r www.middelburg.nl Sport - en Spel Winterfestijn in de Kruitmolen Afsluiting ondergrondse kunststof afvalcontainers Afvalkalender in de bus Wijziging ophalen huisvuil Gemeente haalt kerstbomen op Om vuurwerkvandalisme te voorkomen sluit gemeente Middelburg de ondergrondse containers voor kunststof afval af van woensdag 31 december 15.30 uur tot donderdag 1 januari 11.00 uur. De ondergrondse afvalcontainers voor het restafval blijven voor de ge bruikers geopend. Zaterdag 10 januari houdt het ge meentebestuur van Middelburg zijn nieuwjaarsreceptie in het stadhuis aan de Markt. U bent vanaf 16.00 uur van harte welkom. De receptie duurt tot 18.00 uur. Vanaf 15.00 uur bent u al van harte welkom op de informatie markt over actuele bouw- en be stemmingsplannen. Het gaat om de projecten Mortiere, Rittenburg, Hazenburg, Essenvelt, Sprenck- laan, Griffioenstraat, Sir Winston Churchill-laan en Ramsburg. Rond 17.00 uur houdt de burge meester zijn nieuwjaarstoespraak, gevolgd door het eerste gedicht van de nieuwe stadsdichter Karei Leeftink. Onlangs is de afval- en papierkalender bij u in de bus gevallen. Op de kalender kunt u zien in welke week uw groene of grijze bak wordt op gehaald. Ook kunt u op de kalender lezen waar u bijvoorbeeld met uw asbest, oude kleding of kapotte koelkast terecht kunt. Heeft u de kalen der niet ontvangen? Neem dan contact op met de gemeente, 14 0118. Wij sturen u graag een exemplaar toe. De kalender is ook te raadplegen op www.middelburg.nl onder de rubriek Inwoners/Afval/Ophaaldagen huisvuil. Het huisvuil van donderdag 1 januari wordt twee dagen later, op zaterdag 3 januari opgehaald. Wij vragen u het huisvuil voor 8.00 uur aan te bieden. vindt de gewijzigde data ook op de afval- en papierkalender of op de website van de gemeente Middelburg: Inwoners Afval Ophaaldagen huisvuil. Foto: Aart van Belzen Middelburg in Beweging organi seert samen met Kinderopvang Walcheren, Kind centrum Koozie en Stichting Welzijn Middelburg op vrijdag 2 januari het jaarlijkse Sport- en Spel Winterfestijn in sporthal de Kruitmolen. ledereen tussen de 4 en 14 jaar is welkom. Het Sport- en Spel Winterfestijn start om 10.00 uur en eindigt om 16.00 uur. Entreekosten zijn 2,50 per deelnemer. Voor kinde ren jonger dan 7 jaar is volwassen begeleiding verplicht. Voor de Middelburgse jongeren zijn er deze dag meerdere acti viteiten waaronder: BMX clinic, voetbal toernooi, bowlen, bungee- trampoline, workshop HipHop, workshop Jazz Ballet en nog veel meer! Voor de jongste kinderen zijn er ook leuke dingen te beleven in de bouw- en knutselhoek van SWM met daarnaast een springkussen en verschillende spelletjes. Deze dag zullen verschillende Middelburgse sportverenigingen aanwezig zijn, waaronder Middel burgse Turnvereniging, Schaakver eniging Middelburg en Bowlingver eniging Middelburg. Kijk voor meer informatie op www.middelburginbeweging.nl. Van maandag 5 januari tot en met vrijdag 9 januari haalt de gemeente tegelijkertijd met het huisvuil ook kerstbomen op. Gedurende deze peri ode kunt u de kerstboom samen met de afvalcontainer voor zeven uur 's ochtends buitenzetten. Er rijdt dan een extra wagen speciaal voor de bomen. U moet de boom kaal aanbieden. De pot en de versiering moet u eerst verwijderen. Hoogbouw Bij de hoogbouw wordt de kerstboom ingezameld op de dag dat de mini- containers bij u in de wijk worden geleegd. Graag uw kerstboom die dag aan de openbare weg aanbieden. Binnenstad In de binnenstad wordt alleen huisvuil opgehaald door middel van on dergrondse afvalcontainers. De kerstbomen in de binnenstad worden daarom op maandag 12 januari vanaf 07.00 uur 's ochtends opgehaald. Foto: Aart van Belzen GEMEENTE MIDDELBURG Foto: Aart van Belzen Telefoon: 14 0118 E-mail: info@middelburg.nl Internet: www.middelburg.nl Twitter: @Gem^ Middelburg Facebook: gemeentemiddelburg Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 8.30 tot 20.00 uur Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg

de Faam | 2014 | | pagina 9