Maasr Installatietechniek: vakkundig en vlot Grootse finale voor de voedselbankactie -> ONDERNEMERS Feestelijke Opening Voetzorg Vlissingen OPBRENg Zeeland laat zich van zijn beste kant zien Open dag All Sports Bodygym MIDDELBURG - All Sports Bo dygym in Middelburg houdt op 3 januari een Nieuwjaars borrel en Open Dag. Om 12.00 uur begint het evene ment met een spinningma- rathon. Vanaf 12.30 uur zijn er paaldansdemonstraties en er is een clinic door Za- rah. De hele middag zijn er ook bodybuildingdemon straties (door Nederlands kampioene Carolien) en er is een bikinicompetitie posing lessons door Anna. Vanaf 14.00 uur zijn er demonstra ties en clinic thaiboksen door Rocco, Patrick en Rick. B Boys Tricker geeft een breakdancedemonstratie en clinic. Tot slot geven Eric en Cemiel een deadliftdemon- stratie en clinic. Wie zich tijdens de Open Dag inschrijft als lid, betaalt geen inschrijfkosten. Zeeland Gezond voor Humanitas MIDDELBURG - Zaterdag 3 januari vanaf 9.00 uur vin den er bij Zeeland Gezond in Middelburg activiteiten voor de kinderdorpen van Humanitas plaats. Om 9.00 uur is er een spinning- en een zumba-marathon. Om 09.30 uur start er een kids- loop van 2 km en om 10.00 uur start de Humanitasloop van 10 km. Deelname aan de activiteiten kost 5 euro. Healthclub Zeeland Gezond bevindt zich aan Schenge 4 in Middelburg. Richard werkt vooral met betrouwbare merken als Nefit, Intergas en Remeha en andere ketels. Alle werk zaamheden om een cv-in- stallatie aan te leggen voert het bedrijf zelf uit: sloop werk, het opbouwen, in de kruipruimte of op zolder. "Ik werk netjes en schoon en laat alles opgeruimd achter. Ik probeer de klanten altijd zo snel mogelijk te helpen en werk snel en adequaat met een goede, vlotte service, én garantie op de werkzaamhe den." Maasr Installatietech niek is er ook voor dakbe dekking zoals bitumen op rol; dat betekent branden, verwarmen en aanleggen. Of EPDM, duurzame dak bedekking leverbaar uit één stuk. Door het gebruik van lijm is er geen brandgevaar, toepasbaar op vrijwel alle type ondergronden en naast de eenvoudige verwerking ook uitermate geschikt voor goten. Het werkgebied van Maasr Installatietechniek is Walcheren en de Bevelan- den. Ongeacht het merk kan men bij cv-storingen bellen, ook voor lekkages. Voor een nieuwe installatie of infor matie kan voor een goede uitleg een afspraak met Ri chard worden gemaakt. Maasr Installatietechniek is weliswaar een jong bedrijf maar kan met eigenaar Richard Maas bogen op ruim 23 jaar ervaring in de installatietechniek. Als ZZP'er startte Richard Maasr Installatietechniek op 29 september. VLISSINGEN - Eigenaresse Renate van Ingen is naast haar ambulante werk als pedicure in 2013 gestart met een salon aan de Badhuis straat 53. Al snel volgde er een tweede pedicure: Ditte 't Hoen. Beide pedicures werken op afspraak in een sfeervolle ambiance. Renate wil verder groeien waardoor uitgekeken werd naar een andere ruimte. Vanaf janua ri 2015 is Scherminkelstraat 33 het nieuwe adres van Voetzorg Vlissingen. Deze salon ademt dezelfde sfeer uit en zal uitgebreid wor den met masseuse Evelien de Hond en schoonheids specialiste Liesbeth van der Maas. Evelien werkt onder de naam E-Feeling en start januari 2015. Fijne massage zoals rug, nek en schouders maar ook full-body en ge zichtsmassages behoren tot de mogelijkheden. "Liesbeth van der Maas is gespecia liseerd in acne en huidver- beterende behandelingen. Zij komt vanaf maart 2015 ons team versterken. Samen kijken we uit naar een fijne samenwerking en tevreden klanten", laat Renate van In- gen weten. Zaterdag 3 januari tussen 11.00 uur en 15.00 uur is ie dereen, onder het genot van een hapje en een drankje, welkom op Scherminkel straat 33 om kennis te ko men maken met Voetzorg Vlissingen. Afspraken gemaakt op deze dag kunnen rekenen op een leuke actie. - "Na jaren voor een baas te hebben ge werkt heb ik de stap gezet om een eigen zaak te begin nen. Ik ben vakkundig lood gieter en gespecialiseerd in het vervangen, plaatsen en leveren van nieuwe cv- ketels, combiketels, en het verhelpen van storingen. Daarbij hoort ook regelma tig onderhoud van ketels. Of voor het aanleggen van vloerwarming, geschikt voor harde vloeren, plavui zen en tegels, die dan aan gesloten kan worden op de v-ketel. Vloerverwarming is heel comfortabel, vooral met spelende kinderen op de vloer." O www.de-faam.nl De Faam woensdag 31 december 2014 16 Emmy de Kraker van Voedselbank Walcheren bedankt iedereen die meegeholpen heeft om de actie tot een succes te maken. Rechts Bart van den Heuvel. Aan de voedselbanken kon een cheque van 35.000 euro overhandigd worden. Statenlid Paul Colijn, Emmy de Kraker (Voedselbank Walcheren) en Kees Mesu poseren temidden van vrijwilligers met het resultaat. Foto's: Leon Janssens Richard Maas: "Ik werk snel en adequaat met een goede, vlotte service." Foto: Leon Janssens O Maasr Installatietechniek, tel. 06-21898731. E-mail: maasr@zeelandnet. nl maasrinstallatietechniek.nl l VLISSINGEN- De actie Samen voor de Voedselbank is vrijdag 19 december afgesloten. Een maand lang zamelden Zeeuwen geld en goederen in ter ondersteuning van de voedselbanken. Bart van den Heuvel, marketing manager bij Omroep Zeeland, heeft een woord van dank. Heri Buijsse, chauffeur, samen met vrijwilligster Mirjam en haar man. "Je komt er pas achter hoe de situatie werkelijk is als je bij de mensen thuis komt." O Voetzorg Vlissingen, Scherminkelstraat 33, Vlissingen. Renate: 06- 12715311, Ditte: 06-55720225, Evelien 06-13523663, Liesbeth 06-15309718, www.voetzorgvlissingen.nl Renate van Ingen, Evelien de Hond en Ditte 't Hoen, Voetzorg Vlissingen in de Scherminkelstraat. Foto: Leon Janssens doorLeon ■Janssens VLISSINGEN y|

de Faam | 2014 | | pagina 16