tooHC prettige jaarwisseling gerardm" Wie heeft de leukste kerstboom? Riva en Bodhi vinden laatste bon MELIESTE nu 595#00 Prettige jaarwisseling voor Fikkie en Minous Songs From The Heart in De Spot Glashandel GOUD RELAXFAUTEUILS 15-40% KORTING \VU/ Moens Hardglazen deuren Monumentenglas HR+* isolatieglas Douchecabines I f I Glas-in-lood Spiegels Al 75 jaar transparant LIvingstoneweg 20 GOES www.mefiesteglas.nl TE KOOP GEVRAAGD: WALCHEREN kachels haarden cheren schouwen ?L overlast door vuurwerk rondom de jaarwisseling te beperken verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl Tegen contant geld Vrijdagmiddag Ook voor volgende week zijn we weer op zoek naar leuke, grappige of ontroe rende foto's. Kerst nadert! De dagen fijn doorbrengen met de familie. Thuis, in een restaurant of misschien wel op vakantie in het buitenland? Waar je ook bent, een mooie kerst boom mag niet ontbreken. Maak een leuke foto van de boom en e-mail deze dan' naar redactie.faam @wegenermedia.nl Je kunt de foto ook uploaden op onze Facebookpagina. Zoek op Facebook naar 'de leukste van Walcheren' en maak iedereen deelgenoot. De leukste, meest verras sende of origineelste kerst boomfoto plaatsen we in de krant! doen ze niet met de inten tie om overlast te veroorza ken, maar omdat vuurwerk zorgt voor een schitterend schouwspel. Vuurwerkhan delaren hebben ook dit jaar weer prachtig en volgens de veiligheidsnormen gekeurd vuurwerk in het assorti ment. "Maar de verantwoor delijkheid ligt natuurlijk altijd bij de eindgebruiker", benadrukt Mare Wijne van Intratuin in Koudekerke, "Dus altijd aansteken met een aansteeklont en volgens de gebruiksaanwijzing. Naast veiligheidsbrillen hebben we dit jaar ook een mooie lijn gehoorbescher- mers", geeft hij als tip. Als alle veiligheidsmaatregelen zijn genomen, kan het ge nieten beginnen. "Er wordt steeds vaker gekozen voor de zogeheten cakes. Dat zijn potten waar iedere keer een boeket aan vuurwerk uit wordt geschoten, dat vari eert van een 9-schots cake tot wel 100-schots. Daar naast is de wenspijl weer enorm geliefd. Hier kun- VLISSINGEN - We waren af gelopen week op zoek naar de foto van de leukste pak jesavond. Bovenstaande in zending kregen we van Piet Grim. "Samen gezellig bij de open haard met kinderen en kleinkinderen, pakjes ver delen met het dobbelspel. En maar afwachten wat je uiteindelijk overhoudt..." nen mensen een briefje met hun wens in doen en zo hun wens de lucht in-schie ten. Bovendien gaat er van elke verkochte wenspijl één euro naar Make-A-Wish, een stichting die zich inzet om de liefst wens in te laten gaan van kinderen tussen de 3 en 18 jaar met een levens bedreigende ziekte. VEERE - Riva (11) en Bodhi Joziasse (8) uit Middelburg zijn de vinders van de laat ste verstopte cadeaubon van De Faam. De broertjes waren in de eerste week -net te laat in Middelburg maar in de der de week was het wel raak: de bon lag verstopt in Veere, in het kanon naast de grote parkeerplaats aan het Ka naal door Walcheren. Wat ze met de bon, ter waarde van 25 euro, gaan doen, we ten ze nog niet. Misschien besteden een spel voor de Wii? MIDDELBURG - Songs From The Heart is in november weer begonnen en op don derdag 18 december wacht de tweede muzikale avond in De Spot in Middelburg. De avond staat in het te ken van singer-songwriters Townes van Zandt en Steve Earle. Muzikanten geven zich van te voren op en werken belangeloos mee. Er wordt akoestisch gespeeld en de toegang is gratis. Zaal open om 20.00 uur, aanvang 20.30 uur. De thema's worden bepaald door Sjef Hermans van Champagne Charlie. Don derdag 15 januari staat Jug Band Music centraal. VOtiDEN! Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Projecten - wonen en slapen - meubelstoffeerderij OFFERING «Vele uitvoeringen: leder stof opstaphulp evt. maatwerk Prijsvoorbeeld: kunstleder met opstaphulp www.moensstoffering.nl bij Piet Grim werden de pakjes met kinderen en kleinkinderen verdeeld met het traditionele dobbelspel. Foto: Piet Grim www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 december 2014 3 Uw goud (oud goud) zoals: kettingen, armbanden, ringen, broches, muntstukken, etc. kopen wij tegen contant geld!!! van 13.00 tot 16.00 uur in Winkelcentrum Dauwendaele Middelburg Of op afspraak: Piet Lukas - tel. 0118-639974 06-24248500 Legitimatie verplicht! De leukste kerstboom vuumernens voor net nieuwe jaar, oliebollen, champagne en vuurwerk. De jaarwisseling als groot feest de komende jaarw.sseling werkelijkheid? Foto: vllondfotogrofie.nl door de redactie De redactie van De Faam wenst u een prettige jaarwisseling. Voor huisdieren zijn die knallende rotjes en gillende keukenmeiden allesbehalve prettig. De dierenbe scherming geeft graag enkele tips om de jaarwisseling ook voor onze viervoeters zo prettig mogelijk te laten verlopen. Met behulp van cd's of speciale apps kunnen we onze huisdieren alvast laten wennen aan vuurwerkgeluiden en daarnaast bieden veel hondenscholen vuurwerktrai ningen aan. Houd huisdieren op de dag zelf zoveel mo gelijk binnen en zorg dat kattenluik, ramen en deuren gesloten zijn. Sluit de gordijnen, laat het licht aan en zet radio of tv aan. De prikkels van buiten vallen dan iets minder op. Het gebruik van kalmerende medicij nen is niet ideaal. In sommige gevallen wordt het dier wel verdoofd, maar blijft het gehoor hetzelfde. Soms wordt het dier zelfs gevoeliger voor geluid. Overleg altijd even met de dierenarts. Kijk voor meer tips op www.dierenbescherming.nl Bodhi en Riva Joziasse: de aanhouders hebben gewonnen! Foto: Redactie

de Faam | 2014 | | pagina 3