Gril huis 011t5-?6719S Prijsvraag wervenhove bv Met vrolijk cabaret het nieuwe jaar in! Na de TOP 2000 in januari het theater in Te koop: ca. 10.000 m2. bedrijfsgrond Serooskerke (W) AANG 23,50 "De Meerkoet" Binnenkort in het centrum van Middelburg MAANDMENU JANUARI Bezorgen, afhalen catering open van Bezorgen van 16.00-22.00u Kanaalstraat 20, Oost-Souburg Elke week heeft Zeeuwse Podia een prijs vraag aan de lezers. De prijsvraag voor deze week is: Waar komen The Cavern Beatles vandaan? Stuur de oplossing naar zeeuwsepodia outlook.com. De winnaar ontvangt 2 vrij kaarten voor de voorstelling van The Ca vern Beatles op 10 januari in de Nieuwe Kerk in Zierikzee. Winnaar vorige week: De prijsvraag van vorige week was: Hoe heet de nieuwe mu sical van De Musical-Vrienden? Het juiste antwoord is: Zorro. De winnaar van deze prijsvraag is me vrouw Petra Rijk uit Heinkenszand. Zij ontvangt 2 kaartjes voor de voorstelling van Enge Buren op zaterdag 10 januari in De Stenge in Heinkenszand. Gefeliciteerd! U ontvangt de e-tickets in uw mailbox. www.wervenhove.nl - info@wervenhove.nl - tel. 06-51270067 0118-592821 Grie&s gpecialifeiten ftestauranf tot en met 15 januari 2015 Maasr Installatietechniek Wasmachine, droger of vaatwasser kapot? Bel: 0112 - Sf-24 27 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Heeft u als goed voornemen het nieuwe jaar wat vaker van de tv weg te blijven, de deur uit te gaan en echt iets te beleven? Na de oliebol len en de champagne hierbij een overzicht van lekker ontspannende 'avondjes uit' bij u in de buurt. Dat begint al op donderdag 8 januari in De Weverij in Zie rikzee waar het knotsgekke en muzikale duo Maartje en Kine zal optreden. Een dag later, op vrijdag 9 januari, treedt Frank van Pamelen op in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland. Om het absurd- komische muzikale gezelschap van Enge Buren te zien heeft u zelfs twee kansen! Op zater dag 10 januari in De Stenge in Heinkenszand en een week later op 17 januari in Dorpshuis Renesse. Lek ker lachen kunt u ook bij Martijn Koning op vrijdag 16 januari in zaal Onder De Toren in Wissenkerke. Ook te zien op dezelfde vrijdag is de tip van Jacques Boon man, een duo-cabaretavond met de twee aanstormende talenten Kirsten van Teijn en Yora Rientstra in Dorps huis Luctor en Emergo in Rilland. Op zaterdag de 17e baart de bekende Zeeuwse cabaretière Katinka Pol derman 'leuke' zorgen in De Mythe in Goes. Dat zal Uw vermelding op Zeeuwse Podia Deze uit-pagina biedt een selectie van concerten en theatervoorstellingen. Er is ook een website en een Fa- cebook-pagina van Zeeuwse Podia. Wilt u als culturele organisatie een evenement, concert of theatervoorstel ling op Zeeuwse Podia vermeld zien, ga dan naar http://zeeuwsepodia.nl/ voeg-een-voorstelling-toe/ en vul alle velden in. De in formatie verschijnt vervol gens wat later op Zeeuwse Podia. U kunt uw voorstel lingen ook op Facebook la ten plaatsen. Stuur dan een e-mail naar zeeuwsepodia® outlook.com met de details van de voorstelling en een foto van goede kwaliteit. Pieter Derks een paar dagen later op donderdag 22 janu ari in zijn programma 'Zo goed als nieuw' ook zeker doen in De Mythe. Of wilt u liever verrast worden door vier aanstormende cabaret talenten in de Cabaretpoel op donderdag 22 januari bij Podium 't Beest in Goes? In ieder geval willen Jörgen Raymann Brainpower u op zaterdag 31 januari in een tot theater omgebouwde Nieuwe kerk in Zierikzee zeker verrassen met hun nieuwe programma 'Twee- ei ig'. Heel veel plezier bij het maken van uw keuzes! Hopelijk helpt dit artikel u daar een beetje bij- Risol/es gevuld met pittig gehakt of Wrap met tonijn Lichtgebonden Uiensoep of Heldere gevogelte Bouillon Gebakken Kabeljauw met botersaus of Ribeye met kruidenboter Crème brülée of IJsgebak Geniet u ook zo van alle po pulaire klanken op radio en tv? In januari kunt u gewoon weer verdergaan met op 4/1 Quatro Ventos, fadomuziek in de Theater De Wegwijzer. Rob de Nijs komt op 9/1 in De Mythe. Nostalgie vindt u in de NK Zierikzee op 10/1 met de No.1 Tribute band uit Liverpool, the Cavern Beat les. Dezelfde dag kunt u ook in Schouwburg Middelburg genieten van Flairck of van Zazi in De Wegwijzer. Raices Cubanas komt op 17/1 naar Schouwburg Middelburg. U kunt daar ook terecht op 22/1 voor alle grote Elvis- hits. Op 24/1 is Robert Jan Stips in het Spiegeltheater terwijl Huub van der Lubbe op 24/1 en 25/1 zijn concert brengt in De Wegwijzer. Op 31/1 kunt u uw Top 2000 afsluiten in Schouwburg Middelburg met The Dutch Eagles! O www.de-faam.nl De Faam woensdag 31 december 2014 15 LEGENDA Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk T: 0113-586035 4 www2eeuwsePodu.nl M on&ssis As Greek as its gets Alleen geldig op maandag t/m vrijdag Lange Noordstraat 14 - Middelburg Tel. 0118-650010 www.onassisrestaurant.nl Wij zijn 7 dagen geopend van 16.30 tot 21.30 uur Cabaretière Kirsten van Teijn op vrijdag 16 januari in Dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland Loodgieterswerk - Ketelvérvanging - Dakbedekking 06-21898731 maasr@zeelandnet.nl Maandag en dinsdag gesloten De keuken is geopend van 11.00 tot 20.00 uur Restaurant, Pa viljoen

de Faam | 2014 | | pagina 15