Officiële Mededeling 8Jiêtifranre milieu 15,50 p.p. 13,50 p.p. G E M van de Provincie Zeeland Informatie over Provincie Zeeland, vindt u op www.zeeland.nl edukans t'fc Luxe visschotel Luxe vleesschotel Een rijkgevulde visschotel met: Een rijkgevulde vleesschotel met: zalmsalade rundvleessalade gerookte zalm boerenham met asperges gevulde tomaatjes rauwe ham met meloen stukje forel gevulde eieren stukjes makreel paté sausjes cocktailsaus gegarneerd met salade, komkommer, gegarneerd met salade, komkommer, tomaat, ei, wortel en vers fruit tomaat, ei, wortel en vers fruit - De schotels kunnen de gewenste dag tussen 11.00 en 12.00 uur opgehaald worden. - Minimaal bestelling voor 2 personen. - Alle schotels worden geleverd met Délifrance stokbrood en kruidenboter (1 brood per 2 pers.) Voor meer informatie bezoek onze facebookpagina: www.facebook.com/delifrance0118 Délifrance Middelburg Lange Delft 111 Tel.: 0118 - 641235 jaar O www.de-faam.nl De Faam woensdag 10 december 2014 11 ONTWERP WIJZIGINGSPLANNEN Burgemeester en wethouders van Veere maken op grond van artikel 3.6 Wet ruimtelijke ordening be kend dat van 11 december 2014 t/m 21 januari 2015 de volgende ontwerp wijzigingsplannen ter inzage liggen. Oostkapelle Randduinweg 6, wijziging omvat de bestemming "Gróen" te wijzigen in de bestemming "wonen". Het digitale ontwerp wijzigingsplan is vanaf 10 december beschikbaar gesteld op www.ruimtelijkeplannen. nl en is te vinden onder plan nummer NL.IMRO.0717. 0075 WPRanddOkp-OW01 Koudekerke Vlissingsestraat 16 en 18, wijzi ging omvat het verkleinen van het bouwvlak met de bestem ming "Agrarisch met waarden -landschapswaarden" en ver groten van het bouwvlak met de bestemming "Wonen" op de percelen Vlissingsestraat 16 en 18 te Koudekerke. Het digitale ontwerp wijzigingsplan is vanaf 10 december beschikbaar ge steld op www.ruimtelijkeplan- nen.nl en is te vinden onder plannummer NL.IMRO.0717. 0078WPVIissKdk-OW01 Van 11 december 2014 t/m 21 januari 2015 kan iedereen voor bovenstaande wijzigingsplan nen mondeling of schriftelijk een zienswijze indienen bij het college van burgermeester en wethouders. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen, kunt u GEMEENTE hiervoor contact opnemen met de heer A. (Arnoud) de Looff, tel. (0118) 555 233. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING ACTIVITEIT MILIEU (uitgebreide procedure) Koudekerke Breeweg 21, het uitbreiden van de stallen waardoor meer die ren gehouden kunnen worden. De vergunning ligt van 11 decem ber 2014 t/m 21 januari 2015 ter inzage. Tijdens deze termijn kan tegen het besluit alleen beroep worden ingesteld als u: - een zienswijze hebt gegeven op de ontwerpvergunning; - als adviseur een advies heeft gegeven over de ontwerpver gunning; - niet in de gelegenheid was een zienswijze te geven tegen de ontwerpvergunning. U kunt alleen in beroep gaan bij de rechtbank in Middelburg. Wilt u voorkomen dat de vergunning houder van de vergunning gebruik maakt, dan moet u een "verzoek voorlopige voorziening" indienen. Dat verzoek kunt u alleen indie nen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank van Middelburg. Het adres is postbus 5015,4330 KA in Middelburg. Met vragen kunt u contact op nemen met de heer S. (Sjacky) Vasseur via tel. (0118) 555 462 of per e-mail s.vasseur@veere.nl. CONCEPTBESLUIT HOGERE GRENSWAARDE (GELUID) Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat zij het voornemen hebben om de grenswaarde voor het perceel Pekelingseweg 8 in Aagtekerke op 53dB(A) vast te stéllen. De relevante stukken liggen ter inzage van 11 december 2014 t/m 29 december 2014 op het gemeentehuis te Domburg. Buiten openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak, Centrale Publieksbalie, tel. (0118) 555 447. GEWIJZIGDE OPENINGSTIJD GEMEENTEHUIS Het gemeentehuis is 17 decem ber tot 15.00 uur open. U kunt wel vragen stellen via twitter, e-mail en de website. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeen tehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn op maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, donderdag avond tot 20.00 uur (met uit zondering van Burgerlijke Stand zaken) en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeen tehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente® veere.nl. Kijk ook eens op www. veere.nl. Domburg, 10 december 2014 Burgemeester en wethouders van Veere Wijziging bekendmaken Bekendmakingen van de gemeente Veere vindt u vanaf 1 januari 2014 zoveel mogelijk digitaal. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U vindtjfteze dan terug in een extra advertentie op deze pagfna. Officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen altijd en overal bekijken via onze website www.veere.nl onder het kopje Actueel - Bekendmakingen. LI wordt dan doorverwezen naar het digitale gemeenteblad op de website www.officielebekendmakingen.nl. U kunt op verschil lende manieren zoeken op deze site. Zo kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeente huis aan de Traverse 1 in Domburg, tel. (0118) 555 447. Akoestisch inrichtingsplan Industrieterrein Vlissingen-Oost 2014 Op 9 december 2014 hebben Gedeputeerde Sta ten van Zeeland het Akoestisch inrichtingsplan Industrieterrein Vlissingen-Oost 2014 vastge steld. Het ontwerp akoestisch inrichtingsplan heeft van 16 juli tot en met 27 augustus 2014 ter in zage gelegen. Naar aanleiding van het ontwerp zijn twee zienswijzen naar voren gebracht. De ingebrachte zienswijzen hadden betrekking op abusievelijk opgenomen foutieve tabelgegevens. In het definitieve inrichtingsplan is e.e.a. gecor rigeerd. Op 1 september 2008 is de herziene "Beleidsre gel zonebeheersysteem Industrieterrein Vlis singen-Oost 2008 Provincie Zeeland" van kracht geworden. De beleidsregel is een gezamenlijk initiatief van provincie Zeeland, Zeeland Seaports en de ge meenten Vlissingen en Borsele. Het dagelijkse beheer werd door de provincie Zeeland uitge voerd en wordt per 1 januari 2014 uitgevoerd door de RUD Zeeland namens provincie Zee land. Om de beschikbare geluidsruimte van het industrieterrein Vlissingen-Oost te beheren is een beleidsregel vastgesteld die iedere vijf jaar wordt geëvalueerd. Het akoestisch inrichtingsplan is onderdeel van de beleidsregel en regelt de feitelijk verdeling van de geluidsruimte op het industrieterrein. Hiertoe is het industrieterrein opgedeeld in een aantal gebieden. Voor ieder gebied is geluids ruimte beschikbaar. Deels is dit geluidsruimte die al wordt benut door de bestaande bedrijven deels zit hierbinnen extra geluidsruimte voor uitbreidingen. Voor de braakliggende gebieden betreft het geluidsruimte die kan worden benut bij de vestiging van bedrijven. Artikel 8 beschrijft dat om de vijf jaar het akoes tisch inrichtingsplan door de beheerder wordt geëvalueerd. Als gevolg van evaluatie is beslo ten om het akoestisch inrichtingsplan aan te passen aan de afwijkingen die hebben plaatsge vonden van de beleidsregel. De afgelopen peri ode zijn er drie kleine afwijkingen toegestaan. Het betreft een wijziging van Ganzewinkel, EPZ en Century/Zalco. Bovengrondse opslagtanks per 1 januari 2015 verplicht gekeurd December 2014 De Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) roept namens de gemeenten bedrijven in Zeeland op te controleren of hun boven grondse tanks bestemd voor de opslag van vloeibare brandstoffen recent zijn gekeurd. Met ingang van 1 januari 2015 moeten bovengrondse opslagtanks voor dieselolie met een maximalé opslagcapaciteit van 150 m3, gekeurd zijn. Als de tank onderdeel uitmaakt van een afleve ringsinstallatie dient ook deze installatie ge keurd te worden. Voor meer informatie zie de website van RUD Zeeland lwww.rudzeeland.nl) of Infomil (www.infomil.nl). In de provincie Zeeland zijn circa 2400 bedrijven die van deze opslagtanks gebruik maken, zoals agrarische bedrijven, garages en transportbe drijven. De tanks moeten voortaan om de 15 jaar opnieuw worden gekeurd. De keuring moet wor den uitgevoerd door een gecertificeerd bedrijf. Mocht de afleverinstallatie afgekeurd worden dan dient de tank per 1 januari 2015 buiten ge bruik te worden gesteld. Ook het afvoeren van de tank moet worden gedaan door een gecertifi ceerd bedrijf. Deze verplichtingen zijn vastge legd in het Activiteitenbesluit milieubeheer. Controles De RUD Zeeland waarschuwt gebruikers van deze opslagtanks niet te lang te wachten met het laten keuren van tank en installatie. De tanks moeten voldoen aan diverse voor schriften met betrekking tot veiligheid en mi lieuwetgeving. Medewerkers van RUD Zeeland controleren op de juiste naleving van die voor schriften. In 2015 zal bij reguliere controles spe cifiek gelet worden op de keuring van de tanks en de aanwezigheid van de juiste certificaten. Voor nadere informatie en kopieën van het akoestisch inrichtingsplan kunt u zich wenden tot F. Worobiej-Jansen (tel 0118 - 631973, mail: fworo@zeeland.nl) Provincie Zeeland

de Faam | 2014 | | pagina 11