korting - Bijzonder en gevarieerd aanbod op de Zeeuwse Podia in 2015 ZIJ—1 Prijsvraag Bijzondere muziek in het nieuwe jaar In Dorpshuis Rilland kunt u genieten van Kirsten van Teijn en Yora Rienstra. Kirsten, winnares van het cabaretfestival in Gronin gen, is ook nog te zien in De Weverij Zierikzee, Yora in De Wegwijzer. De in Vlaan deren populaire komiek Wouter Deprez treedt zowel op in Dorpshuis Rilland als in Schouwburg Middel burg. Voor liefhebbers van absurd-komisch muziek theater is Enge Buren in De Stenge Heinkenszand of Dorpshuis Renesse een tip! Stand-up comedian Martijn Koning komt naar Onder de Toren in Wissenkerke en Schouwburg Middelburg. Ellen Dikker legt zowel in de dorpshuizen in Rilland als in Renesse uit waarom zij 'groene vingers' heeft, en zorgt voor kramp in de kaken van het lachen. Dat laatste krijgt u zeker ook bij Mark van de Veerdonk in De Stenge of Dorpshuis Rilland. Extra kennis over relaties en vrouwen krijgt u in het Spiegeltheater bij het cabaretduo Reijn Goed, bij LOS in Schouwburg Middelburg en bij de come- dy-relatiedeskundige van Vlaanderen, Arnout van den Bossche in De Weverij Zierikzee. De Wegwijzer brengt met dit onderwerp de muzikale variant met Bak- kerLutzCabaretgezelschap Niet Schieten legt in Onder de Toren in Wissenkerke uit waarom vrouwen maar één ding willen. Zoekt u mooi en ontroerend toneel? Ga dan naar Helmert Wou denberg in De Wegwijzer, Het Volk in Podium 't Beest en naar Fred Delfgaauw in Dorpshuis Rilland. Kiest u voor bekend? Sara Kroos en Roué Verveer komen naar Schouwburg Middelburg, Pieter Derks naar De Mythe en de Nieuwe Kerk Zierik zee. Voor het programma van Katinka Polderman en Guido Weijers kunt u in De Mythe terecht. Gehele aan bod: www.zeeuwsepodia.nl. Grieks specialiteiten fte^tanrant tot en met 15 januari 2015 „Unit H^} ,L sUoes In januari en februari 2015 te zien en te beleven in: Van 10 januari t/m 8 februari - 13,00 Zaterdag 24 januari - 20.00 uur - €14,00 Vrijdag 13 februari - 20.00 uur - 14,00 'Tot nu toe' Zaterdag 21 februari - 20.00 uur - 14,00 'In gesprek met mijn moordenaar' Uw vermelding op Zeeuwse Podia Deze uit-pagina biedt een selectie van concerten en theatervoorstellingen. Er is ook een website en een Fa- cebook-pagina van Zeeuwse Podia. Wilt u als culturele organisatie een evenement, concert of theatervoorstel ling op Zeeuwse Podia vermeld zien, ga dan naar http://zeeuwsepodia.nl/ voeg-een-voor stelling-toe/ en vul alle velden in. De in formatie verschijnt vervol gens wat later 'op Zeeuwse Podia. U kunt uw voorstel lingen ook op Facebook la ten plaatsen. Stuur dan een e-mail naar zeeuwsepodia@ outlook.com met de details van de voorstelling en een foto van goede kwaliteit. Elke week heeft Zeeuwse Podia een prijs vraag aan de lezers. De prijsvraag voor deze week is: Wat legt Niet Schieten uit in Wissenkerke in Onder de Toren? Stuur de oplossing naar zeeuwsepodia@outlook, com. De winnaar ontvangt 2 vrijkaarten voor de voorstelling van Mark van de Veerdonk op vrijdag 6 februari om 20.15 uur in De Stenge in Heinkenszand. Winnaar vorige week: De prijsvraag van vorige week was: Waar komen The Cavern Beatles vandaan? Het juiste antwoord is: Liverpool. De winnaar van deze prijsvraag is Christa Kranenburg. Zij ontvangt 2 kaartjes voor de voorstelling van The Cavern Beatles op 10 januari in de Nieuwe Kerk in Zierikzee. Proficiat! De eTickets worden naar uw mailadres toegestuurd. Donderdag 8 januari brengt Steef de Jong in De Wegwij zer zijn prachtige muzikale voorstelling (operette) over het bijzondere leven van Ko ning Ludwig II van Beieren. Op vrijdag 9 januari kunt u in de Zeeuwse Concertzaal genieten van een avond vol warme, melodieuze en hartstochtelijke muziek uit 'Baltische Zielen' met violis te Ursula Schoch en pianist Marcel Worms. Zaterdag 10 januari speelt 's middags het Trio Taste of Honey in de Brasserie van de Drvkkery terwijl u 's avonds terecht kunt in Schouwburg Mid delburg voor de opzwepen de en virtuoze klanken van Flairck. Op zondag 11 janu ari spelen Pieter Wispelwey (cellist) en Paolo Giacome- tti (pianist en Edison-win- naar) werken van Beetho ven, Schubert en Brahms in de St. Jacobskerk. O www.de-faam.nl De Faam woensdag 7 januari 2015 19 fes-fes Ellen Dikker is te zien in Luctor et Emergo op 21 maart en in Dorpshuis Renesse op 25 april si As Greek as its gets 10% Alleen geldig op maandag t/m vrijdag en tegen inlevering van deze advertentie Lange Noordstraat 14 - Middelburg Tel. 0118 - 650 010 www.onassisrestaurant.nl Wij zijn 7 dagen geopend van 16.30 tot 21.30 uur Glas Cava met crème de cassis Grande entree: Étagère met verschillende voorgerechten Zeetong met gepelde gamba's of Hertenbiefstuk met saus van rode port Drieluik van zoete lekkernijen Reserveren o.v.v. januari menu! Alle medewerkers van 't Packhuys wensen u een gelukkig 2015! i www.ZeeuwsePodia.nl J. V. Sprengerlaan 6 'fc Spi©g©l wJV*» 4335 SJ Middelburg ^"h(;,ofQn Tjf fy spiegeltheater@arduin.nl Tel. 0118 656701 656703 www.spiegeltheater.nl speelt Theatergroep Duinart nog 8 keer hun muzikale familievoorstelling 'Pinokkia' Er was eens.... een poppenmaker Gepetto die een speciale houten pop maakte en haar Pinokkia noemde. Voordat ze nog 'lang en gelukkig' leeft als een echt meisje beleeft Pinokkia allerlei avonturen. En als zij liegt gebeurt er ook nog wat met haar neus.... Robert Jan Stips solo met een greep uit zijn, meer dan 300, liedjes: 'Super Song Wheel' Verrassende versies, puur aan de piano. Onverwachte covers, nieuw werk én u kunt t/m de dag tevoren verzoeknummers aanvragen via de mail met één spelregel Meer informatie hierover: www.spiegeltheater.nl Pieter Jouke met zijn cabaretprogramma: Pieter Jouke ploetert door het leven, bang voor de toekomst en opgelucht over alles wat achter hem ligt. Maar hoe lang hou je dat vol? Hij legt het uit, misschien wel via een absurde omweg, maar alles komt altijd goed, in ieder geval Tot Nu Toe... De Andersons met een muzikale thriller over de mysterieuze moord op Oiof Palme: In samenwerking met Arjen Lubach (script) een muzikale thriller mét humor. Olof Palme krijgt anderhalf uur de tijd om zijn eigen moord te onderzoeken. Spannende en komische scènes kruisen met gloeiende, opzwepende en poëtische liederen. KAARTVERKOOP via: tel: 0900 - 33 000 33 of: www.zeeiandtheaters.nl Restaurant 't Packhuys Kinderdijk 84, Middelburg tel: 0118-674 064 www.hetpackhuys.nl Januari menu 39,50

de Faam | 2015 | | pagina 27