Nieuwe tarieven Westerscheldetunnel (7) 9S D <h vanaf 1 januari 2015 Tarieven per enkele passage inclusief 21% BTW, geldig voor 2015* 5,00 3,80 3,05 7,45 5,70 4,55 €18,20 €13,90 €11,15 4 «KSS €25,00 €19,00 €15,25 2,50 2,50 2,00 Tarieven ongewijzigd Voordelige t-tag tarieven voor abonnees Voordeel vanaf 150 passages per jaar Speciaal tarief voor motoren Zes tolvrije dagen Meer informatie www.westerscheldetunnel.nl DONDERDAG 1 JANUARI Nieuwjaars-Bachconcert Onder de titel 'Een gelukkig nieuwjaar met Bach' organiseert de Stichting Muziek het inmiddels traditionele Nieuwjaars-Bach concert op het Marcussen-orgel. Locatie: Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, aanvang: 16.00 uur. www.muziekindegro- tekerkgoes.nl VRIJDAG 2 JANUARI Repelsteeltje, familievoorstelling met Rijn en Trijn Het sprookje Repelsteeltje wordt door Rijn Trijn op een verrassend komische wijze gespeeld. Ze spelen alle rollen zelf. duo Rijn en Trijn speelt het sprookje Re pelsteeltje. Rijn Trijn benadrukken in deze voorstelling de macht die je krijgt door de naam van iemand te weten. Het publiek laten zij op hun eigen wijze iets van deze macht voelen. Het oude verhaal wordt eigentijds gespeeld in een spel vol geheimen tussen spelers en publiek. Locatie: De Vroone, Kapelle, aanvang: 14.00 uur. www.kapellecultureel.nl Heksie, familietheater Heksie is een bizarre, grappige en span nende, met liedjes doorvlochten avontu rentocht van een kleine heks die ruziema ken niet leuk vindt. Tijdens de toch naar haar oma ontmoet ze een voetballende dribbeldraak, rappende Dolomieten en komt ze terecht in het land van de Chou- chou's, waar om baby's uit bloemkolen wordt gevochten. Ook op zaterdag 3 janu ari om 14.30 en 19.00 uur en op zondag 4 januari om 14.30 uur. Locatie: Middel burgs Minitheater, aanvang: 19.00 uur. www.middelburgsminitheaters.nl ZATERDAG 3 JANUARI Huub Stapel (try-out), toneel Huub Stapel is terug met meer en nieuwe relatie- en liefdestips. Over de liefde valt immers oneindig veel te zeggen. Huub on dervond het overal: de reacties op straat, zijn mailbox die na meer dan 360 speel beurten nog steeds bleef overlopen, de Volkskrant die voorspelde dat hij met zijn succesformule nog jaren vooruit kon. De mensen wilden méér. MV2 dus... Dit keer schreef Peter de Baan de tekst en tekent hij opnieuw voor de regie. Locatie: Thea ter De Mythe in Goes, aanvang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl ZONDAG 4 JANUARI Quatro Ventos, fadomuziek 'A vida do Fado' is de titel van het nieu we muziekprogramma van fadokwartet Quatro Ventos. De muziek van Quatro Ventos speelt met elementen uit de Portu gese populaire muziek, deint mee op de golven van de swing om uiteindelijk uit te monden in de Portugese blues. Loca tie: Theater de Wegwijzer in Nieuw en St. Joosland, aanvang: 15.00 uur. www.thea- terdewegwijzer.nl DONDERDAG 8 JANUARI Hans Liberg (reprise), cabaret Show van internationale allure, vol brui sende energie en grote muzikaliteit, waar bij de tranen van het lachen u hoogstwaar schijnlijk weer over de wangen zullen biggelen. Deze Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw blijft maar groeien als performer. Locatie: Schouwburg Mid delburg, aanvang: 20.00 uur. www.zee- landtheaters.nl Maartje en Kine, muzikaal cabaret Op een podium vol instrumenten speelt dit duo opzwepende klezmer, Ierse folk, Franse chansons, Argentijnse tango en klassieke muziek. Een muzikale cabaret voorstelling met een aanstekelijk enthou siasme en scherpe teksten over excentriek publiek, merkwaardige componisten en bijzondere types in de actualiteit. Locatie: De Weverij in Zierikzee, aanvang: 20.15 uur. www.zeeuwsepodia.nl VRIJDAG 9 JANUARI Rob de Nijs, muziek Voor De Nijs representeert 'Nieuwe Ruim te', zijn nieuwe cd, het gevoel van vrijheid dat hij al een paar jaar ervaart. Nog altijd pakt hij graag stevig uit, maar er is ook meer dan ooit ruimte voor kleine akoesti sche arrangementen. Locatie: Theater De Mythe in Goes, aanvang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl ZATERDAG 10 JANUARI Nieuwjaarsconcert Kon. Harmonie "Ons Genoegen" o.l.v. Ward de Ketelaere, m.m.v. Bachkoor Mid delburg o.l.v. Aleida Post. Locatie: St. Ja- cobskerk in Vlissingen, aanvang: 19.30 uur. www.sintjacobskerk.nl Flairck, muziek De muzikanten van de groep Flairck had den in de jaren 80 veel succes en reisden jarenlang de wereld over met hun onna volgbare, instrumentale muziek. Oude meesterwerken worden gecombineerd met nieuwe muzikale acrobatiek en een doorleefde, humoristische presentatie. Locatie: Schouwburg Middelburg, aan vang: 20.00 uur. www.zeelandtheaters.nl Enge Buren, muzikaal cabaret 'De ware naaktheid' is een feest, waarin absurdisme, humor en ongegeneerde onthullingen samenkomen. Drie multi- instrumentalisten, die prachtig driestem mig zingen en uitblinken in persiflages en karikaturen. Naast eigen composities lenen ze bekende popnummers en geven daar met absurdistische teksten en arran gementen een eigen draai aan. Locatie: De Stenge in Heinkenszand, aanvang: 20.15 uur. www.zeeuwsepodia.nl The Cavern Beatles Niet alleen hun uiterlijk, maar zeker ook hun stemmen en bewegingen lijken spre kend op die van de originele Fab Four. Daarnaast komen ze zonder uitzondering allemaal uit Liverpool. Ze brengen de be kende Beatles-songs zoals Hey Jude, Can't buy me love, Help, Ticket to ride, Please please me, Michelle etc. Locatie: Nieuwe Kerk in Zierikzee, aanvang: 20.15 uur. www.zeeuwsepodia.nl De Faam woensdag 31 december 2014 14 Categorie standaard t-tag** veelgebruikers korting*** lengte kleiner dan of gelijk aan 6 meter en een'hoogte kleiner dan of gelijk aan 3 meter lengte groter dan 6 meter en een hoogte van het trekkende voertuig kleiner dan of gelijk aan 3 meter y lengte kleiner dan of gelijk aan 12 meter en een hoogte groter dan 3 meter lengte groter dan 12 meter en een noogte groter dan 3 meter Diensten worden verleend conform de Algemene Voorwaarden Westerscheldetunnel. In 2015 gelden dezelfde tarieven als in 2014. Dit betekent dat zowel de standaard tarieven als de t-tag tarieven ongewijzigd blijven. De t-tag is een elektronisch apparaatje dat u in de houder achter de voorruit van uw voertuig plaatst. Met een t-tag kunt u zonder te stoppen bij de tolpoorten op hetTolplein doorrijden, 24 uur per dag. Het verschuldigde tolgeld wordt automatisch afgeboekt van uw (prepaid) tegoed. Bovendien geeft het gebruik van de t-tag recht op een hoge korting op het toltarief. Om gebruik te kunnen maken van de t-tag sluit u een abonnement af met Movenience (via Klantenservice of www.movenience.nl). U machtigt Movenience om een bgginbedrag van 60 of 200 per t-tag (of m-tag voor motoren) van uw bankrekening af te schrijven. Van dit ontstane tegoed worden de verschuldigde tolgelden betaald. Zodra de bijboekdrempel bereikt is, wordt uw tegoed "door middel van een (doorlopende) automatische incasso met het bijboekbedrag aangevuld. Zo beschikt u altijd over voldoende saldo. Abonnees die vaker dan 150 keer per jaar met hun t-tag of m-tag door de Westerscheldetunnel rijden, krijgen een veelgebruikerskorting van 20% van het t-tag tarief. De veelgebruikerskorting: - geldt vanaf de 151ste passage - de telling begint elk kalender jaar weer opnieuw - wordt per passage verrekend - geldt per t-tag of m-tag - geldt voor alle categorieën Voor motoren geldt het tarief van categorie 5. Alle motorrijders betalen 2,50 bij de kassa. Omdat het detectiesysteem in het wegdek niet alle motoren herkent, zijn motorrijders, ook klanten met een t-tag of een m-tag, vanwege de veiligheid verplicht om via de kassalanen te rijden! Gratis naar de andere kant van de Westerschelde? Bijvoorbeeld voor familiebezoek of een dagje winkelen in Vlissingen of Sluis? Dat kan! In 2015 zijn er zes dagen waarop iedereen de tunnel kan passeren zonder tol te betalen. Deze tolvrije zaterdagen zijn: 31 januari, 28 februari, 28 maart, 26 september, 31 oktober en 28 november. Kijk op www.westerscheldetunnel.nl of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl of bel de Klantenservice - vanuit Nederland: 0900 - 23 58 866 - vanuit het buitenland: 0031 113 - 232 844 Volg ons ook op Twitter via ©WSTVerkeer of via de app WST Verkeer Q w« «Tcm^ E L Mowikf- mcMyerfjjkj 24, ZEEUWSEPODIA I Huub Stapel speelt op zaterdag 3 januari om 20.00 uur een try-out in Theater De Mythe in Goes. De fadomuziek van Quatro Ventos is te bewonderen in Theater De Weg wijzer in Nieuw en St. Joosland op zondag 4 januari om 15.00 uur. De drie knotsgekke multi-instru- mentalisten van Enge Buren zijn op zaterdag 10 januari om 20.15 uur te zien in De Stenge in Heinkenszand. WfiSK*-

de Faam | 2014 | | pagina 14