per persoon BON -MjI-iiii i LEZERSMENU DE FAAM bin nen uit Wens van de klant staat voorop bij De Tamboer Wiit u ook genieten van dit lezersmenu? Knip dan onderstaande bon uit. Het Lezersmenu is uitsluitend te nuttigen in de maand januari 2015. De Tamboer is te vinden aan Plein 1940-6 in Middelburg en geopend van dinsdag tot en met zondag vanaf 17.00 uur. Reserveren is gewenst en kan via www.detamboer. info. info@detamboer.info of via 0118-612117. Vermeld hierbij dat het om het Lezersmenu van De Faam gaat. VOORLETTERS: NAAM: ADRES: WOONPLAATS: GEBOORTEJAAR: AANTAL PERSONEN: E-MAILADRES: Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 56 14 82 binnenuit.nl 3 www.de-faam.nl door Marina Meijers Smile! Want het zijn weer opruimingsweken bij Binnenuit! Volop flink afgeprijsde showroommodellen toveren gegarandeerd een smile op uw gezicht. Kortingen van 22 - 58% bij De Vlijt Bedden en De Jonge Hoek van Dijke meubelen Wees er snel bij en kom langs! De Faam woensdag 31 december 2014 11 Elke laatste woensdag van de maand staat een nieuw Lezersmenu in De Faam. Het restaurant en de inhoud van het menu wisselen maandelijks maar de formule blijft hetzelfde. Voor 25 euro per persoon krijgt de lezer een heerlijk driegangenmenu. De Tamboer in Middelburg doet hier nog een schepje of liever een drankje bovenop! Voor lezers van De Faam is het menu inclusief een pilsje, glaasje fris of mooi glas wijn en een kopje koffie of thee na. Wanneer we op een doordeweekse avond bij De Tamboer te gast zijn, valt direct de sfeervolle ambiance op. De Tamboer heeft zojuist een ware metamorfose ondergaan en het interieur is werkelijk prachtig. En wanneer je misschien zou verwachten dat het op een woensdagavond 'vast heel rustig is', heb je het mis. Heel Middelburg en omstreken weet de Tamboer te vinden, het is dan ook gezellig druk in het restaurant. Voor het Lezersmenu van De Faam heeft de chefkok uitermate zijn best gedaan, er is veel keuze. Voor het voor- en hoofdgerecht kunnen lezers de keuze maken tussen drie verschillende gerechten, voor het hoofdgerecht zijn zelfs tussen vier! Voor ieder wat wils dus. En wat we vooral willen benadrukken, is dat er met alle voorkeuren rekening gehouden wordt; zo zijn er vegetarische gerechten maar er zijn ook veel heerlijke mogelijkheden voor wie glutenvrij of lactosevrij wenst te eten. Voor de frites is zelfs een aparte glutenvrije lfitespan in gebruik. Bij het voorgerecht kunnen de lezers kiezen voor tomatensoep, gegratineerde uiensoep of de soep van de week. Behalve soep behoort ook een gemengde salade met gamba's en gerookte zalm of carpaccio met truffelolie, pijnboompitten en grana padana tot de mogelijkheden. Eigenlijk vijf keuzes dus! Bij het hoofdgerecht staat er zowel vis, vlees als vegetarisch op het menu. Lezers van De Faam kunnen kiezen voor een heerlijke biefstuk, zoals alleen De Tamboer die kan grillen, varkenshaas, verse zalmfilet met garnalensaus of een rijkgevulde vegetarische quiche. En dan het toetje, wie nog een plekje over heeft, kan genieten van chocolademousse met een vleugje amaretto, dame blanche met warme chocoladesaus of crème brulée met boterbabbelaarijs! Kortom, De Tamboer heeft letterlijk voor iedereen wat in huis! Wij hadden in elk geval een heerlijke avond op een van de mooiste, gezelligste locaties van Middelburg. woonconcept ff///// €25,

de Faam | 2014 | | pagina 11