers.nl of bel 0800-0222710 Meer bereiken. Met Wegener Mels en Nel Akkerdaas waren de gelukkigen die cadeaubonnen voor vijftig euro boodschappen bij de Agrimarkt wonnen. Foto: Leon Janssens De Lange Jan van Middelburg stond model voor de Awards. Foto: Leon Janssens Wat staat er tegenover? Een prima vergoeding Gratis de PZC lezen Voor de startdatum word je tegen betaling ingewerkt Uitstekend te combineren met andere bezigheden Vele extra's Tijdsduur: 60-90 minuten Verdiensten: ongeveer 180,- tot 260,- per 4 weken

de Faam | 2015 | | pagina 37