VOORDEEL KORTING o PlAHLC The Sting Gratis vuurwerkbril van Pearle Opticiens voor alle basisschoolleerlingen in Nederland Geldig van 27 december 2014 t/m 3 januari 2015 Genieten op bloemeneiland Madeira V 10x2 lx F-:' www.pearle.nl The Sting: sinds 1982 een vertrouwd gezicht in de Nederlandse winkelstraten Om hier een bijdrage aan te leveren, heeft Pearle Opti ciens gratis vuurwerkbril- len beschikbaar gesteld voor alle basisschoolleerlingen van groep 7 en 8. 70.000 GRATIS VUURWERKBRILLEN VAN PEARLE VOOR BASISSCHOLEN Als aftrap van deze lande lijke actie werden bij ba sisschool De Keerkring in Woerden de eerste 350 vuur- werkbrillen weggegeven. Hans van der Heyden, di recteur van Pearle Opticiens en Tjeerd de Faber, oogarts bij Het Oogziekenhuis Rot terdam, gaven de kinderen een vuurwerkles en deelden de brillen persoonlijk uit. Hierbij was ook de 17-jarige Joeri Pels aanwezig. Joeri heeft op 12-jarige leeftijd een babypijl in zijn ogen ge kregen. Inmiddels is hij vier keer geopereerd en 165 keer in Het Oogziekenhuis Rot terdam geweest. Joeri vertel de wat hem is overkomen en wat je het beste kunt doen om je ogen te beschermen. Oogarts Tjeerd de Faber on dersteunt de actie van Pearle van harte. "Teveel kinderen raken tijdens de jaarwisse ling gewond aan hun ogen door vuurwerk. Daarom kunnen we niet vaak genoeg benadrukken dat het be langrijk is een vuurwerkbril op te zetten, zowel als je zelf vuurwerk afsteekt als wan neer je ernaar kijkt. Het dra gen van een vuurwerkbril moet even vanzelfsprekend worden als het dragen van een autogordel", aldus De Faber. Hans van der Heyden legt uit waarom Pearle deze ac tie heeft opgezet: "Pearle Opticiens staat voor des kundige en betaalbare oog- zorg. Het voorkomen van oogproblemen sluit daar natuurlijk goed bij aan. Als grootste winkelketen in de optiek hebben wij hierin ook een voorbeeldfunctie. Het is belangrijk dat zowel kinderen als volwassenen zich bewust worden van de gevaren van vuurwerk en een vuurwerkbril opzet ten tijdens Oud Nieuw. Wij dragen daar graag aan bij. Het zijn tenslotte wel je ogen." Pearle wenst iedereen fijne feestdagen en een veilige jaarwisseling. Met een vuur werkbril op! We zien u ook in 2015 graag in onze winkels. U bent al tijd welkom, voor een gratis deskundige oogmeting bij voorbeeld. Graag tot ziens! 20 korting p.p. met actiecode WEG40004 H&M Intratuin Koudekerke Galgeweg 5 0118-551623. Donderdag en vrijdag koopavond Kijk voor onze actuele folder intratuin op www.intratuin.nl/folder kleurtje Leven KAARTJES ZEILTOCHT O www.de-faam.nl De Faam woensdag 24 december 2014 6 HARKEN Vraag naar de voorwaarden. - advcrtorial in samenwerking met ffÉ huisaanhuis nu - Het aanbod kent rond de twintig mer ken die exclusief bij The Sting worden verkocht. Dames, heren: voor iedereen is de juiste collectie te vinden. Zoek je iets voor naar school, universiteit of werk: geen probleem. Maar ook voor je vrije tijd of eerstkomende feestje: er is een outfit die bij jou past. Van de laat ste trends tot aan mooie casual kleding; het aanbod is breed en gevarieerd. Niet alleen in Nederland weet de consument The Sting te vinden. Ook in Duitsland, België en Londen (o.a. op Piccadilly Circus) vind je winkels van deze Nederlandse modeketen. Vertrouwde merken als Bien Bleu voor de dames en Capsize voor de heren, maar ook jonge trendy labels zoals Seven Sisters voor dames en Gallice voor de heren: ze vinden zo wel nationaal als internationaal hun weg naar de klanten. De uitverkoop is inmiddels lekker op stoom! Kortingen die oplopen OPTICIENS tot 50% en meer zijn rede genoeg om een winkel van The Sting te be zoeken! Benieuwd waar voor jou het dichtstbijzijnde filiaal is? Kijk op www.thesting.com. Dan kun je met een de uiteenlopende collecties be kijken en als je wilt: meteen bestellen. Voor 22.00 uur besteld is de volgende dag in huis! Afgelopen jaarwisseling zijn door vuurwerk 20 mensen blind geworden aan één oog. 237 mensen liepen letsel aan hun ogen op. 30% daarvan was zelfs blijvend. Veel kinderen steken niet eens zelf vuurwerk af, maar raken gewond tijdens het kijken naar vuurwerk. Uit deze cijfers blijkt dat het van groot belang is om je ogen goed te beschermen wanneer er vuurwerk afgestoken mag worden. Pearle stelde dit jaar gratis vuurwerkbrillen beschikbaar voor 70.000 basisschoolleerlingen Uit eigen ervaring Vanzelfsprekend Bewustwording Veilige jaarwisseling Ocean Gardens Hotel**** Dit mooie 4-sterren hotel ligt nabij Funchal (2 x per dag een shuttlebus) met een prachtig uitzicht op zee en beschikt o.a. over gratis wifi, 2 bars, restaurant, terras, buitenzwembad en een sauna. Inclusief: Vliegreis Amsterdam-Funchalv.v. Transfer luchthaven-accommodatie v.v. 5-22 dagen verblijf in Ocean Gardens Hotel**** Dagelijks ontbijtbuffet Nederlandssprekende hostess ter plaatse Kras-klantbeoordeling8,3 Voor informatie en/of boeken ga naarwww.kras.nl/LR23614 of bel 0900-9697 o.v.v. LR23614 en boek met actiecode WEG40004 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 14 januari 2015. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reservéringskosten en Calamiteitenfonds. deweekkrant.nl/webwinkel categorie reizen zonvakanties Geldig t/m 3 januari 2015. Levende kerstbomen en kerstgroen zijn uitgesloten van deze actie. Niet geldig i.c.m. andere (kortings)acties en/of aanbiedingen. Win een Avontuurlijke zeiltocht met de Eilandhopper voor twee personen of twee kaartjes voor Vakantiebeurs 2015 Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie OUTBACK HOLLAND InlttKfcicMinin van leder tand

de Faam | 2014 | | pagina 6