€13.995 5e generatie Corsa legt lat flink hoog Z^XAutoTeam OPEL De nieuwe Corsa. Kom nu proefrijden! herkennen we ook de Adam én de Astra. Zo springen aan de voorzijde de forse licht- units en grille in het oog, terwijl aan de achterzijde designtrekken van de Astra zijn te zien. Ook het geprononceerde lij nenspel op de flanken valt direct op. De horizontale lij nen aan de achterzijde ver sterken de visuele breedte van de auto. De vooruitgang ten opzichte van de hui dige generatie is vooral bin- DE NIEUWE CORSA HEEFT DESIGNELEMENTEN VAN ASTRA EN ADAM nenin merkbaar. Zo wordt het hypermoderne karakter van de nieuwe Opel Corsa benadrukt door het Intelli- Link-infotainmentsysteem met 7-inch touchscreen. In- telliLinkbiedt onder meer Bluetooth-connectiviteit, een usb-poort en stembedie- ning. Het is compatible voor Apple en Android-appara- ten en er zijn diverse apps te downloaden voor zaken als navigatie en internetradio. De nieuwe Corsa introdu ceert ook een reeks rijhulp- systemen, waaronder bi-xe- non koplampen die ook de bocht inschijnen, een dode- hoeksensor, Opel Eye met verkeersbordherkenning, Vanaf: De nieuwe Corsa legt de lat flink hoger op het gebied van chassis- en aandrijftech- niek. De nieuw ontwikkelde driecilinder 1,O-liter turbo- benzinemotor koppelt pit tige prestaties aan een zeer gunstig brandstofverbruik, terwijl de nieuwe wielop hanging en stuurinrichting garant staan voor veel com fort en stuurprecisie. Het geheel nieuw ontwor pen interieur van de Opel Corsa straalt meer kwaliteit uit, voelt ruimer aan en is voorzien van de nieuwste technieken als het IntelliL- ink-systeem voor optimale connectiviteit. Van binnen is het design van de Corsa nu meer in lijn met de Opel Adam. Aan de buitenzijde een rijstrook- en grootlicht- assistent en Forward Colli sion Warning. Andere prettige voorzienin gen zijn de parkeerhulp met automatische besturing, een verwarmbaar stuurwiel, een achteruitrijcamera en Hillstart Assist. De topver- sies van de Opel Corsa zijn uitgerust met een groot pa noramisch dak en sfeerver lichting. Voor de sportief ingestelde Corsarijders is er de ingebouwde FlexFix-fiet- sendrager. Een van de hoogtepunten op motorisch gebied is de nieuwe 1.0 ECOTEC Direct Injection Turbo. Deze drieci linder turbobenzinemotor met balansas zet de maatstaf als het gaat om geluid en trillingen. De volledig uit aluminium vervaardigde motor is beschikbaar in twee vermogensvarianten: 66 kW (90 pk)en 85 kW (115 pk). O www.de-faam.nl De Faam woensdag 28 januari 2015 36 NU IN ONZE SHOWROOM. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km 5,0 - 3,2; kms/liter 20,0 -31,1 C02 gr/km 117 - 85. Prijs ind. btw/bpm, exd. kosten rijklaar maken. Kijk voor de actie- en verkoopvoorwaarden op opel.nl. Wijzigingen voorbehouden. Laat u verrassen door de nieuwe Corsa. Een bijzonder complete nieuwkomer met een sportief design, een ruim interieur en tal van luxe details. Van verkeersbordherkenning tot achteruitrijcamera. Dit om het autorijden nog beter, veiliger, comfortabeler of gewoon leuker te maken. Kom langs in onze showroom en laat u verrassen! officieel Opel dealer onderdeel van Automotlons Groep Goes Pearyweg 19, (0113)23 79 23 Bergen op Zoom Erasmuslaan 6-10, (0164) 27 92 00 Roosendaal Van Beethovenlaan 6, (0165) 57 85 78 www.corsa-aktie.nl Stuk voor stuk waren zijn illustere voorgangers succesnummers. De druk ligt dan ook zeker op de schouders van de ontwerpers van de vijfde generatie van Opeis absolute bestseller: de Corsa. Meer kwaliteit Bij de nieuwe Opel Corsa springen aan de voorzijde de forse lichtunits en grille in het oog, terwijl aan de achterzijde designtrekken van de Astra zijn te zien. Foto: PR Nieuwe 1.0 ECOTEC met Direct Injection Turbo

de Faam | 2015 | | pagina 20