Krachtige natuurlijke oplossing bij griep en verkoudheid. Juist nu! "Als je van boeken houdt, hoor je op Dizzie.nl!" Jeroen t 1 I I 1 Ontdek de mooiste boeken Lees recensies van andere boekenfans Koop de beste boeken direct online De mooiste boeken ontdek je samen! ft 'De beste reme die tegen griep en verkoudheid is een goede weerstand' WOENSDAG 28 JANUARI VRIJDAG 30 JANUARI ZATERDAG 31 JANUARI ZONDAG 1 FEBRUARI cB O www.de-faam.nl De Faam woensdag 28 januari 2015 22 ADVERTORIAL Nederland wordt sinds een paar weken geteisterd door een griepepidemie. Snotterig, keelpijn, hoofdpijn, spierpijn, koorts... Voelt u zich beroerd en kunt u eigenlijk niets anders dan in bed lig gen? Grote kans dat u getrof fen bent door het griepvirus. Vooral in de wintermaanden grijpen griep- en verkoudheids- virussen om zich heen. Volwassenen kunnen per jaar wel 2-5 keer verkouden zijn. En mensen met een lagere weerstand soms zelfs vaker. Daarom zijn er A.Vogel Echina- force tabletten* en Echinafor- ce druppels*. Deze helpen bij een veizwakt immuunsysteem en infecties van griep- en ver- koudheidsvirusssen. Hierdoor wordt u minder snel ziek en herstelt u sneller in geval van ziekte. Het immuunsysteem De beste remedie tegen griep en verkoudheid is een goede weerstand. Ieder mens beschikt over een natuurlijke weerstand tegen ziekteverwekkers: ons im muunsysteem. Dit zorgt ervoor dat bacteriën en virussen die het lichaam binnendringen, worden bestreden en ons niet ziek ma- verkoudheid opkomen. Is er ken. En worden we toch ziek, toch sprake van griep of ver- dan zorgt een goede weerstand koudheid? Dan verminderen voor sneller herstel. ze de symptomen en versnel len het herstel na ziekte. Natuurlijke oplossing De Echinacea purpurea (rode zonnehoed) staat bekend om haar gunstige invloed op het immuunsysteem. A.Vogel Echinaforce tabletten* en Echinaforce druppels* bevatten een hoge dosis Echinacea pur purea. Dit versterkt de werking' van het immuunsysteem, waar door de weerstand tegen bacte- riële en virale infecties toeneemt en de kans op griep en verkoud heid wordt verkleint. Echinaforce tabletten* of Echinaforce druppels* kunnen gebruikt worden als de 'R' in de maand is, in periodes van onvol doende weerstand en zodra de eerste symptomen van griep of Tip Meer weten over griep en verkoudheid? Ga dan naar avogel.nl of bel de A.Vogel Gezondheidslijn 0900-2464646. I hrijful. Echinaforce i ";v tabletten f. 81j onvoldoende ^weerstand, bij giicp en verkoudheid f'l- v A.Vogel Echinaforce tabletten* en Echinaforce druppels* zijn verkrijgbaar bij drogist, apotheek, supermarkt en gezondheidswinkels. Adviesprijs vanaf 8,49 *Traditioneel kruidengenees middel op basis van Echinacea. Lees voor gebruik de bijsluiter. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op langdurige gebruikservaring. ZEiUWSEPODIA _o "H Francesco di Fiore - Nyman, Glass Tiersen op vrijdag 30 januari in de Zeeuwse Concertzaal Middelburg Percossa, The real deal, op vrijdag 30 januari in Schouwburg Middelburg 3 Jeroen Kramer op zondag 1 februari in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland Hartsvrienden, musical Hartsvrienden vertelt het verhaal van de tweelingbroers Mickey en Edward, die bij hun geboorte worden gescheiden en opgroeien in verschillende milieus. Het lot herenigt ze in hun volwassen leven. Er ontstaat een hechte vriendschap tus sen de beide broers. De spanningen lopen echter hoog op wanneer de broers verliefd worden op dezelfde vrouw, met aangrij pende gebeurtenissen tot gevolg. Locatie: Schouwburg Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Craig Taborn New Quartet, jazzmuziek Craig Taborn is een van de belangrijkste jazz-pianisten van dit moment. Vorig jaar kwam zijn goed ontvangen eerste solo- cd uit op het prestigieuze ECM-label van Manfred Eicher, een klein meesterwerk. Taborn maakte naam en faam in de bands van James Carter, Chris Potter en Roscoe Mitchell en speelde verder met onder meer Bill Frisell, Steve Coleman, Lester Bowie, Bill Laswell, Mat Maneri, David Binney, Dave Douglas, Rudresh Mahanthappa en Susie Ibarra. Locatie: Schuttershof in Middelburg, aanvang: 21.00 uur. www. muziekpodiumzeeland.nl Francesco di Fiore - Nyman, Glass Tiersen, muziek Met filmmuziek van Michael Nyman (The Piano), Yann Tiersen (Amélie) en Philip Glass (The Hours The Truman Show). Dit concert in de serie Piano Stories staat in het teken van het verhaal. De Italiaanse pianist en componist Francesco di Fiore, die een uiterst warm onthaal kreeg tijdens het Lustrum Festival in 2012, brengt na de pauze een videoconcert onder de noemer Piano Sequenza. De titel refereert aan een techniek uit de filmwereld waarmee een hele scène in één shot wordt gefilmd. Voor de pauze staat het muzikale dag boek uit 2011 van Di Fiore zelf centraal. Gedurende dat jaar schreef de componist elke week een pianocompositie. Tijdens dit concert klinkt een deel uit de resulte rende vier uur muziek, een warmbloedige selectie waaruit blijkt dat Di Fiore ook in zijn eigen werk stevig beïnvloed is door de componisten uit het eerste deel van het programma. Locatie: Zeeuwse Concert zaal in Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.zeeuwseconcertzaai.nl Percossa, The real deal, muziek Dat Percossa veel meer is dan 'rebels of rhythm' weten we allang. Ook weten we inmiddels dat ze iedere zaal innemen met hun theatrale vondsten. Maar wat we nog niet weten is wie er nu precies schuil gaan achter die vier energiebonken met die ges pierde armen. Het zijn in ieder geval echte mannen die de wereld gezien hebben. En ze zijn gelukkig weer terug in Nederland. Met regiegrootheid Jos Thie (Jochem My- jer, Armin van Buuren) gaan ze deze keer de diepte in. Ze zijn rauw, goudeerlijk en simpelweg lekker. Eén ding is zeker: het is een knettergekke show vol bizarre acts en steengoede muziek. Locatie: Schouwburg Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www. zeelandtheaters.nl Helmert Woudenberg, Kuyper Wilhel- mina, toneel In het toneelstuk Kuyper en Wilhelmina komt, in een afwisseling van tragische en komische momenten, de verborgen strijd tussen twee sterke, tomeloos ambitieuze tegenstanders aan de orde. Ondanks het grote verschil in leeftijd en positie, on tdekken ze tijdens het duel veel meer met elkaar gemeen te hebben dan gedacht. Locatie: De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland, aanvang: 20.30 uur. www.thea- terdewegwijzer.nl Poëzie op Muziek in de Kloveniersdoe len In het kader van de Nationale Poëzieweek brengt het Retorikers Gilde Middelburg op zaterdag 31 januari om 13.00 uur eigen gedichten ten gehore in de Kloveniers doelen, begeleid en afgewisseld door de Jazzband van Ron Henderikse. Toegang is gratis. Te beluisteren dichters zijn: Jo- hannes Herman Buma, Henri Looymans, Cécile Masson, Coen Cornelis en Michaël van Oostende. Het belooft een bijzondere middag te worden! Locatie: Kloveniers doelen, aanvang: 13.00 uur. www.klove- niersdoelen.nl The Dutch Eagles, muziek Alle hits van de Eagles of juist de onbe kende pareltjes? Klein en akoestisch of groots en meeslepend? Maar waarom kie zen? En dus doet de volgens Radio 2 'beste coverband van Nederland' gewoon weer waar ze goed in is: het reproduceren van grote hits en minder bekende liedjes van de Eagles en wereldberoemde tijdgenoten, zoals Steely Dan en Crosby, Stills, Nash Young. Locatie: Schouwburg Middelburg, aanvang: 20.00 uur. www.zeelandthea- ters.nl Pinokkia, familievoorstelling Het beroemde verhaal van Carlo Collodi, speciaal bewerkt door Peter Adriaanse, die 'Pinokkia' ook regisseert. Locatie: Spiegeltheater in Middelburg, aanvang: 14.30 uur. www.spiegeltheater.nl Jeroen Kramer, muziek Jeroen Kramer ontpopt zich als stand-up zanger! Eigenzinnige, poëtische teksten op muziek scherend langs pop, jazz, bal- lad en levenslied, vormgegeven door een veelzijdige zangstem en puik gitaarspel in 'Miljoenen idioten'. Jeroen Kramer praat al meer dan 20 jaar in camera's en microfoons. Meestal als presentator, in terviewer of voice-over, soms als acteur en nu dus ook als zanger (van eigen werk). Hij speelt in z'n eentje en praat zijn naar absurdisme neigende songs op, onnavolg bare wijze aan elkaar. 'Miljoenen Idioten' is een unieke aanwinst voor de Neder landse podia. Locatie: De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland, aanvang: 15.00 uur. www.theaterdewegwijzer.nl

de Faam | 2015 | | pagina 30